Dopesick Season 2: Czy został już odnowiony przez Hulu?

21/11/2021 14:51

Wielu z nas mogło słyszeć o kryzysie opioidowym, który miał miejsce w Ameryce, ale wielu z nas może nie w pełni wiedzieć, co mogło się wydarzyć.

Dopesick przybył tu na ratunek; Pierwszy sezon serialu przyniósł bezstronną serię wydarzeń, które miały miejsce za nami.

Pokaz pokazał, jak często wielcy farmaceutyczni giganci manipulują nami kompleksowymi strategiami marketingowymi i sprzedają coś, co nie jest nam potrzebne lub nie jest dla nas odpowiednie.

Pierwszy sezon serialu, którego premiera odbyła się zaledwie miesiąc temu w Hulu, sprawił, że fani są podekscytowani, gdy dowiadują się o odnowieniu sezonu 2 firmy Dopesick po zakończeniu pierwszego sezonu.

Dopesick sezon 2 – czy Hulu się odnowiło?

Cóż, minęło zaledwie kilka dni od zakończenia pierwszego sezonu serialu.

Odnowienie drugiego sezonu serialu jest nadal pozostawione twórcom serialu, ponieważ twórcy serialu nie skomentowali drugiego sezonu Dopesick.

W rzeczywistości twórcy i platforma streamingowa czekaliby na zebranie większej liczby odpowiedzi i komentarzy do sezonu 1 przed planowaniem drugiego sezonu serialu..

To dość trudna decyzja dla twórców, aby mieć drugi sezon, ponieważ jest to pierwszy raz, kiedy robią coś w rodzaju przeróbki serialu.

Wznowienie lub anulowanie sezonu 2 Dopesick
Zdjęcia Dopesick (autorstwa zdjęć — Hulu)

Ponadto, aby powiedzieć, że twórcy serialu nie wykluczyli żadnej możliwości, że serial nie będzie miał drugiego sezonu.

Jednak w historii brakuje niczego innego, co można by rozszerzyć na nadchodzący sezon Dopesick 2, jeśli twórcy serialu zostaną przekonani do pracy nad nim.

Ogólnie biorąc, biorąc pod uwagę czas na zebranie odpowiedzi na pierwszy sezon 1, a następnie przejście do drugiego sezonu, serial z pewnością zajmie trochę czasu.

Aby uzyskać przybliżone oszacowanie, można: Załóżmy, że w 2023 r. wstępnie udostępnimy Dopesick sezon 2 na platformach streamingowych.

Pierwszy sezon programu rozpoczął się 13 października, a sezon zakończył się 17 listopada.

Pierwszy sezon miał osiem odcinków, z których każdy trwał około godziny.

Czego możemy się spodziewać w nadchodzącym drugim sezonie Dopesick?

Sezon 2 Dopesick nie może zostać przedłużony od miejsca, w którym zakończyliśmy sezon 1 programu, ponieważ historia sezonu 1 koncentrowała się na Purdue Pharma i błędach popełnionych w marketingu pokazanego leku OxyContin.

W rzeczywistości oznacza to Drugi sezon serialu miałby mieć podobną historię, ale tym razem skupi się na innej firmie farmaceutycznej.

W poprzednim sezonie widzieliśmy, jak Mountcastle i Ramseyer zaczęli przygotowywać się na kolejną sprawę, która mogłaby sugerować nadchodzący sezon 2 Dopesick.

Sezon 1 serialu zakończył się tym, że Ramseyer i Mountcastle przedstawili rzeczywistość Purdue Pharma przed sądem, ale to, co uświadamia nam, że rozważana kara dla sprawców była taka, że ​​warto było wszystkich trudów, z jakimi byli ludzie. powiązany. sprawa minęła.

Bez wątpienia Strong powróci z mocniejszą historią, która byłaby równie intrygująca, jak pierwszy sezon serialu.

Jeśli chodzi o powrót obsady do drugiego sezonu, byłoby za wcześnie, aby to komentować.

Ale głównymi postaciami cynosure, które niewątpliwie będą częścią następnego sezonu, będą Stuhlbarg, Sarsgaard, Keaton i Hoogenakker.

Byłoby też kilka dodatkowych dodatków, ponieważ historia nowego farmaceuty prawdopodobnie pojawi się w nadchodzącym sezonie.

Cóż, dopóki nie pojawią się inne dodatkowe informacje od twórców serialu dotyczące sezonu 2, komentowanie czegoś byłoby nieprzekonujące.

Jeśli jest coś o Dopesick w sezonie 2, jako pierwsi wskoczymy do gry i uzyskamy najbardziej autentyczne wiadomości..

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up