WhatsApp wkrótce pozwoli Ci wybrać kolory

03/04/2021 22:30

WhatsApp Tylko znaczna część świata podąża za ogłoszeniem zmiany warunków użytkowania, ale to nie powstrzymuje Cię od podążania swoją drogą i wypróbowywania nowych funkcji. Ten ostatni jest nieco wyjątkowy, ponieważ ma umożliwić nam zmianę niektórych kolorów używanych w aplikacji.

Nie będziemy się okłamywać, WhatsApp nie jest tym, co można nazwać modelem projektowym. Aplikacja ma nieco przestarzały interfejs i na pewno skorzystałaby na aktualizacji.

Kredyty Alfredo Rivera - Pixabay

Ostatecznie może się to zdarzyć, ale w międzyczasie wydaje się, że rozwiązaniem jest próbowanie nowych rzeczy.

WhatsApp chce dać nam trochę więcej elastyczności w zakresie dostosowywania

W rzeczywistości WABetaInfo informuje nas, że WhatsApp testuje nową funkcję personalizacji w jednej z wersji beta swojej aplikacji. Funkcja, której celem jest po prostu umożliwienie użytkownikowi modyfikowania określonych kolorów.

Zapewne wiesz o tym, jeśli nadal korzystasz z narzędzia, przypominamy, że na rynku jest wiele alternatyw, ale aplikacja nie błyszczy pod względem dostosowywania. Poza kilkoma rzeczami, takimi jak tapeta czatu, użytkownicy tak naprawdę nie mają nad czymkolwiek kontroli.

Testowane narzędzie

Oczywiście jest to trochę frustrujące i dlatego byłby to powód, który skłoniłby WhatsApp do przejrzenia jego kopii i podjęcia próby rozwinięcia tej słynnej funkcji.

Z drugiej strony, jak podaje nasze źródło, w tej chwili nie wiemy, czy jest to test, czy też to narzędzie dostosowujące zostanie faktycznie wdrożone w kolejnych wersjach aplikacji.

Aby się o tym przekonać, niestety nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalne ogłoszenie ... lub wdrożenie nowej wersji aplikacji.

A skoro już mowa o WhatsApp, to należy również pamiętać, że aktualizacja warunków jego użytkowania nastąpi 15 maja. Albo w niecałe dwa miesiące.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up