Resident Alien sezon 2 odcinek 8 data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 7

11/03/2022 08:17

Zawartość

  • 1 Resident Alien Sezon 2 Odcinek 8 Data premiery, godzina i miejsce oglądania:
  • dwa Resident Alien Sezon 2 Odcinek 8 Spoilery
  • 3 Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Podsumowanie

Odcinek 8 sezonu Resident Alien zostanie wydany w przyszłym tygodniu i według showrunnera będzie to finał w połowie sezonu. Z nową postacią wprowadzoną tuż przed środkiem sezonu, ciekawie będzie zobaczyć, jak odcinek 8 utrzyma szum w drugiej części sezonu 2.

Resident Alien Season 2 Episode 7 daje nam wgląd w podróż Harry'ego i Asty. W 1989 roku Goliat przybył na Ziemię i stoczył wielką walkę ze strażnikiem w Narodowym Lesie Tapajós w Brazylii.

Alan Tudyk gra postać Harry'ego i widzimy, że jest on w niezapomnianej podróży ze względu na spożycie kwasu. Widzimy go bardzo niespokojnego, gdy idzie ulicami Manhattanu.

W miarę rozwoju historii dowiadujemy się więcej o Goliacie i jego relacji z ludźmi na Ziemi. Będąc kosmitą, Goliat początkowo miał trudności z dopasowaniem się do ludzi. Zachęcał do nawiązania więzi z ludźmi na Ziemi, a nawet wysłał na to znak.

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 8 Data premiery, godzina i miejsce oglądania:

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 8
Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 nadal (przez Syfy)

Resident Alien sezon 2 odcinek 8 zostanie wydany w dniu 16 marca 2022 (środa).

Odcinek 8 będzie miał premierę w dniu Syfy. Możesz subskrybować dowolną z wymienionych usług transmisji strumieniowej na żywo oferowanych przez Syfy: YouTubeTV (64,99 USD), DirecTV Stream (69,99 USD), Hulu + Live TV (69,99 USD), fuboTV (64,99 USD) i Sling TV Blue (35 USD).

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 8 Spoilery

Oficjalne streszczenie odcinka 8 sezonu Resident Alien brzmiało: „To impreza-niespodzianka, na której wszyscy spotykają się, by świętować Harry'ego, ale niektórzy niebezpieczni goście sieją spustoszenie.”.

Wygląda na to, że w programie pojawią się nowi niemile widziani goście, którzy utrudnią życie Harry'emu. Ponadto, według showrunnera, odcinek 8 będzie finałem w połowie sezonu.

Sheridan wyjaśnia, jak zakończy się sezon 2. Według showrunnera, odcinek 8 Resident Alien sezonu 2 będzie końcem pierwszej połowy, podczas gdy możemy spodziewać się dodatkowych ośmiu odcinków w części 2.

Możesz więc spodziewać się, że odcinek 8 zakończy się wielkim klifem.

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6: Nowe tajemnice i Harry's Freaking Out

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Podsumowanie

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Podsumowanie
Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Still (przez Syfy)

Resident Alien Season 2 Episode 7 przynosi śmierć obcej postaci: Goliata. Asta wiedziała, że ​​zniknęła jedyna szansa na komunikację z ludźmi Harry'ego. Trudno byłoby teraz uratować planetę przed jakąkolwiek szkodą.

Harry staje w obliczu trudnego czasu i krąży w swojej obcej postaci. Zdaje sobie sprawę, że musi się ustabilizować i wrócić do swojej ludzkiej postaci. Asta była tam w idealnym momencie, aby pomóc mu wrócić do normalności.

Harry nie miał pojęcia, co stało się z Goliatem. Kiedy Asta przesłała mu informacje, Harry otępiał. Rozumiał, że znalazł się w takiej sytuacji, że nie będzie już mógł zmienić się w człowieka.

Resident Alien Season 2 Episode 7 pokazuje nam równanie D'Arcy i Bena. D'Arcy została na noc w domu Bena i wcześnie rano wymyka się przez okno, żeby nikt się nie dowiedział.

Sprawy między nimi nie zachodzą tak głęboko, ale Ben wydaje się być bardzo podekscytowany spędzeniem z nią nocy.

Wygląda na to, że postać Elizabeth Bowen, zastępczyni Liv, widziała statek obcych, a także nagrała jej wideo. Chce umieścić ten film w Internecie, ale Ben jest temu całkowicie przeciwny. Martwi się o utrzymanie wizerunku, który nosi Patience.

W głowie Asty zaczyna gromadzić się wiele rzeczy związanych z losem świata, ponieważ jest pewna, że ​​wkrótce wydarzy się coś strasznego. Harry jest również zdruzgotany śmiercią Goliata.

Rozumie, że Goliath zostawił mu wiadomość, gdy Asta mówi, że widział ciało Goliata.

Widzimy w Resident Alien Season 2 Episode 7, że Harry włamuje się do domu Violindy i żąda, aby chciała zobaczyć zwłoki Goliata. Rozbija ciało w poszukiwaniu wskazówek, ale w końcu dostaje jajko.

Goliat był w ciąży. Goliath użył tkanek genetycznych Violindy, aby stworzyć to dziecko.

Jajko zaczyna rosnąć i z biegiem czasu wypływa z niego lepka ciecz. Casper wchodzi na scenę i wtedy dochodzi do walki między Casperem a Violindą. Walka kończy się strzelaniem do niego Casperem.

Jednak Casper zostaje przez długi czas, ponieważ Harry wchodzi na scenę i wyrzuca ją przez okno.

Harry bierze jajko i przysięga je chronić. Asta i Harry następnie uciekają, ścigani przez ludzi z grupy Powell. Zostają uratowani, gdy Casper w końcu ich obu zabije.

Będziemy musieli zobaczyć, jak ukrywają to obce jajo i co dzieje się dalej w następnym odcinku. Aby dowiedzieć się więcej, bądź na bieżąco z MediaScrolls.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up