MacGyver, sezon 5, odcinek 13, data premiery

04/04/2021 07:44

Najnowszy odcinek „MacGyver” to zupełnie inny gatunek. Zespół infiltruje indyjski królewski ślub, aby chronić księżniczkę, której życie jest w niebezpieczeństwie. Riley coś knuje i każdy zakłada, że ​​wykorzystuje swoje umiejętności hakerskie, aby coś rozszyfrować lub znaleźć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jego ostatniej misji, zajrzyj do sekcji podsumowania. Najpierw zobaczmy, jaki odcinek 13 piątego sezonu „MacGyver” nas czeka.

MacGyver, sezon 5, odcinek 13, data premiery

Odcinek 13 sezonu 5 „MacGyver” zostanie wyemitowany 9 kwietnia 2021 r. O godzinie 20:00 w telewizji CBS. Każdy odcinek trwa mniej niż 50 minut.

Gdzie obejrzeć online odcinek 13 sezonu 5 MacGyvera?

Jeśli nie możesz się doczekać kolejnego odcinka piątego sezonu „MacGyver”, możesz oglądać CBS we wspomnianym powyżej czasie. Aby to zrobić, będziesz potrzebować prawidłowego połączenia kablowego. Jeśli go nie masz, możesz udać się na oficjalną stronę internetową CBS lub CBS All Access (obecnie znanej jako Paramount +) dzień po emisji w telewizji, aby obejrzeć odcinek. Opcje transmisji bezprzewodowej i na żywo obejmują przesyłanie strumieniowe programu do Fubo TV, Sling TV, YouTube TV i DirecTV. Program jest również dostępny w usługach wideo na żądanie, takich jak iTunes, Amazon Prime i Apple TV. Jeśli masz już konto Amazon Prime Video, możesz uwzględnić pakiet CBS w swoim planie, który będzie kosztował 5,99 USD miesięcznie po zakończeniu okresu próbnego. Następnie będziesz mieć dostęp do „MacGyver” w tym pakiecie.

MacGyver sezon 5, odcinek 13 Spoilery

Odcinek 13 sezonu 5 „MacGyver” nosi tytuł „Poszukiwanie stodoły + olej silnikowy + wykrawanie + szczury laboratoryjne + obrotomierz”. Odcinek skupia się na tym, jak Mac i zespół zanurzają się w świat włoskiej kultury motoryzacyjnej. Będą próbować znaleźć trop szefa przestępczości. Mac zaufa Desi, gdy odkryje, że traci zdolność kontrolowania rąk. Mac i Desi wprowadzają się razem. Riley powie także Russowi prawdę o swoim tajnym zespole hakerskim. Możesz sprawdzić promocję następnego odcinka poniżej!

MacGyver, sezon 5, odcinek 12 Podsumowanie

Odcinek 12 sezonu 5 „MacGyver” nosi tytuł „Royalty + Małżeństwo + Vivaah Sanskar + Cynk + Henna”. W tym odcinku widzimy, jak Mac, Desi i Russ wychodzą na królewskie indyjskie wesele. Seria ma dziwaczne podejście do ożywiania rzeczy, a zespół stara się jak najlepiej wtopić w tło kulturowe. Wspólnie chronią księżniczkę, której polityka może zagrozić jej życiu. Oprócz misji odcinek przygląda się również dynamice Russa i Sophii, którzy spotykają się twarzą w twarz podczas ślubu. Russ i Sophia mieli krótki romans podczas kwarantanny.

Ale wszystkie oczy skierowane są na Riley, który wydaje się coś knuć. Bozer myśli, że ma w rękawie sztuczkę hakerską. Riley jest członkiem Phoenix Foundation i jest znana fanom jako postać, która zhakowała Pentagon jako żart. Ale jej talent często sprawia jej kłopoty. Prawie spędził pięć lat w więzieniu, ale jego wyrok został zmniejszony do dwóch lat po tym, jak MacGyver pociągnął za kilka sznurków. Teraz wygląda na to, że znowu ma kłopoty. W międzyczasie Matty podąża tropem w nadziei, że rzuci światło na nano-znaczniki połknięte przez Maca i Rileya.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up