Dying Light: Jak zabić Demolishera? [A Comprehensive Guide]

01/02/2022 09:59

Dying Light 2 już za trzy dni i nie możemy się doczekać, kiedy dostaniemy go w swoje ręce. Fani sprawdzają jednak część 1, a dla nowej rzeczy, tutaj mamy pełny przewodnik, jak zabić Demolishera w Dying Light i przetrwać w dole.

Biorąc pod uwagę początkowy sukces pierwszej części apokaliptycznej gry zombie z otwartym światem, nie jest zaskoczeniem, że fani wiążą duże nadzieje z kontynuacją.

To powiedziawszy, wielu z was może nadal utknąć z pierwszą ratą.

Bez względu na powód, Dying Light jest dość trudny do pokonania, a kilka misji jest frustrujących.

Jedna z nich ma miejsce, gdy zostaniesz wrzucony do dołu, by walczyć z Demolisherem.

Dying Light: Jak zabić Demolishera?

umierające światło jak zabić szkodnika
Dying Light: Demolisher (Techland, Warner Bros. Interactive Entertainment)

Aby zabić Demolishera w Dying Light, musisz ciągle go uderzać lub uderzać w kolczastą beczkę, a następnie atakować go, gdy jest ogłuszony.

Z Niszczycielem spotkasz się podczas głównego wątku fabularnego, którego celem jest uratowanie dr Zere z rąk Kadira Suleimana vel Raisa i jego zbirów.

Gdy spróbujesz tego, zostaniesz złapany i wrzucony do dołu, który wydaje się być jakimś rodzajem piasku.

To część chorego planu Raisa, w którym zmusza ludzi do walki z zombie, a Demolisher nie jest żartem. Pomimo tego, że jest powolny, masywny zombie podobny do Hulka jest niezwykle agresywny i zadaje duże obrażenia.

Aby zabić Demolishera w Dying Light, musisz znać jego schemat ataku.

Jeśli wykonasz ataki z bliskiej odległości, po prostu go złapie i rzuci; trzymanie się z daleka może spowodować, że oderwie się od ziemi i rzuci nimi w ciebie.

Jeśli jednak posiadasz umiejętność „Unik”, łatwiej będzie ci uniknąć pocisków dalekiego zasięgu. Również na twoją niekorzyść Rais będzie miał twoją drużynę.

Więc najlepiej jest dostać się na wyższy poziom, wspinając się na pobliskie skrzynie i rzucając wszystkim, co znajdziesz w Niszczycielu.

Jedną dobrą rzeczą jest to, że ciągłe obrażenia spowodują, że Demolisher zrzuci pancerz. Możesz go podnieść w trakcie bitwy.

Rzucanie noży i innych przedmiotów (takich, które mogą go zamrozić) jeszcze bardziej go spowolni. Musiałbyś zdywersyfikować swoje ataki, rzucając rurami gazowymi, ponieważ eksplozje zadają większe obrażenia.

Innym sprytnym sposobem na zabicie Niszczyciela byłoby wykorzystanie płonących beczek w dole.

Beczki mają na sobie kolce i możesz ich użyć przeciwko Demolisherowi i nieznośnym zombie.

Trzymaj się blisko beczek, a możesz złapać zombie i popchnąć je, aby szybko zabić. Aby poradzić sobie z Demolisherem, musisz naładować go na ciebie i uderzyć beczka.

Będziesz oszołomiony przez krótki czas; Wykorzystaj ten czas i zaatakuj go posiadaną maczetą.

Maczetę otrzymasz w drugiej fali, gdy Rais wrzuci ją na arenę. Masz maczetę i młotek.

Młot zapewni ci moc kosztem szybkości, ale maczetą możesz atakować znacznie szybciej. Dlatego musisz starannie dokonać wyboru.

Umiejętność „Szczęśliwa naprawa” przyda się, ponieważ pozwoli na wykonanie więcej niż trzech napraw maczety. Umiejętność Stomp będzie bardzo przydatna w radzeniu sobie z nadchodzącymi zombie.

Dlatego połączenie „Szczęśliwej naprawy”, „Tupnięcia” i „Uniku” sprawi, że zabicie Niszczyciela będzie stosunkowo łatwiejsze.

Dying Light: Jak zabić Demolishera samochodem? [Sweaty Palms Achievement]

W tej sekcji opisano, jak zabić Demolishera samochodem w Dying Light: The Following DLC. Aby odblokować osiągnięcie Sweaty Palms, musisz zabić Demolishera samochodem.

Demolisher pojawia się przez całą drogę; trzeba mieć na to oko. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to uderzyć kilka razy w Demolishera swoją bronią. Zaoszczędzi ci to później wielu kłopotów.

Następnie musisz wziąć buggy i usunąć wszystkie wirusy.

Po oczyszczeniu, uderz Wreckera buggy. Aby zadać skuteczne obrażenia, możesz użyć następujących trzech kombinacji:

  • doładowanie nitro
  • miotacz ognia
  • Wstrząs elektryczny

Poza tym nigdy nie zaszkodzi mieć kilka apteczek, jeśli sprawy przybiorą zły obrót. Użyj wszystkich trzech kombinacji i uderzaj w Demolishera, aż zginie. Otóż ​​to.

Ponadto niektórzy gracze zgłosili, że nie zdobyli osiągnięcia, mimo że postępowali zgodnie z procesem. Aby tego uniknąć, upewnij się, że śmiertelny cios nie pochodzi z ognia lub porażenia prądem.

To musi być do staranowania Demolishera samochodem bez miotacza ognia i wstrząsu.

Powiązane posty

Go up