Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 – data premiery, zwiastun i spoilery – Nieuchronne niebezpieczeństwo w Nowym Jorku

03/03/2022 13:03

Zawartość

  • 1 Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Data premiery, godzina i miejsce oglądania:
  • dwa Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Spoilery
    • 2,1 Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 Promo
  • 3 Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 Podsumowanie:

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 ma wiele do zaoferowania. Po wybuchowym zakończeniu odcinka 6 nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co czeka Harry'ego, zwłaszcza gdy jest w swojej obcej formie.

Odcinek 6 był prawdopodobnie jednym z najlepszych odcinków ostatnich czasów i połóż dwie nowe tajemnice przed Astą i Harrym.

Poza tym szeryf Mike w końcu ujawnił Liv swoje obawy i aktualną sytuację. Opowiedział, jak śmierć jego najlepszego przyjaciela Jessego wywołała w nim traumę i jak nie może pozwolić, by to samo spotkało Liv.

Asta i Harry pojechali do Nowego Jorku i dowiedzieli się o popularna twarz (Goliat) który mieszka na Ziemi od co najmniej dziesięciu lat. Wpadli także na Violindę, która twierdzi, że ma szczególny związek z Goliatem.

Otwarto wiele nowych wątków i mamy nadzieję, że Resident Alien Season 2 Episode 7 rzuci światło na niektóre z nich.

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Data premiery, godzina i miejsce oglądania:

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 ukaże się w dniu 9 marca 2022 (środa).

Odcinek 7 będzie dostępny do streamowania Syfy. Możesz subskrybować dowolną z wymienionych usług transmisji strumieniowej na żywo oferowanych przez Syfy: YouTubeTV (64,99 USD), DirecTV Stream (69,99 USD), Hulu + Live TV (69,99 USD), fuboTV (64,99 USD) i Sling TV Blue (35 USD).

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 Spoilery

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 – data premiery
Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 Still (przez Syfy)

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 7 jest zatytułowany „uciec z Nowego Jorku', a zgodnie z oficjalnym streszczeniem, w odcinku 7 Harry i Asta będą w niebezpieczeństwie i prawdopodobnie będą chcieli jak najszybciej uciec z Nowego Jorku.

Przeczytaj oficjalne streszczenieHarry i Asta znajdują to, czego szukają, ale nie to, czego potrzebują, gdy zbliża się niebezpieczeństwo.

wiemy już w Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6, Harry i Asta dowiadują się o Goliacie; jednak wydaje się, że oboje mogą wchodzić w coś, czego nie chcą.

Ponadto, po zażyciu LSD, Harry oszalał i całkowicie zatracił siebie i swoją ludzką postać. Nieświadoma tego, Asta opiera się na Violindzie, wiedząc, że Harry jest kosmitą.

Co się stanie z Harrym? Jak Asta zamierza nękać i co zrobi, aby uratować sytuację? Odcinek 7 może również ujawnić szczególne połączenie Violindy z Goliatem i to, co może kombinować.

Według oficjalnej promocji, obcy sygnał, który otrzymali Harry i Asta, był zaproszeniem. Do czego służy zaproszenie?

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 Promo

Możesz sprawdzić oficjalną promocję odcinka 7 poniżej.

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 Podsumowanie:

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 jest zatytułowany „Obcy w Nowym Jorku' i widzimy, jak Asta i Harry zabierają go na ulice Nowego Jorku, aby dowiedzieć się o wezwaniu kosmitów.

Nie znaleźli odpowiedzi w pizzerii, z której wszyscy pochodzili. Natknęli się jednak na sztukę uliczną, z której dowiedzieli się o Goliacie.

Odcinek ujawnił również, jak Dr Harry Vanderspeigle zabił doktora Sama Hodgesa po tym, jak powiedział mu o tym tajemnicza osoba.

Liv rozmawiała z szeryfem Mikem na temat jej sytuacji, a on ujawnił incydent z udziałem Jessego. Powiedział, że nie może jej stracić, a Liv obiecała chronić siebie i Mike'a.

Śledztwo Asty i Harry'ego prowadzi ich do klubu nocnego, gdzie spotykają gospodynię Violindę. Violinda prosi ich o uważne zapoznanie się ze sztuką Goliata i rozstaniem duetu.

Harry jest na ulicy i… on spożywa LSD. Kiedy efekty zaczynają działać, Harry całkowicie wariuje i traci swoją obcą postać. Ponadto Violitnda ujawnia swoje szczególne połączenie z Goliatem.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up