Money Heist Season 6: Czy Netflix odnowił serial na szósty sezon?

05/12/2021 07:13

Teraz, gdy Money Heist Season 5 część 2 została wydana na Netflix, fani zaczynają się zastanawiać, czy będzie Money Heist Season 6.

Sezon 5 Money Heist został wydany w serwisie Netflix w dwóch częściach, pierwsza została wyemitowana 3 września 2021 r., a druga 3 grudnia 2021 r. Sezon ma dziesięć odcinków, każdy trwający od 41 do 61 minut.

Czytaj dalej, aby poznać losy szóstego sezonu Money Heist.

Money Heist, sezon 6: Czy Netflix przedłuża go lub anuluje?

Niestety, napad na pieniądze dobiegł końca, a sezon 5 jest ostatnim sezonem kultowego serialu. Dlatego nie ma nadziei na szósty sezon Money Heist.

Netflix ogłosił finał serialu z Money Heist Season 5 31 lipca 2020 r.

W wywiadzie twórca serialu, Alex Pina, stwierdził, że zespół Money Heist nie chce rozciągać serialu do punktu, w którym ludzie zaczynają tracić zainteresowanie.

Chcą, aby seria miała niezapomniane zakończenie, gdy wciąż jest bardzo poszukiwana, i wiedzą, że to najlepszy czas na zakończenie historii.

Napad na pieniądze, sezon 6
Money Heist, sezon 6 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Autorzy The Money Heist chcieli, aby serial zakończył się na wysokim poziomie i musieli wielokrotnie przepisywać ostatni sezon, aby znaleźć idealne zakończenie.

Álex Pina skomentował, że zespół jest zadowolony z zakończenia serii i uważa go za najlepszy dotychczasowy sezon, mimo że jest smutny z powodu jego zakończenia.

Może być jeszcze inny powód, dla którego sezon 6 Money Heist nie dobiega końca.

Taki jest program twórcy programu, Álexa Piny, który teraz stawia na swój kolejny projekt, Sky Rojo. Sky Rojo to hiszpańska seria akcji współtworzona przez Álex Pinę i Esther Martinez Lobato.

Więc po przyjrzeniu się wypowiedziom zawartym w wywiadach i wielu innym faktom, można śmiało powiedzieć, że fani nie powinni oczekiwać, że sezon 6 Money Heist ujrzy światło dzienne.

Czego się spodziewać po zakończeniu Money Heist?

Jednak zakończenie Money Heist w końcu znalazło swoją pozytywną stronę. Jest ekscytująca wiadomość dla wszystkich fanów, którzy są zdenerwowani, że sezon 6 Money Heist się nie odbył.

Pedro Alonso, aktor grający Berlin w Money Heist, ogłosił że w 2023 r., 30 listopada 2021 r., na Netflix zostanie uruchomiony spin-off z Berlina.

Napad na pieniądze, sezon 6
Money Heist, sezon 6 (Źródło zdjęcia: Netflix)

Oficjalne konto Money Heist (La Casa de Papel) również opublikowało ogłoszenie o spin-offie w Berlinie, wspominając, że historia się nie skończyła, nawet jeśli napad się skończył.

Pedro Alonso powiedział na żywo w sesji pytań i odpowiedzi, że jest świadomy odpowiedzialności, ryzyka i ciężaru przeprowadzenia spin-offu tak niezwykle popularnego programu.

Wspomniał również, że wierzy w pisarza serialu, który odtworzy energię i wypełni berliński spin-off tyloma zwrotami akcji, co w przypadku Money Heist.

Obsada berlińskiego spinoff show nie została jeszcze ogłoszona, ale mamy nadzieję, że zobaczymy w nim znajome twarze.

Oprócz spin-offu, kolejną wiadomością, która może wzbudzić podekscytowanie wielu fanów po tym, jak dowiadują się o odwołaniu szóstego sezonu Money Heist, jest południowokoreańska adaptacja serii, która ukaże się w 2022 roku.

Możemy więc powiedzieć, że fani mogą oczekiwać spin-offów i adaptacji opartych na serialu, zamiast czekać na sezon 6 Money Heist.

Powiązane posty

Go up