TOMO, smycz 2.0 dla Twojego psa

17/06/2021 05:59

BIORĘ ma misję zrewolucjonizowania smyczy i szelek naszych psów dzięki serii ciekawych i przemyślanych akcesoriów.

Jeśli byłeś ostatnio w sklepie zoologicznym, musiałeś odkryć, że obroże dla psów, smycze i inne uprzęże nie zmieniły się w ciągu ostatnich dwóch dekad.

TOMO Naszyjnik - TOMO Kredyty
TOMO Naszyjnik - TOMO Kredyty

TOMO chce kopać mrowisko nową kolekcją akcesoriów przeznaczonych dla naszych małych (i dużych) czworonożnych przyjaciół.

TOMO chce zrewolucjonizować obroże i smycze dla naszych psów

Dlatego w tej kolekcji znalazło się kilka elementów: oczywiście obroża, ale także smycz, uprząż i worek na ekskrementy.

Powiesz mi, że pod słońcem nie ma nic nowego. To nie do końca prawda. W rzeczywistości firma TOMO postanowiła skupić się na systemie zamykania, aby ułatwić korzystanie ze swoich produktów.

Dlatego w naszyjniku brakuje klamry i klipsa. Po prostu owinąć go wokół szyi psa i połączyć oba końce, aby go zabezpieczyć. Operacja trwa zaledwie kilka sekund.

To samo po stronie paska. Oferowany przez producenta zestaw nie opiera się na karabinkach ani tego typu systemie mocowania. Po prostu przyłóż koniec kabla do modułu z tyłu kabla, aby przymocować jeden do drugiego. Znowu proces jest całkowicie przejrzysty. Montaż jest niemal natychmiastowy.

Wygląd jest schludny - kredyty od TOMO
Wygląd jest schludny - Kredyty od TOMO

Pomysłowy system mocowania

Uprząż jest nieco inna. Zapięcie oparte jest na systemie drapania, jednak wyposażone jest również w system mocowania kołnierza.

Co prowadzi nas do pytania: jak działa ten system mocowania? TOMO wyjaśnia na arkuszu KickStarter projektu że ta ostatnia opiera się na prostym mechanizmie, który opiera się na dwóch przyciskach.

Aby przymocować pasek do obroży, wystarczy jednocześnie nacisnąć dwa przyciski umieszczone wokół modułu mocującego, aby zwolnić mechanizm. Po przymocowaniu modułu do obroży wystarczy zwolnić nacisk, aby magia zadziałała.

Jeśli chodzi o psy, system oczywiście działa ze wszystkimi rasami, nawet najbardziej tonikowymi.

Dozownik woreczków na odchody jest dostarczany.
Dozownik woreczków na odchody jest dostarczany.

Rozsądna cena

Na filmie opublikowanym przez TOMO widzimy również, że system wiązania trzyma przyczepność wspaniałego pitbulla, co daje dość dokładne wyobrażenie o jego poziomie oporu. Jako bonus producent opracował również dozownik woreczków na odchody, dzięki czemu zawsze masz go pod ręką. Dealer, który będzie trzymał się smyczy.

Aby sfinansować swój projekt, TOMO uruchomiło KickStarter. Firma potrzebuje 16 497 euro na rozpoczęcie produkcji. Osiągnął 12 556 euro, a do końca kampanii pozostało jeszcze 28 dni. Cena zestawu podstawowego wynosi 60 USD za smycz, obrożę lub uprząż, dozownik worków i tabliczkę znamionową. Pełny zestaw kosztuje około 84 USD. Co ostatecznie jest dość przystępne, gdy porównasz tę cenę z tradycyjną obrożą, smyczą i uprzężą.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up