Free aktywuje wsparcie przez WhatsApp dla swoich subskrybentów Freebox

21/06/2021 10:32

Po fazie próbnej Free oferuje wsparcie za pośrednictwem WhatsApp wszystkim subskrybentom Freebox. To dodatkowy kanał komunikacji do tych, które już istnieją. Obejmuje to obsługę Face to Free, Facebooka, Twittera, a nawet obsługę telefonu 3244.

Bezpłatna pomoc WhatsApp Freebox

Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do bezpłatnego obszaru subskrybenta, następnie do sekcji „Moje wsparcie” i na koniec kliknąć ikonę WhatsApp, aby uzyskać pomoc dotyczącą Freebox. Można również przejść do sekcji „Skontaktuj się z nami” na bezpłatnej stronie i wprowadzić swoje dane logowania, aby otrzymać tę opcję.

Według Wszechświat Freebox, nowa opcja kontaktu jest dostępna dla abonentów Freebox, ale jeszcze nie dla abonentów Free Mobile. Może przyjść później.

Jaki jest sens korzystania z WhatsApp, aby uzyskać pomoc dotyczącą Freeboxa? Ponieważ jest to aplikacja do przesyłania wiadomości, rozmowy pozostają w pamięci. Możesz więc skontaktować się z doradcą i wznowić następnego dnia w tym samym miejscu, na przykład dlatego, że wątek dyskusji nadal tam będzie. Nie trzeba zaczynać od zera. Ponadto w razie potrzeby istnieje możliwość wysłania zdjęć, filmów, notatek głosowych i innych dokumentów. Wystarczy powiedzieć, że jest to praktyczne. Bądź jednak ostrożny: będziesz w kontakcie z pracownikiem do 72 godzin. To powinno wystarczyć na większość problemów.

Powiązane posty

Go up