Final Space Sezon 3 Odcinek 12

03/06/2021 16:22

W odcinku 11 sezonu 3 „Final Space” drużynie zagraża armia zombie Garysa pod wpływem Invictusa, który absolutnie chce zniszczyć ich statek. Zespół jest również dotknięty zatruciem End Space, co wpływa na ich zdolność do podejmowania decyzji. Jeśli przegapiłeś ostatni odcinek, możesz sprawdzić sekcję podsumowania. Przejdźmy do szczegółów 12 odcinka sezonu 3 „Final Space”!

Final Space Sezon 3 Odcinek 12 Data premiery

Odcinek 12 sezonu 3 „Final Space” jest zaplanowany na 6 czerwca 2021 r. o godzinie 12:30 czasu wschodniego w Adult Swim. Zazwyczaj 30-minutowe odcinki są emitowane na kanale w każdą sobotę, ale ze względu na zmianę harmonogramu emisji odcinek 12 będzie emitowany w niedziele. Dwunasty odcinek to przedostatni odcinek przed finałem sezonu 14 czerwca 2021 r.

Gdzie obejrzeć 12 odcinek sezonu 3 Final Space online?

Możesz oglądać „Final Space” sezon 3, odcinek 12, oglądając Adult Swim na swoim telewizorze w czasie pokazanym powyżej. Dodatkowo nowe odcinki 3 sezonu „Final Space” można oglądać online na HBO Max z abonamentem, zaraz po jego emisji w telewizji. Fani mogą również kupować lub wypożyczać nowe odcinki na platformach wideo na żądanie, takich jak Vudu, iTunes i Microsoft Store, lub oglądać je na żywo w Xfinity, Spectrum, FuboTV i DirecTV.

Final Space Season 3 Odcinek 12 Spoilery

Dwunasty odcinek trzeciego sezonu „Final Space” nosi tytuł „The Leaving”. Po ostatnim rozbiciu statku w niebezpiecznych zakątkach „Final Space” oddział będzie musiał teraz zdecydować, czy zmierzyć się z Tytanami, czy pozwolić im to zrobić. W przedostatnim odcinku zobaczyliśmy, jak Ash sprzeciwia się drużynie, jeśli chodzi o ich chęć ucieczki przed Tytanami zamiast walki z nimi, jak widać w odcinku 11. Podczas tego procesu odkryją dawne sekrety, które zmienią się na zawsze. dynamika twojej grupy. Aby zobaczyć zapowiedź kolejnego odcinka, oto promo, które możesz obejrzeć!

Final Space Season 3 Odcinek 11 Podsumowanie

Jedenasty odcinek trzeciego sezonu „Final Space” nosi tytuł „The Dead Speak”. Odcinek zaczyna się egzekucją Bolo przez Lorda Dowódcę, w wyniku czego statek zostaje uszkodzony. Ale udaje mu się wyjść na czas. W tym momencie pojawia się Invictus, oskarżając go o zorganizowanie buntu przeciwko niemu, a dowódca zamiast tego przypomina mu o niedokończonej umowie. Gdzie indziej Drużyna zdaje sobie sprawę, że ich statek tonie. Gdy zamierzają to naprawić, armia zombie Garysa atakuje i najeżdża Dragonhawk 5, aby eksterminować statek, unicestwić drużynę i skorumpować Asha.

W innych miejscach, z powodu czegoś, co nazywa się „ostatecznym zatruciem kosmosu”, załoga jest kompletnie zdezorganizowana i toczy ze sobą wojnę. Tymczasem Invictus próbuje zwabić Sheryl na swoją stronę, ale ona trzyma się i pomaga zespołowi zabić wszystkich Gary'ów z wyjątkiem jednego, który identyfikuje się jako Gary Godspeed, który wyłania się z cienia. Ash usuwa Invictusa ze swojego ciała, gdy opowiada o swoich doświadczeniach do chwili obecnej, ale wkrótce potem umiera. W końcu zespół zdaje sobie sprawę, że niezliczona ilość tytanów jest na wolności, zanim udają się do portalu, aby opuścić kosmos.

Powiązane posty

Go up