Propozycja biznesowa, data premiery odcinka 5 i 6 oraz spoilery: Rozpoczyna się koszmar Ha-ri

08/03/2022 19:13

Zawartość

  • 1 Krótkie podsumowanie odcinków 3 i 4 Propozycji biznesowej:
  • dwa Propozycja biznesowa, odcinek 5 – data premiery:
    • 2,1 Propozycja biznesowa, odcinek 6 – data premiery:
    • 2,2 Gdzie obejrzeć „Propozycję biznesową, odcinek 3 i odcinek 4”?
    • 23 Zapowiedź biznesowa, odcinek 5, zapowiedź i spoilery:

W odcinku 5 propozycji biznesowej Kang sprawi, że Ha-ri będzie zbyt trudno utrzymać równowagę. W końcu dowiedział się, że zachowuje się jak Geum-hui w odcinku 4 i wcale nie jest z tego zadowolony.

To powiedziawszy, oto krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się w 'Odcinek z propozycją biznesową 3 oraz odcinek 4′:

Krótkie podsumowanie odcinków 3 i 4 Propozycji biznesowej:

Propozycja biznesowa, odcinek 5 – data premiery
Propozycja biznesowa, odcinek 5, kadr (przez Netflix)

Na Propozycja biznesowa, odcinek 3w końcu widzimy Ha-ri podpisuje kontrakt, w którym ma zagrać fałszywą dziewczynę Tae-moo i poznać jej dziadka.

Niewykonanie zobowiązania kosztowałoby stukrotność pierwotnej kwoty kontraktu.

Young-seo wprowadza się do nowego mieszkania tuż obok Sung-hoona. Duet miał zabawny segment z karaluchem, ale Sung-hoon postanowił nie angażować się już w Young-seo z powodu Kang Tae-moo.

Tae-moo zabrał Ha-ri na spotkanie z jej dziadkiem i pomimo początkowego złego wrażenia, Przewodniczący Kang zaczął ją polubić. Miał też Tae-moo, który towarzyszył Ha-ri na koncercie, na który Min-woo zrezygnował z biletów. odcinki z zeszłego tygodnia.

W końcu oboje dobrze się bawili, co zostało przerwane przez Ha-ri, który został zraniony piłką.

Odcinek 4 rozpoczął się od tego, że Ha-ri jakoś zdołał uniknąć uwagi Tae-moo.

Tae-moo i Sung-hoon poszli na rodzinny obiad z Przewodniczącym Kangiem i okazało się, że Kang zapomniał o ich pierwszej rocznicy.

W międzyczasie pojawia się nowy sąsiad i zaprzyjaźnia się z Young-soon; jednak facet wygląda podejrzanie. Odcinek z przyszłego tygodnia może rzucić więcej światła na jego harmonogram.

Tae-moo zadbał o to, by ich fałszywa rocznica była niezwykła; jednak zakończenie to zrujnowało, gdy dowiedział się, że Shin Geum-hui był w rzeczywistości Shin Ha-ri.

Propozycja biznesowa, odcinek 5 – data premiery:

Odcinek 5 propozycji biznesowej ukaże się w przyszłym tygodniu 14 marca (poniedziałek), 2022. Odcinek 5 będzie dostępny około godziny 15:00 (GMT).

Propozycja biznesowa, odcinek 6 – data premiery:

Odcinek 6 propozycji biznesowej będzie dostępny do streamowania następnego dnia 15 marca 2022w tym samym czasie.

Gdzie obejrzeć „Propozycję biznesową, odcinek 3 i odcinek 4”?

Odcinki 5 i 6 A Business Proposal będą dostępne do streamowania w serwisie Netflix. Fani z Korei Południowej będą mogli oglądać odcinki 5 i 6 w telewizji SBS.

Zapowiedź biznesowa, odcinek 5, zapowiedź i spoilery:

Odcinek z propozycją biznesową 4 skończyło się na ogromnym klifie, kiedy Kang Tae-moo dowiedział się, że Shin Geum-hui to nikt inny jak Shin Ha-ri.

Według oficjalnej promocji, Tae-moo ma trudności z zaakceptowaniem prawdziwej tożsamości Shin Geum-hui. Jest bardzo surowy w stosunku do swoich pracowników i bardzo utrudnia to Ha-ri. Celowo odmawia jedzenia Ha-ri i wywraca jej życie do góry nogami, aby uzyskać od niej wyznanie.

Ha-ri, zupełnie nieświadomy tego, co się stało, będzie miał spore problemy z balansowaniem obu stron w grze Tae-moo. Zobaczymy ich również razem podczas ceremonii założycielskiej, więc czekamy na nowy zwrot w ich związku.

Poza tym nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej nowych sąsiadów i Young-seo. Coś jest nie tak, a odcinek 5 może rzucić trochę światła na tę sprawę.

Co zrobi Sung Hoon? Już podejrzewa faceta i na pewno będzie monitorował jego aktywność. Spodziewaj się jednak ekscytującego tygodnia propozycji biznesowej później.

Odcinek 4 propozycji biznesowej jest dostępny do streamowania Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up