Tinder nie jest już zainteresowany tylko twoją sylwetką

14/05/2021 02:51

Tinder rozpocznie się wkrótce nowa funkcja ożywiająca zaangażowanie użytkowników. Powinno to pozwolić ci uzyskać więcej dopasowań w zależności od osobowości drugiej osoby.

Nowa funkcja nazywa się Vibes i będzie miała postać krótkiego quizu. Każdy użytkownik może wziąć udział. Odpowiedzi zostaną następnie opublikowane w profilu. Pamiętaj, że pytania będą się zmieniać w ciągu tygodni. " Twój profil na Tinderze powinien autentycznie reprezentować Ciebie. To często się zmienia, gdy odkrywasz, kim jesteś, czego chcesz i co się dzieje wokół ciebie. Stworzyliśmy Vibes, aby pomóc tworzyć profile tak żywe, jak nasi członkowie, jednocześnie dając im więcej do dopasowania. Udi Milo, wiceprezes ds. Produktów Tindera, powiedział w oświadczeniu.

Kredyty Unsplash

Podobnie jak pytania, odpowiedzi również będą tymczasowe.

Sprawdzona funkcja od 2020 roku

« To nowe doświadczenie opiera się na wydarzeniach w aplikacji, takich jak Swipe Night, podczas której zeszłej jesieni ponad 13 milionów subskrybentów zebrało się, aby wziąć udział we wspólnej historii, oraz Swipe Surge, dzięki któremu ludzie wiedzą, że Tinder jest bardzo dynamiczny. », Określ platformę spotkań w innym komunikacie prasowym.

Vibes testuje od 2020 roku. Tinder twierdzi również, że ta funkcja może znacznie zwiększyć liczbę polubień i meczów. To bez ujawniania dokładnych liczb. Trwa stopniowe wprowadzanie na rynek, a nowość powinna być dostępna na całym świecie do końca maja.

Ponadto Tinder obiecuje proste i zabawne pytania. Będą one miały na celu zgromadzenie abonentów o tych samych obszarach zainteresowań. Program Vibes zasugeruje takie pytania, jak „ Czy zawsze jesteś 20 minut wcześniej, czy 10 minut późno? ”. Kwestionariusz może również zapraszać członków do wypełnienia pustych miejsc, takich jak „ ________ nie jest jedzeniem na piknik ».

Podkreśl osobowość

Aplikacja randkowa jest często krytykowana za to, że kładzie zbyt duży nacisk na fizyczność. Tym razem wypróbuj nowe podejście, aby skupić się na osobowości. " To pierwsza z wielu rzeczy, które w tym roku tworzymy dla społeczności Tinder, aby członkowie mogli pokazać więcej swoich osobowości w aplikacji. », Podkreślił Udi Milo.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up