My Name Season 2: Czy Netflix odnowił go już na drugi sezon?

02/11/2021 20:28

My Name, koreański serial o zemście, To jeden z najlepszych seriali o zemście Netflixa wydany w ostatnim czasie.

Sezon 1 został wydany 15 października na Netflix, A fani już się zastanawiają, czy Czy moje imię powróci z drugim sezonem, czy nie?

Historia My Name zaczyna się od Ji-woo, którego ojciec, Yoon Dong-hoon, został przez kogoś zabity, a aby odnaleźć tożsamość człowieka, który zabił jego ojca, Ji-woo rozpoczyna swoją podróż w poszukiwaniu mordercy i kończy W gangu z podziemia

Została zwerbowana przez Mu-jina, przywódcę gangu, i wkrótce znalazła zabójcę swojego ojca. zmieniła imię na Oh Hye-jin i dołączył do wydziału przestępstw z użyciem przemocy jako kapral.

Nowy K-dramat Netflixa jest uwielbiany przez fanów na całym świecie. I trzeci tydzień z rzędu jest to jeden z najchętniej oglądanych seriali na Netflix, obok gry Squid, która również była jedną z najpopularniejszych. Koreański serial dostępny w serwisie Netflix.

W przeciwieństwie do Squid Game, która pod koniec najnowszej koreańskiej serii nie pozostawia tajemnicy, My Name kończy się nutą suspensu.

W serialu Ji-woo odkrywa, że ​​prawdziwe imię jego ojca brzmiało Joon-su; Był także oficerem ds. narkotyków w policji, do której Ji-woo dołączył pod swoim fałszywym nazwiskiem; Znacznie później w sezonie 1 ujawniono, że prawdziwym zabójcą Ojcem Ji-woo był nikt inny jak Mu-jin.

Tak, trenował ten sam Mu-jin, który powitał Ji-woo w gangu że jest morderczynią, a potem to on zmanipulował ją, by pomyślała, że ​​zabójcą jej ojca może być ktoś z policji.

Pod koniec pierwszego sezonu widzimy również, że Gi-ho przeżywa swoje morderstwo i obecnie dochodzi do siebie po odniesionych obrażeniach.

Chociaż pierwszy sezon My Name już zamknął wszystkie luźne końce, wciąż istnieje wiele innych tajemnic w fabule, które należy zbadać, jeśli serial dostanie kiedykolwiek drugi sezon.

Han So-hee jako Yoon Ji-woo w serwisie Netflix My Name
Han So-hee jako Yoon Ji-woo w My Netflix Name (źródło zdjęcia Netflix)

My Name Season 2: Czy został odnowiony?

Obecnie Netflix nie ogłosił, czy My Name będzie miał sezon 2, czy nie, Ale biorąc pod uwagę fakt, że seria znalazła się na liście top 10 Netflix trzeci tydzień z rzędu, możemy założyć, że seria na pewno zostanie odnowiona na trzeci sezon.

Prawdopodobnie będziemy musieli poczekać jeszcze tydzień lub dwa, zanim Netflix ogłosi odnowienie drugiego sezonu My Name.

Tym, którzy jeszcze nie widzieli koreańskiego serialu, polecam obejrzenie tego thrillera zemsty na Netflix.

Czego możemy się spodziewać po drugim sezonie My Name?

Pod koniec My Name, Ji-woo w końcu rozumie, że Mu-jin zmanipulował ją do popełnienia różnych przestępstw, i Mu-jin zabił jej ojca.

Tak więc w finale widzieliśmy pojedynek pomiędzy Ji-woo i Mu-jin po tym, jak Mu-jin zabił romantycznego partnera Ji-woo, inspektora Pil-do.

Następnie zaatakował fortecę Mu-jin, hotel Liber, i wreszcie udało się zabić Mu-jin.

Tak więc w drugim sezonie Ji-woo prawdopodobnie zgłosił się na policję za zbrodnie, które popełnił.

Gi-ho, drugoplanowy bohater serialu, który żyje od czasu morderstwa, może odegrać ważną rolę w drugim sezonie.

Ponadto, w finale serii, w twierdzy Mu-jin, Hotelu Liber, nie znaleziono żadnych dowodów przeciwko narkotykowym operacjom gangu Dogecheon ani pieniędzy.

Park Hee-wkrótce jako Choi Mu-jin w moim imieniu
Park Hee-wkrótce jako Choi Mu-jin w moim imieniu (źródło zdjęcia Netflix)

Miejsce to jest teraz dostępne dla działu narkotykowego, dzięki Ji-woo, który zaatakował kwaterę główną Dogecheon i zniszczył teren, aby pokonać Mu-jina i jego gang.

Tak więc w sezonie 2, ponieważ oczekuje się, że Ji-woo będzie w więzieniu, a jeśli tak jest, natknie się na różnych handlarzy narkotyków lub niebezpiecznych przestępców w więzieniu, może działać jako kret do Gi-ho przyniesie sekrety z więzienia.

Co więcej, drugi sezon, jeśli zostanie odnowiony, może również rzucić trochę światła na historię pochodzenia Mu-jin i Joon-su.

Zakończenie My Name było satysfakcjonujące, gdy Ji-woo zemścił się na swoim ojcu i kochanku; wciąż jest miejsce na drugi sezon.

Uważamy, że do tej pory opowiedziano tylko połowę historii, byłoby lepiej, gdyby serial miał drugi sezon i moglibyśmy dowiedzieć się o nim więcej. Historia pochodzenia Mu-jin.

Co więcej, inne organizacje przestępcze mogą teraz stać się aktywne, a gdy Ji-woo i Gi-ho dojdą do porozumienia w drugim sezonie, mogą być jedynymi, którzy są w stanie ich powstrzymać.

Wkrótce poinformujemy Was więcej o rozwoju drugiego sezonu.

Moje imię Plakat
My Name Sezon 2: Czy będzie drugi sezon? (Źródło obrazu Netflix)

Obsada drugiego sezonu My Name: Kto mógłby wziąć udział w drugim sezonie?

Finał pierwszego sezonu My Name zakończył się, gdy tylko dwie postacie przeżyły; Jeden jest szef jednostki narkotykowej Gi-ho i bohater serii Ji-woo.

Kiedy Mu-jin zabił Pil-do (kochanka Ji-woo) i jednego z ukochanych członków drużyny, Gi-ho mógł uzyskać wszystkie informacje z uszkodzonej siedziby Dogecheon w drugim sezonie.

Wtedy prawdopodobnie pójdzie za pozostałymi gangami przestępczymi.

Poza tym niektórzy członkowie gangu mogą przyjść później Ji-woo po zabiciu Mu-jina, przywódcy Dogecheon.

Skoro więc oczekuje się, że Gi-ho i Ji-woo rozpoczną zupełnie nową historię, z pewnością pojawią się nowe obsady w drugim sezonie.

Dlatego oczekuje się, że po pierwszym sezonie powrócą tylko dwie postacie. Han So-hee jako Yoon Ji-woo i Kim Sang-ho jako Cha Gi-ho.

W sezonie 2 możemy spodziewać się więcej przemocy w porównaniu z sezonem 1 My Name.

Od pierwszego sezonu My Name jest to jeden z najlepszych dramatów zemsty dostępnych na Netflix, ponieważ serial znajduje się na liście 10 najlepszych Netflix od ponad trzech tygodni, więc Netflix jest zmuszony odpowiadać na telefony od fanów, którzy chcą oglądać drugi sezon My Name.

Powiązane posty

  1. Hyunche pisze:

    Chciałabym aby Mu-jin to przeżył. Był jedną z najciekawszych postaci. Czekam na więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up