One Piece Rozdział 1020 spoilery, przepowiednie i teorie

17/07/2021 06:01

Właśnie ukazały się surowe skany One Piece Rozdział 1019 i rozdział był w ogniu. Skupiało się głównie na walce Sasaki i Franky z kluczowymi informacjami na temat innych aspektów. Ostatnie rozdziały skupiły się na walkach z Tobim Roppo i wygląda na to, że trend się utrzyma.

Wygląda na to, że Sasaki będzie niedostępny przez kilka następnych rozdziałów. W końcu Franky użyła na nim swojego najlepszego ataku i uderzyła go w brzuch. Są też inne walki, które zasługują na uwagę. Nie widzieliśmy żadnej walki między Czarną Marią a Robinem i Brookiem, ale mamy nadzieję, że następny rozdział powie nam więcej. Rzućmy okiem na spoilery, prognozy i teorie Reddita dotyczące One Piece Rozdział 1020.

One Piece Rozdział 1020 spoilery

W momencie pisania tego bloga nie było żadnych wiadomości o przeciekach kolejnego rozdziału. Ponadto w przyszłym tygodniu nastąpi przerwa, więc prawdopodobnie będziemy mieć opóźnienie ze spoilerami. Kolejny rozdział mógłby skupiać się na walce Robina z Black Marią, jeśli podążymy za trendem. Ciekawie będzie zobaczyć, jak Black Maria radzi sobie z tym duetem Pirates of Strawhats.

One Piece Rozdział 1020 Prognozy

Chociaż spoilery nie zostały jeszcze wydane, prognozy dotyczące rozdziału 1020 One Piece są na dobrej drodze. Przyjrzyjmy się niektórym wydarzeniom, które mogą mieć miejsce w następnym rozdziale.

Status Luffy’ego

W jednym z paneli One Piece Rozdział 1019 widzieliśmy Luffy'ego proszącego załogę Lawa o mięso. Teraz nie możemy stwierdzić, czy powiedział to w stanie świadomym, czy nie. Z przeszłych wydarzeń wiemy, że Luffy potrafi komunikować się nawet w stanie nieświadomości.

Od jakiegoś czasu stoi na ziemi, a Bepo i inni się nim opiekują. To może być tylko kwestia czasu, zanim odzyska przytomność i ponownie podejmie walkę z Kaido. Idealnie, będzie walczył z Kaido, gdy Onigashima dotrze do Stolicy Kwiatów. Stworzy to dobrą okazję do walki między wami.

Robin i Broom kontra Czarna Maria

Sasaki walczył z Frankym w ostatnim rozdziale, podczas gdy Jinbe walczył z Who's Who w poprzednim rozdziale. Jeśli będziemy trzymać się tego założenia, zobaczymy Robina i Brooksa walczących z Czarną Marią w One Piece, rozdział 1020. Czarna Maria jest z pewnością w niekorzystnej sytuacji, ponieważ jest wbrew wszelkim przeciwnościom.

Wiemy, że wszyscy Tobi Roppo są silni. Ale kiedy zmierzysz się z dwoma Strawhatami, trudno jest zobaczyć, jak poradzi sobie jedna osoba. Wygląda na to, że Brook jakoś zrezygnuje z walki, by przejąć inne obowiązki i pozwolić Robin walczyć z nią. Może zagłębi się głęboko w Onigashima i odzyska Ponygylpha, tak jak zrobił to w Whole Cake.

One Piece Rozdział 1020: Teorie

One Piece Rozdział 1019 nie zawierał znaczącej treści, ponieważ dotyczył głównie walk akcji. Jednak udało nam się zobaczyć Yamato w jego diabelskiej postaci owocu. Wiele osób zastanawiało się nad jej tożsamością, odkąd pokazała jej mały przebłysk.

Owoc Diabła Yamato

W ostatnim rozdziale Yamato walczy z Kaido na dachu. Kaido nie wydaje się traktować jej poważnie, ale jest przebrana za Diabelski Owoc. Co więcej, Kaido twierdzi, że walczył o zdobycie tego diabelskiego owocu.

Oda nie ujawniła jeszcze nazwy owocu diabła, ale najprawdopodobniej opiera się na Qilin. Niektóre osoby w społeczności opracowały już teorie na ten temat i nie są w błędzie. Najprawdopodobniej następny rozdział dostarczy oficjalnych informacji o tym diabelskim owocu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up