Wyjaśnienie zakończenia odcinka 6 Resident Alien sezonu 2 i podsumowanie: Nowe tajemnice i dziwactwo Harry'ego

03/03/2022 08:59

Odcinek Resident Alien w tym tygodniu był jednym z najlepszych w ostatnim czasie, ponieważ liczne ujawnienia trzymały nas w napięciu. Resident Alien Season 2 Episode 6 jest już dostępny i mamy wiele do omówienia.

Jeśli pamiętasz Resident Alien Sezon 2 Odcinek 5 skończyło się na tym, że Harry i Asta przygotowywali się do Nowego Jorku, aby zbadać wezwanie kosmitów.

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 nosi tytuł „Obcy w Nowym Jorku” i zaczęło się, gdy Asta kupiła bilety do Nowego Jorku, zanim rzuciła przed nami znaczące ujawnienie. Mamy teraz wiedzę o prawdziwym doktorze Harrym Vanderspeigle, który zamordował doktora Sama Hodgesa.

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6: Nowe tajemnice

Wyjaśnienie zakończenia odcinka 6 Resident Alien sezonu 2
Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6: Asta i Harry (poprzez Syfy)

Dr Sam Hodges odwiedził doktora Harry'ego Vanderspeigle'a i byli w poważnych tarapatach. Zagrożone były także ich rodziny; jednak tajemniczy telefon nakazał Harry'emu zabić Sama.

W miarę postępów w odcinku dowiadujemy się, że Harry miał opuścić Nowy Jork i zniszczyć papiery Sama. Dokument Sama wciąż jest w torbie Harry'ego. Ma też stos gotówki, który oferuje, aby pomóc Aście w jego przestoju.

Asta zbadała dokumenty i okazało się, że były to jego akta medyczne i notatka zawierająca więcej dowodów przeciwko potężnej grupie bankowej Galvan/Powell.

Sprawy stały się intensywne, ponieważ duet ma teraz dwie tajemnicze i zrozumiałe przestraszone nowe Asta.

Z drugiej strony, zdając sobie sprawę z skradzionej kuli, Sahar mówi Maxowi, że przegrali, mówiąc mu, że to „prawdopodobnie” dzieło rządu.

Ale prawda jest taka, że ​​Harry ukradł go w poprzednim odcinku; jednak znając cię, prawdopodobnie nie będzie ci to zbytnio przeszkadzać. Poza tym pies, którego porwał Harry, nie chce już wracać do swojego właściciela.

Wygląda na to, że pies znalazł w Harrym nowego przyjaciela i lubi używać numeru 49 (wyjścia) jako zabawki do gryzienia. Nie wyszło to dobrze, ponieważ numer 49 zginął, a Harry zgodził się na jego zjedzenie po jego śmierci.

Widzimy również emocjonalną interakcję między szeryfem Mikem a zastępcą Liv. Liv, wierząc w swoją obcą teorię, prowadzi dochodzenie samotnie, ale denerwuje szeryfa.

Liv przeprowadzała wywiady z innymi ludźmi, którzy mogli widzieć UFO, i wtedy szeryf ją ugryzł.

Nagle jeden z więźniów stał się zbyt agresywny, a gdy Liv skoczyła, by pomóc, Mike odepchnął ją, aby uniemożliwić jej powtórzenie losu Jessego. To wyraźnie pokazuje, że Mike jest bardzo straumatyzowany i boi się utraty Liv.

Przechodząc do Asty i Harry'ego, dynamiczny duet wylądował w Nowym Jorku i, co nie dziwi, Harry nie był zbyt zachwycony tym miejscem.

Dotarli do pizzerii, skąd nadszedł telefon; nie znaleźli jednak konkretnych informacji. Po zjedzeniu kilku pizz Asta i Harry postanowili wybrać się na spacer, a po drodze natknęli się na sztukę uliczną.

Sztuka uliczna okazała się niezbędna, ponieważ używała jego dziwnego języka. Był sygnowany „Goliat”. Kim jest ten Goliat?

Asta dowiaduje się, że Goliat jest dość sławny; jednak nie było widocznych źródeł jego sztuki. Teraz Harry musi przejść przez wszystkie zadania Goliata, aby go wyśledzić.

Po dziwnej interakcji z nieznanym mężczyzną Harry zaczął zaznaczać murale na swojej mapie Manhattanu i wkrótce zdał sobie sprawę, że lokalizacje wskazywały na gwiazdy. W końcu rozumie, jak skontaktować się z Goliatem.

Po konkluzji Harry'ego, on i Asta docierają do artystycznego/nocnego klubu, gdzie spotykają gospodynię Violindę. Mówi im, żeby sprawdzili dzieła Goliata, zanim wyjdą.

Po dokładnym przejrzeniu swojej sztuki Asta zdał sobie sprawę, że Goliat musiał być na Ziemi od co najmniej dziesięciu lat.

Wyjaśnienie zakończenia odcinka 6 Resident Alien sezonu 2: Dlaczego Harry stracił swoją ludzką postać?

Pod koniec „Resident Alien Season 2 Episode 6” Asta i Harry zerwalii tu zaczyna się Twój problem. Ktoś oferuje Harry'emu LSD, a Harry, będąc Harrym, bierze je.

Scena zmieniła się w Szeryfa i Liv, gdy odbyli emocjonalną rozmowę od serca do serca. Pod presją Liv Mike w końcu mówi jej o swoim bólu.

Opowiedział jej o związku między nim a Jessem io tym, jak obwinia się o śmierć Jessego. Stracił Jessego, ale nie może pozwolić, by to samo stało się z Liv. W tym momencie Liv przysięga, że ​​nie skończy jak Jesse i nie pozwoli, by coś stało się Mike'owi.

Wracając do Harry'ego, LSD w końcu zaczyna działać, powodując halucynacje. Harry spanikował i spanikował; on uciekł. Tymczasem Asta dowiaduje się od Violindy o jego szczególnym związku z Goliatem. Wie też, że Harry jest kosmitą.

Jeśli chodzi o ulice, Harry całkowicie stracił swój charakter, a teraz jest w swojej obcej postaci z mieszkańcami Nowego Jorku.

Sprawy zrobią się brzydkie w przyszłym tygodniu w Resident Alien Season 2 Episode 7.

Resident Alien Sezon 2 Odcinek 6 jest dostępny do streamowania Syfy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up