Data premiery One Piece Rozdział 1018, spoilery

24/06/2021 10:50

Manga One Piece niedawno powróciła z przerwy po intensywnej bitwie na Onigashima. Kolejny rozdział One Piece ukaże się na początku lipca. Przyjrzyjmy się końcowym szczegółom One Piece tutaj. Drużyna Słomkowego Kapelusza i Samurajów nadal wierzy w Luffy'ego, który zniknął po niewielkiej porażce z Kaido. Mimo że Kaido wysłał wiadomość na całą wyspę, wszyscy nadal wierzą w Luffy'ego i podążają za nim. Ale bitwa trwa. Nikogo nie obchodzi ich przesłanie, ponieważ myślą, że Luffy wstanie.

Po porażce Luffy'ego z Kaido, walka zmienia strony, a przewaga przypada samurajom. Zaczniemy od obejrzenia ostatnich aktualizacji rozdziałów, ponieważ spoilery z rozdziału 1017 mają mniej do zaoferowania. Nami nazywała się Zeus Wata w ostatnich aktualizacjach, ale Zeusowi nie spodobał się ten pseudonim i postanowił pozostać przy swoim prawdziwym imieniu. Wata okazała się bawełną, a Zeus uważa, że ​​to dziwne imię. Tymczasem Tama wysyła szczegóły bitwy na całą wyspę. Mówi również o rozwoju Słomkowych Kapeluszy.

Ludzie Kaido przewyższają liczebnie swoich przeciwników, ale są zabijani jeden po drugim. Kaido ma ukryty sekretny powód swojego przybycia do Wanokuni. Później zaczyna się walka między Yamato i Kaido, a on czuje brak szacunku, gdy ona zwraca się do niego po imieniu. Kaido mówi Yamato, aby zwracał się do niego jak ojciec. Podczas bitwy Yamato odkrył, że nie może pokonać Kaido. Ale postanowił walczyć, dopóki nie przybędzie Luffy. Celem walki jest umożliwienie Yamato przetrwania podczas oczekiwania na Luffy'ego i wspólnej walki z Bestią.

Poprzednio w One Piece, rozdział 1017

Kaido i Yamato wspinają się na dach i potężne ciosy i słowa. Kaido ewoluował w swoją potworną formę, gdy kieruje się w stronę sufitu i używa swojej hybrydowej formy. Yamato mówi Kaido, że będzie mógł swobodnie wyruszyć w morze z Luffym, gdy ten zostanie pokonany. Ale wcześniej Kaidok wyrzuca ich z Wanokuni. Kaido jest wściekły i ostrzega Yamato, że osiąga pełną moc bez powstrzymywania się. Yamato odpowiada Kaido, że Luffy pojawi się w każdej chwili i pozostanie przy życiu, dopóki Luffy nie wróci.

Obaj wyzwalają dwa potężne Haki i kontynuują walkę. Zeus zdobył bilet, aby zostać nowym członkiem Słomkowych Kapeluszy po sprzymierzeniu się z Nami i pokonaniu Ulti. Równowaga jest utrzymywana podczas bitwy; W ostatnim rozdziale Queen i Sanji kontynuują walkę jeden na jednego, gdy wstrząsająca kula stworzona przez Choppera zaczyna pokazywać zmiany. Zoro wciąż dochodzi do siebie po urazach, które odniósł podczas walki z Kaido. Zobaczmy podsumowanie bitwy poniżej.

Kto jest kim diabelskim owocem?

Kolejny rozdział One Piece nosi tytuł „Porządek”. Rozdział zaczyna się od Tamy rozkazującej wszystkim Piratom Bestii, którzy porzucili Dango i sprzymierzyli się z Samurajami. Ratowanie Luffy'ego zostało zatajone, ale nikt nie wie, kto uratował Luffy'ego. Tymczasem walka między Sanjim a Queen trwa. Królowa uwalnia swoją moc i ewoluuje w hybrydową formę, by zmierzyć się z Sanjim. Rumble Ball, który stworzył Chopper, podobno ma skutki uboczne. Rumble Ball trwa 30 minut.

Rozpoczyna się zacięta walka między Who's Who a Jinbe, byłym kapitanem Słonecznych Piratów. Kto pracował z CP9 w przeszłości. Podczas walki zaczął wprowadzać nowe techniki. Jinbe pokazuje również, dlaczego był kapitanem Słonecznych Piratów w trakcie intensywnej walki. Who's Who wchodzi w ich hybrydę i zaczyna uderzać. Został skazany za swoje błędy w przeszłości, ale udało mu się stamtąd wydostać.

Kto jest kim został aresztowany za Diabelski Owoc, który światowy rząd trzymał w bezpiecznym miejscu. Diabelski Owoc ma moce i zdolności, które są związane z rządem światowym. Hybrydowa forma Królowej jest również powiązana z Rządem Światowym. Bitwa trwa po obu stronach. Luffy wkrótce wróci na rewanż i zemstę za swoją pierwszą porażkę z Kaido, który wierzy, że nikt nie może go tknąć. Przyjrzyjmy się poniższym szczegółom. One Piece Manga nie zrobi tygodniowej przerwy, aby znaleźć więcej informacji poniżej.

One Piece rozdział 1018 data premiery

Data premiery rozdziału 1018 One Piece to 4 lipca 2020 r. Spoilery do następnego rozdziału 1018 będą dostępne w przyszłym tygodniu; upewnij się, że ich nie przegapisz. Możesz przeczytać One Piece, mianowicie. Pamiętaj, że manga One Piece nie będzie cotygodniowej przerwy po premierze Rozdziału 1018.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up