Jak zdobyć broń w Dying Light?

05/02/2022 15:43

gasnące światło Zaspokoi Twoje pragnienie działania, gdy rozbijesz czaszki zombie. Gra oferuje graczom różne opcje broni białej. W tym poradniku omówimy, jak zdobyć broń w Dying Light.

Te bronie do walki wręcz będą głównymi, których gracze będą używać w grze. Oprócz tego gracze będą mogli znaleźć w grze także różnego rodzaju inne rodzaje broni.

Te inne bronie obejmują pistolety. Gracze będą swobodnie chodzić i biegać oni zrobiąi spotkają się kilka pojazdów ratowniczych, które zostały porzucone.

Zgodnie z historią pojazdy te mogą mieć broń, zanim ją znajdziesz. Jeśli chcesz dostać się do tych opuszczonych pojazdów, będziesz musiał otworzyć ich zamki, aby uzyskać dostęp do ich wnętrza.

Aby zwiększyć broń w swoim repertuarze, możesz: Zagraj w DLC Bozak Horde na Dylight, aby zdobyć łuk i strzały specjalne Bozak.

Włamać się do samochody policyjne lub po prostu szukam takiego porzucone samochody nie jest to coś, co normalnie robiliby gracze. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do broni na wcześniejszym etapie gry, z pewnością możesz to zrobić i spróbować szczęścia. Na pewno znajdziesz broń w tych pojazdach, jeśli masz szczęście.

Jak zdobyć broń w Dying Light?

Misja 4: Pakt z Raisem wprowadza do gry broń i stąd gracz może uzyskać dostęp do wielu broni w grze. W tej misji Crane musi wyjść do zadania, znaleźć zaginionego patrolu.

Jak zdobyć broń zadającą duże obrażenia w Dying Light?
Jak zdobyć broń w Dying Light (kredyty: Techland)

W tym momencie zobaczymy, że uzbrojony rozbitek, który jest całkowicie szalony, zaczyna strzelać do niego z dachu budynku. Jeden raz Dźwig zabij tego człowieka, gracze wspiąć się na dach, a następnie uzyskać dostęp do broni: karabinu policyjnego.

Słowo ostrzeżenia dotyczące używania karabin policyjny– Nie znajdziesz dużo amunicji do tej broni, więc używaj jej ostrożnie.

Przyjazd Misja 6: Studniagracze będą mogli znaleźć całkiem sporo broni. Jeśli chcesz w inny sposób upewnić się, że Crane dostanie broń, musisz iść do Ranga Ocalałego 9. Po osiągnięciu tej rangi przekonasz się, że wielu sprzedawców będzie sprzedawać broń w Harran.

Jeśli jednak czujesz, że sięgasz Ranga Ocalałego 9 to łatwe zadanie, to się mylisz. Gdy ukończysz główne zadania fabularne i wykonasz wiele zadań pobocznych, dopiero wtedy możesz osiągnąć tę rangę.

Nocne misje przetrwania również pomogą w dojściu do wspomnianej wyżej rangi. Inną rzeczą jest to, że broń od sprzedawców ma wysoką cenę, więc zakup tej broni również nie będzie łatwy.

Jak zdobyć broń zadającą duże obrażenia w Dying Light?

Jeśli chcesz znaleźć broń zadającą duże obrażenia w Umierający Światłoty Przetrwanie musi być na górze. Gdy będziesz w najwyższym punkcie, możesz zdobyć tę broń w sklepach.

Jak zdobyć broń w Dying Light
Dying Light Still (napisy: Techland)

Jeśli myślisz, że rzadka broń zada więcej obrażeń, to się mylisz. Rzadkość broni palnej nie określa jej poziomu uszkodzeń. Broń, która może zadać maksymalne obrażenia, to Grawerowane półautomatyczne strzelby, karabin policyjny i rewolwer Ranger.

ten leśniczy To bardzo potężny pistolet. to jest broń palna które mogą zniszczyć obrażenia 300+. Jeśli strzały się połączą, obrażenia będą duże.

Jak znaleźć złotą broń w Dying Light?

Jeśli mówisz o broni palnej, to czym one są? Złoty w kolorze, będą dostępne u sprzedawców, gdy awansujesz na Drzewo umiejętności przetrwania. Jest to dostępne w obu Pole i kampania.

Ostatnie życzenie to broń palna poziomu złotego dostępne bardzo rzadko w grze. Pozostałe bronie Złotego Poziomu w grze są dostępne za pośrednictwem kodów do gry.

Jak znaleźć nieskończoną amunicję w Dying Light?

Jeśli chcesz zdobyć nieskończoną amunicję do swojej broni, musisz zastosować pewną sztuczkę, na przykład Karabin. Załóżmy, że masz karabin szturmowy z 120 pocisków. Możesz przejść do inwentarza i upuścić karabin.

Jak znaleźć złotą broń w Dying Light
Obraz Dying Light 2 w grze (napisy: Techland)

Kiedy ponownie podniesiesz ten karabin, zobaczysz, że otrzymałeś 30 dodatkowej amunicji. Rób to wielokrotnieTwoje zapasy amunicji będą stale rosnąć w Dying Light.

To samo dotyczy wszystkich broni dostępnych w grze.

bądź na bieżąco z MediaScrolls aby dowiedzieć się więcej o Dying Light i różnych innych grach.

Powiązane posty

Go up