Ozark sezon 4: kiedy nadejdzie Netflix, data premiery?

04/05/2021 07:20

Ozark to jedna z tych serii internetowych, które pozwalają Ci działać przez cały czas. Serial jest uwielbiany zarówno przez widzów, jak i krytyków i jest jednym z najlepszych seriali, jakie kiedykolwiek wyprodukował Netflix. Ozark Season 3 miał swoją premierę w zeszłym roku i od tego czasu fani z niecierpliwością czekają na premierę Ozark Season 4 w serwisie Netflix.

Serial zdobył ostatnio kilka nominacji do Złotego Globu. W zeszłym roku Ozark został wyemitowany w serwisie Netflix pod koniec marca. Ponieważ Netflix miał zwyczaj wprowadzać nowy sezon rok później, sezon 4 Ozark niestety nie był emitowany wiosną 2021 r. Z powodu opóźnień w produkcji. Krążyły również pogłoski o odwołaniu 4 sezonu Ozark.

Czy 4. sezon Ozark został odwołany? Zwiastuny mówią duże „nie”

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się plotki, że Netflix odwołał 4 sezon Ozark. Okazały się jednak fałszywe, ponieważ serial jest jednym z najlepszych seriali Netflix do tej pory. Zamiast tego OTT dał zespołowi produkcyjnemu dodatkowy dwuczęściowy sezon na zakończenie historii.

Showrunner Chris Mundy powiedział:

Cieszymy się, że Netflix uznał, że warto dać Ozarkowi więcej czasu na dobre ukończenie sagi Byrdesa. Dla nas wszystkich była to wspaniała przygoda, zarówno na ekranie, jak i poza nim, i cieszymy się, że możemy przywieźć ją do domu w możliwie najbardziej satysfakcjonujący sposób.

Jason Bateman, który gra Marty'ego Byrde'a, nie był pewien, gdzie i kiedy zakończy się Ozark. Jednak zasugerował, że nie będzie to seria 12-sezonowa. Zgadzamy się z nim, ponieważ Ozark jest serią o bardzo szybkim tempie i byłoby nudno widzieć ją dalej przez kilka kolejnych sezonów, biorąc pod uwagę, jak sprytni są prowadzący.

Data premiery 4 sezonu Ozark

Sądząc po datach premiery powyżej, Ozark zwykle zajmuje około 19 miesięcy, zanim następny sezon trafi na ekrany. W przeszłości serial internetowy miał również dwa krótkie sezony. Dodatkowo, wraz z premierą produkcji w listopadzie 2020 r. I wciąż nie wiadomo o jej dacie zakończenia, ostatni sezon Ozark jest opóźniony, ale nie został odwołany.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sezon 4 Ozark zostanie podzielony na 2 części. Źródła wskazują, że pierwsza część 4 sezonu Ozark może wyemitować w drugiej połowie 2021 roku, a druga część w 2022 roku.

Jesienną premierę pierwszej części można jednak przesunąć na zimę 2021 roku. Na liście tytułów (w tym 3 sezonu Edukacji seksualnej i 2 sezonu Wiedźmina) Netflix nie wymienił ostatniego sezonu Ozark. w 2021 roku swoim akcjonariuszom. To mi coś mówi. Ponieważ pandemia nie ustępuje, fani prawdopodobnie zobaczą nowe odcinki na początku 2022 roku.

Zwiastun 4. sezonu Ozark

Jeśli przeszukasz YouTube pod kątem zwiastuna Ozark sezonu 4, znajdziesz kilka filmów, w których występuje to samo. Wszystkie są wykonane przez fanów, ponieważ sezon 4 jest nadal w produkcji. Jest za wcześnie, aby czekać na zwiastun sezonu 4 Ozark.

Jednak dopiero w czerwcu 2020 roku Netflix opublikował krótkie ogłoszenie dotyczące sezonu 4 Ozark. Jak widać na filmie, widzimy wykres przechodzący z krzyżyka na znak $$ na 4 cyfry.

Netflix ma wyemitować zwiastun Ozark sezonu 4 podczas Emmy 2021, zaplanowanego na 19 września 2021.

Odcinki 4 sezonu Ozark ...

Jedną rzeczą, którą wiemy o ostatnim sezonie Ozark, jest to, że będzie on emitowany w dwóch częściach, podobnie jak ostatni sezon najpopularniejszego anime Attack on Titan. Cały sezon będzie składał się z 14 odcinków, a pierwsza połowa będzie miała łącznie 7 odcinków.

Według przecieków, odcinek 1 sezonu 4 Ozark będzie zatytułowany „Początek końca”. Koniec ostatniego sezonu z pewnością zapowiada się imponująco.

Fabuła 4 sezonu Ozark

Wygląda na to, że seria zostanie wznowiona od momentu, gdy Marty i Wendy zobaczyli, jak Navarro strzela i zabija Helen Pierce.

Z tego, co widzimy, wydaje się, że Brydes są naprawdę spokrewnieni z Navarro. Kolejną przeszkodą, którą para będzie musiała pokonać, jest Ruth, która opuszcza Brydes i pracuje dla Darlene Snell. Showrunner Chris Mundy powiedział EW.com,

Myślę, że [la saison 4] będzie poświęcona pytaniu, czy Ruth naprawdę potrafi stworzyć coś własnego, czego chce i co jest trwałe, czy też chce czegoś więcej. I myślę, że stanie się tak, jeśli Byrdes potrafią przekształcić największy błąd w ich życiu w ogromną przewagę i jak dobrze karma ich dogoni, jeśli to zrobią?

Obsada sezonu 4 Ozark

Oto członkowie obsady, którzy powrócą w następnym sezonie Ozark:

Jason Bateman (Marty Byrde)
Laura Linney: Wendy Byrde
Sofia Hublitz: Charlotte Byrde
Skylar Gaertner: Jonah Byrde
Julia Garner: Ruth Langmore
Lisa Emery: Darlene Snell
Charlie Tahan: Wyatt Langmore
Carson Holmes: Three Langmores
Jessica Frances Dukes: Agent specjalny Maya Miller
Félix Solís: Omar Navarro

Jeśli zastanawiasz się, czy Ben Davis, grany przez Toma Pelphreya, powróci w następnym sezonie, jest to mało prawdopodobne, ponieważ jego postać nie żyje. Nawet jeśli wróci, prawdopodobnie będzie to odniesienie do czegoś, co wydarzyło się w przeszłości. Inni członkowie, którzy nie będą obecni w sezonie 4, odkąd zmarli w ostatnim sezonie, to Janet McTeer, która grała rolę Helen Pierce, i Marylouise Burke, terapeutka Sue Shelby.

Do serialu wkraczają też nowi aktorzy. Zobaczmy ich imiona

Alfonso Herrera (Egzorcysta) jako Javi Elizonndro - „członek rodziny Navarro, który jest na balansie między byciem posłusznym porucznikiem a chęcią przejęcia kontroli nad kartelem wuja”.

Adam Rothenberg (Ripper Street): Mel Sattem - „Zhańbiony policjant, który teraz pracuje jako prywatny detektyw. Uwielbia pościg i nie spocznie, dopóki nie odkryje prawdy. "

Felix Solid (Czarodziejki): Omar Navarro
Jim Rettelsdorf: Damian Young (Ojczyzna)
Bruno Bichir (Narcos): Kapłan Navarro
CC Castillo (Outer Banks): Szeryf Leigh Guerrero
Katrina Lenk (wizyta zespołu): Clare Shaw
Wygląda na to, że ostatni sezon Ozark będzie miał ogromny wpływ, biorąc pod uwagę, ile osób dołączy do serii.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up