Jak Erin ewoluuje w 2 sezonie Space Force?

23/02/2022 18:54

Zawartość

  • 1 Krótkie wprowadzenie do Erin w 2 sezonie Space Force
  • dwa Czy możemy więc powiedzieć, że dojrzał w drugim sezonie Space Force?
  • 3 Co jest takiego specjalnego w Erin w drugim sezonie Space Force?

sezon sił kosmicznych 2 uruchomiła Netflix o nim 18 lutego 2022. Od premiery minęło już kilka dni i śmiało możemy powiedzieć, że serial wraz z jedną z jego bohaterek, Erin, zachwycił publiczność i swoich fanów.

Zespół zrobił godna pochwały praca w pierwszym sezonie serialu, a ten sezon jest nie mniej pod względem wydajności, treści i rozrywki.

Pierwszy sezon zakończył się walką na Księżycu między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Wszyscy czekali, aby dowiedzieć się, co będzie dalej. 2 sezon Space Force zaspokaja pragnienie wszystkich pytań i emocje wywołane zakończeniem.

Ten nowy sezon również ma podobne zakończenie; jednak tym razem jest jeszcze bardziej niebezpiecznie. jest ogromny kometa zbliża się do Ziemii może wkrótce doprowadzić do końca planety. Dlatego fani i publiczność serialu nie mogą się doczekać kolejnego sezonu.

Głównym problemem jest rozwój i cechy charakteru Erin (w tej roli Diana Silvers), córki generała Marka Nairda (w tej roli Steve Carell).

Krótkie wprowadzenie do Erin w 2 sezonie Space Force

Erin zawsze była tą dziewczyną, która była przyzwyczajona do robienia wszystkiego, o co jej ojciec prosił. Nie jest zadowolona ze swojego życia z dala od wszystkich przyjaciół. Jej matka, Maggie (w tej roli Lisa Kudrow), jest w więzieniu, co daje jej kolejny powód do zmartwień.

W pierwszym sezonie Space Force widzieliśmy, jak zaburzony, nieregularny i podrażniony zgadzała się ze wszystkim, co powiedział jej ojciec. Jednakże, sezon sił kosmicznych 2 powoli rozwija się w swoim charakterze.

Irlandia
Diana Silvers jako Erin w 2 sezonie Space Force

Cóż, na początek Erin odbywa staż w Siłach Kosmicznych pod 1-gwiazdkowy generał Brad Gregory.

W pierwszym odcinku serialu sekretarz zapytał wszystkich o generała Nairda io jego zdolności jako osoby i jako dowódcy sił kosmicznych. Widzimy tam, jak Erin wyraża swoją miłość i szacunek dla swojego ojca, wspominając, jak dobrym jest człowiekiem, a przede wszystkim, jak dobrym jest ojcem.

ona też tak mówi Generał Naird zawsze myśli o innych, zanim pomyśli o sobie. To stwierdzenie wystarczy, aby fani serialu zdali sobie sprawę, jak rozwinęła się i ewoluowała jako osoba, ponieważ ma teraz dojrzałość, aby zrozumieć, co jej ojciec robi dla niej i dla wszystkich.

Czy możemy więc powiedzieć, że dojrzał w drugim sezonie Space Force?

Cóż, nie byłoby to do końca prawdą. Jeśli dojdziemy do drugiego sezonu serialu, zobaczymy, że Erin wchodzi do biura Space Force, rozmawiając ze swoją przyjaciółką o dyby. Twoja znajoma mówi ci, że zarobiła ponad dwa tysiące dolarów w ciągu jednego dnia, inwestując w akcje.

Wydaje się niepewna tego; jednak ogromna ilość pieniędzy, które może otrzymać w zamian, przeraża ją. Słyszeliśmy, jak mówiła, że ​​jej wymarzoną pracą byłoby zarabianie za nic nie robienie.

Irlandia
Still z 2. sezonu Space Force (napisy: Netflix)

Kiedy myśli o tym, ile powinna zainwestować, koleżanka mówi jej, że zarabianie pieniędzy wymaga pieniędzy. Więc jego umysł i myśli natychmiast kierują się do niej. fundusze uczelni.

Chociaż widzimy, jak zastanawia się, czy dobrym pomysłem byłoby zainwestowanie wszystkich funduszy z uczelni w akcje, w końcu to robi.

Wtedy widzimy naiwność i impulsywne decyzje ona nadal pije. Jest to nadal akceptowalne, ponieważ wciąż jest nastolatką.

Na dłuższą metę widzimy, jak inwestuje wszystkie pieniądze ze swojego funduszu uniwersyteckiego i uzyskuje dobry zwrot.

Co jest takiego specjalnego w Erin w drugim sezonie Space Force?

Pomimo zainwestowania wszystkich swoich funduszy z college'u w akcje, widzimy, że stała się znacznie bardziej wyrozumiała i dojrzała niż w pierwszym sezonie.

Kiedy Maggie wysłała papiery rozwodowe generałowi Nairdowi, nie mógł ich przyjąć i był całkowicie zdruzgotany. A więc to Erin utrzymywała ją w spokoju i właściwie traktowała ojca.

W trzecim odcinku 2 sezonu Space Force widzimy, że generał Gao przybył do United Space Force wraz ze swoją rodziną. Wręczył generałowi Nairdowi butelkę Moutai, „ulubiony trunek Chin””.

Moutai to naprawdę mocny trunek. Przedstawił to Nairdowi, ponieważ zamierzał zmusić go do wypicia tego i ujawnienia wszystkich swoich informacji. Po druzgocącej kolacji, kiedy obaj generałowie usiedli do drinka, widzimy, że Erin i Brad mieli oko na generała Nairda. Kiedy zdał sobie sprawę, że jego ojciec miał już dość picia, natychmiast wyprowadził go z pokoju i zabrał do domu.

Irlandia
Erin i 1-gwiazdkowa Genera Brad pilnują generała Nairda. (napisy: Netflix)

To było bardzo miłe z jej strony, a noc zakończyła się, gdy jej ojciec powiedział jej, jak bardzo jest z niej dumny. Powiedział jej również, że czuje, że czasami był dla niej surowy, nie dając jej wystarczającej zasługi za to, co zrobiła.

Teraz nadchodzi czas, kiedy musisz stawić się na rozmowę kwalifikacyjną o uniwersytet w Kolorado. Bardzo się tym denerwowała, a jej ojciec pogorszył jej sytuację, czyniąc ją jeszcze bardziej zdenerwowaną.

Ale kiedy rozmowa wreszcie się skończyła, dowiedzieliśmy się, że wykazała się ogromną pewnością siebie i dobrym charakterem od jednego z przyjaciół dr Mallory w college'u.

Prowadzący wywiad wspomniał, że nie widziała takiego pokazu charakteru i pewności siebie przez ostatnie 35 lat. Okazuje się, że jest osobą, która… samoświadomy i niezwykle inteligentny.

Wszyscy możemy sobie wyobrazić wielki uśmiech na twarzy generała Nairda po usłyszeniu tych wszystkich słów.

Jeśli myślisz, że to dopiero koniec, to się mylisz. Najsłodszą częścią programu było to, kiedy Dowódca Lancastrian z misja na Marsa nazwał bazę Sił Kosmicznych. Nie było tam nikogo oprócz Erin.

Marzył o rozmowie z kimś, ponieważ przez długi czas był sam, całkowicie oderwany od kontaktu z ludźmi. Erin zrobiła dodatkowy wysiłek, aby poczuł, że żyje podczas rozmowy.

Dowódca Lancastrian Pragnąłem usłyszeć dźwięk otwieranej coli i dźwięk łyku coli. Mówi też Erin, żeby przyniosła Kanapka z Kurczakiem Hildy z kawiarni.

Erin z sezonu sił kosmicznych 2
Pstryknięcie komandora Lancastera słyszące o jedzeniu i jego smaku. (napisy: Netflix)

Erin wyjaśnia również smaki, jakie dostaje podczas jedzenia kawałka pizzy, który komandor Lancaster kazał jej przynieść. Mówi mu o małym karton na kawałku pizzy, delikatny posmak 1999 Toyota Camry i dym papierosowy.

Biega też po pokoju z gałązką liści, aby mógł usłyszeć szelest liści. Wszystko to pokazuje widzom, jak czuła się z osobą. Jest zaniepokojona, gdy major Lancaster mówi, że próbował popełnić samobójstwo. Jednak po rozmowie z Erin mówi, że nie będzie już miała tych myśli.

Pod koniec drugiego sezonu Space Force widzimy, że zdecydował się nie brać rocznego urlopu na studia na uniwersytecie i kontynuuje leśnictwo w colorado.

Bądź na bieżąco z MediaScrolls, aby dowiedzieć się, czy zobaczymy sezon sił kosmicznych 3 Albo nie.

Powiązane posty

Go up