Propozycja biznesowa, odcinek 4 Końcowe wyjaśnienie i podsumowanie: Kang w końcu odkrywa prawdziwą tożsamość Geum-hui

08/03/2022 20:14

Zawartość

  • 1 Podsumowanie odcinka 4 propozycji biznesowej:
    • 1,1 Kang Tae-moo zapomina o swojej pierwszej rocznicy z Geum-hui:
  • dwa Biznesowa propozycja, zakończenie odcinka 4: Kang Tae-moo odnajduje prawdziwą tożsamość Geum-hui

Odcinek 4 Propozycja biznesowa był tak zabawny, jak się spodziewaliśmy. Chociaż początkowo Ha-ri był w stanie ukryć się przed Kang Tae-moo; jednak zakończenie wszystko zrujnowało. Po wielkim klifowym zakończeniu odcinka 4 nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wydarzy się w przyszłym tygodniu w 'Propozycja biznesowa, odcinek 5.

Odcinek 4 towarzyszył duetowi w ich fałszywą rocznicę, co Kang zapewnił, że był niezapomnianym dniem, ale czy zakończył się dobrze?

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o czwartym odcinku.

Podsumowanie odcinka 4 propozycji biznesowej:

Objaśnienie zakończenia odcinka 4 Propozycja biznesowa
Propozycja biznesowa, odcinek 4: Shin Ha-ri w białej sukni (via Netflix)

Sytuacja w windzie mogłaby ulec pogorszeniu, gdyby Tae-moo spojrzał na twarz Ha-ri; jednak przerwa ze strony Sung-hoona dotycząca opóźnionego spotkania ratuje sytuację.

Z powodu pewnych nieprzewidzianych okoliczności pierwsze spotkanie zostało przełożone, więc Kang zasugerował uczestnictwo w degustacji dla zespołów zajmujących się opracowywaniem żywności.

Kang przybył niezapowiedziany i zaskoczył wszystkich na imprezie. Kang wreszcie spotkał Min-woo i skosztował jego „białych pierożków kimchi”.

Kang i ogólnie pracownicy byli pod wrażeniem tego dania, co sprawiło, że Kang i Sung-hoon odwiedzili później restaurację Min-woo.

Widzimy również, jak Ha-ri docenia bardziej miękką stronę Kanga, co ujawniła Young-seo, powodując, że zastanawia się, czy Ha-ri zaczyna rozwijać do niego uczucia.

Po powrocie do restauracji Min-woo widzimy Ha-ri i Min-woo dyskutujących o sukcesie; jednak nastrój Min-woo zmienił się, gdy Ha-ri ujawniła, że ​​będzie uczestniczyć w koncercie z facetem zamiast z Young-seo.

Wygląda na to, że Min-woo ma uczucia do Ha-ri, ale wciąż nie może tego rozgryźć, co wzmacnia jego reakcja. W dalszej części serii możemy zobaczyć komplikacje między Kang, Ha-ri i Min-woo.

Podczas ich wizyty Kang zapytał Min-woo o jego uczucia do Ha-ri, ponieważ znają się od siedmiu lat. Usłyszał także dzwonek Ha-ri, który był prośbą o specjalną piosenkę na koncercie w 'Propozycja biznesowa, odcinek 3.

Wszystkie te wczesne oznaki mogą ostatecznie doprowadzić do ujawnienia tożsamości Ha-ri jako Geum-hui i będzie interesujące zobaczyć, czy Kang w końcu się przyjmie.

Z drugiej strony, Sung-hoo nadal ignoruje Young-seo pomimo jego prób zaprzyjaźnienia się z nim. Ich ostatnie spotkanie rozwścieczyło ją, ponieważ Sug-hoon po raz kolejny odmówił pogodzenia się z nią.

Kang Tae-moo zapomina o swojej pierwszej rocznicy z Geum-hui:

Propozycja biznesowa, odcinek 4
Propozycja biznesowa, odcinek 4: Kang Tae-moo i Shin Ha-ri (przez Netflix)

Następnie widzimy, jak Kang i Sung-hoon po pewnym czasie uczestniczą w rodzinnym obiedzie z Przewodniczącym Kangiem.

Przewodniczący Kang jest bardzo zdenerwowany, że jest sam w domu i prosi Sung-hoona, aby wrócił do swojego domu; jednak odmawia.

Przewodniczący Kang sugeruje następnie, aby dwa razy w tygodniu spożywać rodzinny obiad, co wywiera presję na Kang ze względu na jego harmonogram.

Kiedy Sung-hoon sprawdzał harmonogram Tae-moo, przewodniczący Kang zauważył, że Tae-moo zapomniał o pierwszej rocznicy swojej i Geum-hui. Mówi Tae-moo, aby odwołał wszystkie jej spotkania i spędził z nią dzień.

Trudny dzień Ha-ri nie zmalał, gdy przewodniczący Kang pojawił się podczas kręcenia jej wideo ze śledztwa. Ukryła się i wtedy Kang poinformował o kwestionowanej rocznicowej sytuacji.

Propozycja biznesowa, odcinek 2, zakończenie wyjaśnione i podsumowanie: szokujące ujawnienie

Cały czas udawało mu się ukryć twarz; jednak stworzyło to zabawną scenę, w której przewodniczący Kang mierzył się ze wszystkimi problemami.

W drugiej połowie odcinka robi się ciekawiej, zwłaszcza z wybuchowym zakończeniem.

Po sprawdzeniu postępów śledztwa Kang odbiera telefon w sprawie stanu Przewodniczącego Kanga i udaje się do szpitala.

Po konsultacji z przewodniczącym Kangiem udaje się do domu Ha-ri na krótkie spotkanie. Jednak Ha-ri musiał wymknąć się, by spotkać się z nim w parku, gdzie Kang daje jej specjalny tonik i maść na posiniaczone oko.

Z drugiej strony Young-seo poznaje nowego sąsiada, który mimo pozorów dżentelmena ma w sobie coś dziwnego.

Sung-hoon zaobserwował to samo, gdy nowy facet mógł gołym okiem określić godzinę na siłowni, ale nadal woli nosić okulary. Później daje też Young-seo lampę podłogową, ale coś jest z tym nie tak.

Biznesowa propozycja, zakończenie odcinka 4: Kang Tae-moo odnajduje prawdziwą tożsamość Geum-hui

Tymczasem Kang dba o niezapomnianą pierwszą rocznicę z Ha-ri. Duet udał się do drogiego butiku, żeby kupić sukienkę dla Ha-ri, a następnie zorganizował wykwintną kolację w restauracji Przewodniczącego Kanga.

Kang był zafascynowany Ha-ri w tej białej sukni; udało mu się jednak zachować spokój. Kang nadal pokazuje jej swoją słodką stronę, kiedy chroni ją przed zakłopotaniem z powodu awarii jej garderoby.

Ich dzień zakończył się pięknym widokiem na fajerwerki, co sprawiło, że Ha-ri naprawdę cieszył się z fałszywego dnia rocznicy.

Nie wszystko kończy się dobrze w odcinku, ponieważ pod koniec 4 odcinka „Propozycja biznesowa” Kang w końcu odkrywa prawdziwą tożsamość Geum-hui.

Ha-ri zostawiła swoją torbę w samochodzie Kanga, który wrócił. Jednak po przyjeździe był zaskoczony, że ją zobaczył i sprawdził jej dowód osobisty, zdając sobie sprawę, że była Shin Ha-ri, a nie Geum-hui.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up