Dlaczego kobiety zabijają sezon 2, odcinek 7

3 lata ago

W odcinku 6 drugiego sezonu „Why Women Kill” Alma manipuluje mężem, aby popełnił kolejne morderstwo. Gdy Rita przygotowuje się do schwytania swojego wroga Catherine, nie zdaje sobie sprawy, że ktoś ma zamiar zamordować Carlo. Tymczasem Dee stara się przystosować do swojej ciąży. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o odcinku 6, możesz rzucić okiem na podsumowanie. Teraz pozwól, że przedstawimy Wam szczegóły dotyczące odcinka 7 sezonu „Why Women Kill”!

Dlaczego kobiety zabijają sezon 2, odcinek 7 – data premiery

Odcinek 7 sezonu 2 „Why Women Kill” ma premierę 8 lipca 2021 r. o godzinie 3 nad ranem w Paramount +. Drugi sezon ma dziesięć odcinków, a nowe odcinki zwykle ukazują się co tydzień w czwartki.

Gdzie obejrzeć odcinek 7 Why Women Kill sezon 2?

Możesz oglądać „Why Women Kill” sezon 2, odcinek 7 na Paramount + we wspomnianym dniu i godzinie, korzystając z aktywnej subskrypcji platformy. Kanadyjscy widzowie mogą przesyłać go strumieniowo w sieci W Network i na oficjalnej stronie internetowej W Network. Pierwszy sezon jest również dostępny w Apple TV, Google Play, YouTube, iTunes, Vudu i Amazon Prime Video. Rejestrując się w tych usługach, możesz kupować lub wypożyczać odcinki serialu.

Dlaczego kobiety zabijają spoilery z sezonu 2, odcinek 7

W kolejnym odcinku „Why Women Kill” w końcu dowiemy się, co kombinuje Alma, pomysłodawca gwałtownego przewrotu Rity. Przestępcy z pewnością zamierzają oskarżyć Ritę o morderstwo jej męża, ale czy im się to uda? Wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ Vern ma teraz dowody przeciwko Almie. Ale zawiera też osobiste wizerunki Catherine i Scootera robiących intymne rzeczy w sypialni, co może postawić Catherine w kompromitującej sytuacji.

Dlaczego kobiety zabijają? Sezon 2 Odcinek 6 Podsumowanie

W odcinku 6 sezonu 2, zatytułowanym „Dangerous Intruder”, Bertram wraca do domu, a jego żona nagle wspomina o swoim powołaniu i chwali go za jego talenty. Powoli zaczyna zrzucać bombę. Chociaż Rita cieszy się dobrym zdrowiem, Alma oświadcza, że ​​jej mąż Carlo jest chory. Gdzie indziej Rita desperacko chce wepchnąć Catherine pod autobus, więc prosi Scootera, by zrobił następny krok. Przebiegła kobieta dalej naciska na Dee, aby zachowała ciążę w tajemnicy, ale Dee upiera się, że Scooter, ojciec jej nienarodzonego dziecka, musi o tym wiedzieć. Dee również zrywa związek z Vernem, nie mówiąc mu o swoim problemie.

W Almie Grace zaczyna opowiadać o przeszłym życiu Carlo i Rity, zanim ogarnie go choroba. Wspomina, że ​​kiedyś ją bił, co staje się powodem, dla którego Bertram w końcu zgadza się wykonać tę pracę. Rita w końcu ujawnia prawdę o ciąży Dee i jej haniebnej umowie ze Scooterem. A skoro o tym mowa, Catherine wręcza mu na urodziny zestaw diamentowych spinek do mankietów. Para postanawia zatrzymać się w domu Rity, gdzie druga para już się osiedliła. Na miejscu planowanego morderstwa Bertram zakrada się do Carlo i wbija mu igłę w szyję.

Zanim jednak udaje im się uciec z domu, Alma widzi zbliżający się samochód i zatrzymuje go. Okazuje się, że mężczyzna w pojeździe to Vern, któremu udaje się zrobić zdjęcie zbliżającej się Katarzyny i Scootera. W ten sposób mógł również schwytać Almę, która nie była w stanie uciec we właściwym czasie. Kiedy Catherine zbliża się do ojca, z przerażeniem stwierdza, że ​​jest martwy. Vern oświadcza się Dee, mówiąc, że nie ma nic przeciwko wychowaniu dziecka innego mężczyzny. Wreszcie Alma przygotowuje się do oskarżenia Rity o morderstwo.

Powiązane posty

Go up