One Piece Rozdział 1009 spoilery i prognozy

04/04/2021 05:38

Spojlery One Piece Chapter 1008 zostaną wydane za kilka godzin, ponieważ w tym tygodniu nie ma przerwy w mandze. Fani z niecierpliwością czekają na to, co tym razem przygotował dla nich Eiichiro Oda, ponieważ historia mangi osiągnęła bardzo interesujący punkt. Czekając na spoilery i przecieki One Piece 1009, możemy omówić prognozy i teorie na temat tego, co stanie się dalej w historii.

Chociaż Oda jest zawsze nieprzewidywalny, w jego rozdziałach istnieje pewna symetria, która wystarczy, aby dać ci wyobrażenie o tym, co ma nadejść. Oto najnowsze aktualizacje spoilerów One Piece Chapter 1009, przewidywań, metod czytania mangi online oraz terminu wydania angielskiej wersji.

One Piece Rozdział 1009 spoilery i prognozy

Spojlery do One Piece Chapter 1009 mają nadejść rano we wtorek 30 marca, zgodnie ze zwykłym harmonogramem. Przecieki do mangi zostaną wkrótce wydane i ujawnią tytuł rozdziału, szczegóły zerwania i krótkie podsumowanie fabuły.

Tytuł 1009 rozdziału One Piece może brzmieć „Cat Burglar Nami”, jeśli wierzyć modelowi, za którym ostatnio podążał Oda. Mangaka nazywa rozdziały w odwrotnej kolejności niż ten, w którym Piraci Słomianego Kapelusza zostali teleportowani przez Kumę przed skokiem w czasie, z imionami ważnych samurajów Wano pośrodku. Dlatego wszyscy przewidują, że Nami będzie miała szansę zabłysnąć w rozdziale One Piece 1009 i że zrobi coś niesamowitego.

Prawo może teleportować Wielką Mamę z dachu Onigashimy, aby mogli ją oddzielić od Kaido. Nami znajdzie wtedy Zeusa i ukradnie go Big Mom oraz zaatakuje Ultiego i Stronę Pierwszą grzmotem. Spojlery One Piece Chapter 1009 zostaną zaktualizowane po zweryfikowaniu wycieków mangi.

One Piece Rozdział 1009 Przeczytaj online i datę wydania w języku angielskim

Rozdział 1009 One Piece można legalnie czytać online za darmo w następujących źródłach mangi:

Viz Media (Shonen Jump)
MangaWięcej

Data wydania One Piece Chapter 1009 oficjalnej angielskiej wersji mangi to niedziela, 4 kwietnia, a wydanie mangi ukaże się o godzinie 12:00 czasu wschodniego.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up