Oszust Tinder: Kim jest Simon Leviev i gdzie jest teraz?

02/02/2022 20:38

Netflix właśnie wypuścił „Oszust Tinder' jako najnowszy dodatek do jego dokumentów kryminalnych, a to już stało się ogromną obsesją. Dokument obraca się wokół oszusta, który używa Tindera, aby uwodzić kobiety i wyłudzać je z pieniędzy.

Dokument policyjny ujawnia i pokazuje nam ryzyko związane z życiem w świecie online i jak łatwo jest udawać, że ktoś nadchodzi, a następnie wyciągnąć spod nich dywanik.

Netflix kpił z „The Tinder Swindler”: „Nigdy nie będziesz już „przesuwać w prawo” w ten sam sposób po obejrzeniu tego nowego filmu [which] opowiada niesamowitą historię płodnego oszusta, który pozował na playboya miliardera na Tinderze, oraz kobiet, które postanowiły go złamać”.

Oszust na zdjęciu to Shimon Hayut, który podawał się za bogatego dyrektora generalnego miliardera i syna LLD Diamond King „Lev Leviev”. Pod nazwiskiem Simon Leviev używał popularnej aplikacji randkowej Tinder, aby oszukiwać inne kobiety.

Szczegółowo omówiliśmy koniec Oszusta z Tindera i sposób, w jaki Simon Leviev wykorzystał schemat Ponziego, by oszukać swoje ofiarya także tego, jak jeden z nich zwrócił mu list w osobnym poście.

Kim jest Simon Leviev w „The Tinder Scammer”?

Kim jest Simon Leviev w „The Tinder Scammer”
Szymon Leviev

Simon Leviev to fałszywe imię, a prawdziwy mężczyzna to (Szymon Yehuda Hayut). Shimon to izraelski oszust, który użył Tindera do wyłudzenia swoich ofiar z setek tysięcy dolarów.

Oszukiwał ludzi odkąd był nastolatkiem. Był podejrzany o różne przestępstwa i miał stawić się w sądzie na procesach. Jednak zmieniła nazwisko na Simon i uciekła z kraju na fałszywym paszporcie.

Na Tinder udawał, że jest synem Lwa Levieva (Diamentowy Król) i przyłapał inne kobiety uwodzące je swoim ekstrawaganckim i ekstrawaganckim stylem życia, zanim je oszukał.

Oszust Tinder: Gdzie jest teraz Simon Leviev?

Oszust Tinder Gdzie jest teraz Simon Leviev?
The Tinder Scammer: Simon Leviev (przez Netflix)

W filmie dokumentalnym Simon został schwytany przez Interpol i deportowany do Izraela. Według Timów Izraela, Simon został skazany na 15 miesięcy więzienia. Został jednak zwolniony wcześniej za dobre zachowanie, co jest powszechną praktyką w Izraelu.

Po uwolnieniu Szymon rozpoczął swoją… własna strona internetowai oferuje odpłatne konsultacje biznesowe. Nadal prowadzi ten sam styl życia i ma konto na Instagramie z ponad 90 tysiącami obserwujących, którymi może się chwalić.

został zamówiony zapłacić swoim ofiarom około 35 000 funtów oprócz grzywny w wysokości około 4 600 funtów.

W 2020 roku ponownie znalazł się w centrum uwagi, kiedy udawał sanitariusza, aby wcześniej zaszczepić się przeciwko Covid-19.

Oficjalne oświadczenie Tindera brzmiało: „Przeprowadziliśmy dochodzenie wewnętrzne i możemy potwierdzić, że Simon Leviev nie jest już aktywny na Tinderze pod żadnym ze swoich znanych pseudonimów”.

Powiązane posty

Go up