Propozycja biznesowa odcinek 3 – zakończenie i podsumowanie: szczegóły kontraktu Kanga i zamknięcie Ha-ri

07/03/2022 20:49

Zawartość

  • 1 Wyjaśnienie i podsumowanie końca odcinka 3 propozycji biznesowej
    • 1,1 Ha-ri dowiaduje się, że Min-woo wrócił ze swoją byłą dziewczyną.
  • dwa Propozycja biznesowa, odcinek 3, druga połowa:
    • 2,1 Koniec odcinka 3 propozycji biznesowej
  • 3 Propozycja biznesowa, odcinek 4 – zwiastun i spoilery:
    • 3.1 Propozycja biznesowa, odcinek 4 – data premiery:

Odcinek 3 A Propozycja Biznesu miał dziś premierę i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej Kang Tae-moo i Shin Ha-ri w następnym odcinku. Odcinek był dość zabawny, a Kang wydaje się powoli dowiadywać się o Ha-ri. w ten sposób rozwijając dla niej miękką stronę.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o „Propozycja biznesowa, odcinek 3„.

Wyjaśnienie i podsumowanie końca odcinka 3 propozycji biznesowej

Objaśnienie zakończenia odcinka 3 propozycji biznesowej
Propozycja biznesowa, odcinek 3: Kang tae-moo i Shin Ha-ri (przez Netflix)

Odcinek 3 zaczął się tam, gdzie się skończył w „Propozycja biznesowa, odcinek 2. Ha-ri, zdezorientowana swoją obecną sytuacją, nokautuje Tae-moo, aby uniknąć Min-woo.

Następnie mamy podpisanie kontraktu między duetem i nic dziwnego, że jest to tak śmieszne, jak to tylko możliwe.

Co więcej, Tae-moo dodał zawodnika dla Ha-ri, aby zrekompensować stratę poniesioną przez Tae-moo w wyniku wczorajszego załamania.

Kontrakt został podpisany pomiędzy A (Tae-moo) i B (Ha-ri). Chodziło o symulację romantycznego związku między A i B oraz spotkania z dziadkiem A.

W przypadku naruszenia umowy Ha-ri musiał zapłacić grzywnę za dodaj stukrotność pierwotnej kwoty zamówienia.

Po podpisaniu kontraktu Tae-moo przekazał jej pełne dane profilu Ha-ri, aby mogła przygotować się na spotkanie z Przewodniczącym Kangiem.

Przygotowali także nową historię dla Ha-ri, aby była bardziej zgodna w oczach Przewodniczącego Kanga.

Zgodnie z nową historią, Ha-ri należy do typowej rodziny, a jej ojciec jest prawnikiem, matka lekarką, a Ha-min typowym studentem medycyny.. Ponadto Ha-ri nie ujawniła swojego prawdziwego imienia; zamiast tego wymienił Shin Geum-hui jako swoje imię.

Zagłębiając się głębiej w jego profil, Ha-ri zdaje sobie sprawę, że Kang jest bardzo utalentowany i zasmakował sukcesu w niemal każdej sferze.

Dowiedział się również o rodzicach Kang Tae-moo, o których rozmawia z Young-seo, przy czym ten ostatni ujawnia intrygującą plotkę.

Plotka głosi, że ktoś był odpowiedzialny za wypadek, w którym zginęli rodzice Kanga, więc przewodniczący Kang zwolnił wszystkich krewnych z firmy, aby chronić Kanga.

Sprawy między Young-seo i jej ojcem nasilają się, ponieważ nieustanna presja ojca, by chodzić na randki w ciemno, zmusza ją do opuszczenia domu.

Ha-ri dowiaduje się, że Min-woo wrócił ze swoją byłą dziewczyną.

Sprawy pogorszyły się również między Min-woo i Ha-ri, gdy ta ostatnia odkryła status ich związku.

Ujawnienie zaczęło się, gdy Ha-ri i jej koledzy z drużyny zgodzili się sprowadzić Min-woo jako zastępcę szefa kuchni Parka w ich projekcie „Współpraca z szefem kuchni”. Chek Par był pierwszą perspektywą; jednak jego skandal związany z zastraszaniem zrujnował jego pierwotny plan.

Ha-ri przygotowuje dokument rekomendacyjny dla Min-woo i dzieli się nim z panią Yeo. Yeo, pod wrażeniem tego pomysłu, uważa, że ​​Ha-ri powinien przedstawić ją Kangowi.

Ha-ri miał udane wprowadzenie i widzimy, jak Young-seo wprowadza się do nowego mieszkania, który okazuje się być w tym samym budynku co Sung-hoon.

Ha-ri przekaże Min-woo dobrą wiadomość, kiedy widzi go z Yoo-ra, jego byłą dziewczyną.

Całkowicie rozbija Ha-ri, gdy wybucha płaczem po upuszczeniu telefonu do odpływu podczas służby. Kang, w obliczu wezwania, słyszy jej płacz i zastanawia się, co się z nią stało.

Propozycja biznesowa, odcinek 3, druga połowa:

Druga połowa zaczyna się, gdy Ha-ri i Tae-moo spotykają się z Prezydentem Kangiem. Chociaż mieli trudny początek, Ha-ri i przewodniczący Kang wydawali się dobrze trafić.

Pierwsze spotkanie przebiegło sprawnie; jednak sytuacja się zmieniła, gdy dziadek Tae-moo zapytał Geum-hui (Ha-ri) o ich rozstanie.

Ha-ri poszła dalej w swojej historii, mówiąc, że początkowo zerwali, ponieważ Tae-moo nadał jej priorytet pracy, ale zdała sobie sprawę, jak bardzo ją kochał.

Mówi, że Tae-moo odwołał jedno ze swoich spotkań, aby spotkać ją podczas ulewnego deszczukto nienawidzi?

To jednak denerwuje Tae-moo, która następnie kazała jej postępować zgodnie z tym i po prostu odpowiadać na pytania, zamiast wymyślać niepotrzebne historie.

Odbyli krótką wycieczkę, aby delektować się bułeczkami na parze, podczas której Przewodniczący Kang znalazł bilet na koncert w torbie Ha-ri i poprosił Tae-moo, żeby z nią poszła.

Tymczasem Young-seo ma problemy z karaluchami w swoim nowym mieszkaniu. Ucieka tylko po to, by przylgnąć do Sung-hoona, który przypadkiem przechodził obok.

Prosi go o przysługę, by sobie z tym poradzić, po czym próbuje się z nim zaprzyjaźnić. Jednakże, Sung-hoon odrzuca propozycję przyjaźni ponieważ wcześniej postawił Tae-moo w trudnej sytuacji z Ha-ri.

Koniec odcinka 3 propozycji biznesowej

Oboje cieszyli się występem duetu balladowego, melomancja. Po głównym wydarzeniu otworzyli osobiste historie na specjalne wydarzenie.

Ostatecznie pierwsza historia okazała się dotyczyć Min-woo i Ha-ri. Chodziło o to, że Ha-ri zawsze była u boku Min-woo i chciał, żeby poszła na koncert ze swoim chłopakiem.

Zagrali konkretną piosenkę z prośbą dla duetu asystentów, przypominając Ha-ri o jej wspomnieniach o Min-woo.

Sekwencja pomogła Ha-ri wyleczyć jej ranę i odpowiednio ją zamknąć. Akceptuje swój los i postanawia iść dalej.

Pod koniec odcinka 3 „Propozycja biznesowa” widzimy, jak Ha-ri zostaje uderzona piłką w oko, gdy byli w drodze ucztując na „Tteokbokki”. Następnego dnia, jego siniak stał się większy, co okazało się wielką sprawą.

Odcinek kończy się na Ha-ri próbuje zakryć posiniaczone oko bandażem w windzie biurowej, kiedy pojawia się Kang Tae-moo.. Nagłe pojawienie się Tae-moo zaskoczyło Ha-ri, gdy upuściła bandaż, odsłaniając się w ten sposób.

Propozycja biznesowa, odcinek 4 – zwiastun i spoilery:

Na 'Propozycja biznesowa, odcinek 4'wygląda na to, że Ha-ri będzie miał sytuację, w której Prezydent Kang dowiaduje się o niej.. Wydaje się również, że Ha-ri zacznie dostrzegać delikatną stronę Tae-moo i zaczyna się w nim zakochiwać.

Propozycja biznesowa, odcinek 4 – data premiery:

Odcinek 4 propozycji komercyjnej ukaże się 8 lutego (wtorek), 2022 r. Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up