Tinder ukryłby tajną wersję dla VIP-ów

29/05/2021 15:12

Tinder Podobno ma tajną wersję swojej aplikacji przeznaczoną dla VIP-ów. Wybierz krzesiwo to rozszerzenie dla celebrytów, zamożnych użytkowników i gości.

O istnieniu tajnej wersji aplikacji randkowej dla VIP-ów wspomniano po raz pierwszy w marcu 2017 r. Media mówiły wtedy o ekskluzywnej usłudze dla szefów dużych firm, modelek i innych bardzo wpływowych osobistości. Źródło z amerykańskiego serwisu informacyjnego TechCrunch mówiło nawet o aplikacji ” dla celebrytów i ludzi, którzy bardzo dobrze sobie radzą na Tinderze ”. Aplikacja randkowa podobno opublikowała tę tajną wersję nieco ponad sześć miesięcy przed przejęciem tego zjawiska przez media. Obserwatorzy wierzyli wówczas, że była to wersja beta nadchodzącej funkcji.

Kredyty Austin Distel - Unsplash.com

Tinder Select nie jest osobną aplikacją, ale rozszerzeniem tej, z której wszyscy korzystają. Dostęp do tej ekskluzywnej usługi zrobiono by to tylko na zaproszenie. Jednak platforma nigdy publicznie nie mówiła o istnieniu rozszerzenia.

Wybór do Tinder Select

Gwiazdy, biznesmeni, wielcy szefowie i milionerzy mają łatwy dostęp do tego kręgu VIP. Otrzymują zaproszenie bezpośrednio od Tindera. Niektórzy członkowie Tinder Select mogą zapraszać innych zwykłych użytkowników aplikacji randkowej. Jednak zwykli zaproszeni użytkownicy z kolei nie mogą wysyłać zaproszenia do innych subskrybentów. System ten zapobiega niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się tajnej wersji VIP.

Nie będąc bogatym lub sławnym i nie znając członka Select, zwykły użytkownik ma bardzo małe szanse na wejście do kręgu. Twój profil musi należeć do najlepszych na Tinderze. Aplikacja mobilna stwierdziła, że ​​nie wykorzystuje już wskaźnika pożądalności. Podejrzewamy jednak, że stary algorytm systemu rankingowego pozwala wybrać zwykłych użytkowników, którzy mogą otrzymać zaproszenie.

Pamiętaj, że zwykli użytkownicy zaproszeni przez Tindera nie mogą wymieniać nazwisk innych osób.

Tajna wersja z niepewną przyszłością

W każdym razie pięć zmian pozwala poprawić Twój wynik atrakcyjności, dzięki czemu możesz poczekać na zaproszenie do Tinder Select: umieść dobre zdjęcie profilowe, poprawnie wypełnij biografię, odpowiedz na pytania, połącz swoje konto na Instagramie i poproś o Tinder Boost. Wreszcie regularne aktualizowanie profilu i bycie bardzo aktywnym na Tinderze to parametry, których nie należy lekceważyć.

Plan Tindera dotyczący rozszerzenia Select pozostaje nieznany opinii publicznej. Nie da się powiedzieć, jak długo aplikacja mobilna utrzyma tę wersję w tajemnicy zarezerwowanej dla VIP-ów. Może to stać się osobną aplikacją, która mogłaby konkurować z Raya, inną platformą oferującą podobną funkcjonalność. Strategia milczenia tylko wzmacnia wrażenie ekskluzywności i schlebia ego członków Select.Powiązane posty

Go up