Jednak data premiery odcinka 10

08/08/2021 07:29

Data premiery odcinka 10 to 21 sierpnia 2021 roku. Na ten sam dzień przed premierą na Netflixie będzie on miał również premierę na JTBC, co mogą zobaczyć osoby w Korei, które mogą go obejrzeć. Jednak odcinek 10 o godzinie 23:00 KT (czas koreański). W każdą sobotę pierwszego sezonu jest dziesięć odcinków i nowe odcinki.

Gdzie obejrzeć 10 odcinek serialu Jednak online?

We wspomnianym dniu i godzinie widzowie z całego świata mogą oglądać odcinek 10 bezpośrednio w serwisie Netflix. Na JTBC widzowie z Korei Południowej mogą oglądać go w wyznaczonym czasie, oprócz jego premiery na Netflix.

Czytaj więcej Jednak

Z drugiej strony serial telewizyjny Song Kanga nadal jest emitowany w Korei Południowej. Opowiada historię dwojga ludzi, którzy są cynicznie nastawieni do miłości ze względu na swój związek, wykorzystując popularny i identyczny webtoon zamieszczony w Naver Internet. JBTC rozpocznie nadawanie w sobotnie wieczory o godzinie 23:00 19 czerwca 2021 r. (KST). Każdy odcinek jest dostępny w serwisie Netflix w Korei Południowej i na całym świecie.

Park Jae Eon to delikatny flirt, który oprócz odkrywania podróży w czasie. On natomiast nie jest naśladowcą. Park Jae Eon jest ekspertem od emocjonalnego przeciągania liny. Jae Eon utrzymuje wyraźne granice z innymi i nie ujawnia swoich emocji. Kiedy spotyka Yoo Na Bi, chce zatrzeć ślady. Dla Yoo Na Bi randki są ważniejsze niż miłość. Po traumatycznym doświadczeniu z pierwszą miłością nie wierzy już w przeznaczenie. Z drugiej strony Park Jae Eon ma na nią magiczny wpływ, zmuszając ją do ponownego rozważenia swojej decyzji o całkowitym unikaniu Na Bi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up