Nowości anime dla Megalo Box Sezon 2 Odcinek 12

15/06/2021 07:19

Stworzony przez TMS Entertainment we współpracy z jej spółką zależną 3xCube, „Megalo Box” to anime sportowe. Akcja gry toczy się w niezbyt odległej przyszłości, w której bokserzy używają specjalnego metalowego sprzętu, aby zwiększyć swoje umiejętności. Fabuła obraca się wokół Joe, który staje się sławny walcząc bez drużyny i wygrywa inauguracyjny turniej w Megalonii. Na początku drugiego sezonu stał się aktywnym podróżującym zapaśnikiem na podziemnym torze pod nowym pseudonimem „Nomad”. Sezon 1 wyemitowano między 6 kwietnia 2018 r. a 29 czerwca 2018 r. Sezon 2 miał premierę 4 kwietnia 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Data premiery odcinka 12 sezonu Megalo Box 2

Odcinek 12. sezonu „Megalo Box” (znany również jako „Megalo Box 2: Nomad” lub „Nomad: Megalo Box 2”) ma swoją premierę 20 czerwca 2021 r. na Tokyo MX i BS11. You Moriyama był głównym reżyserem serialu, a Katsuhiko Manabe i Kensaku Kojima byli głównymi scenarzystami. Mabanua stworzył muzykę, a Ayumi Kurashima narysowała postacie.

Gdzie oglądać Megalo Box sezon 2 online?

Widzowie w Ameryce Północnej i na Wyspach Brytyjskich mogą oglądać odcinki drugiego sezonu „Megalo Box” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. tego samego dnia są nadawane w Japonii. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich będą mogli obejrzeć pokaz z angielskimi napisami na Wakanim. Wersje z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również obejrzeć na tej stronie z transmisją strumieniową. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab.

Megalo Box Sezon 2 Odcinek 12 Spoilery

Odcinek 11 zaczyna się od retrospekcji. Szef pyta Joe, dlaczego nosi metalowy sprzęt jako Nomad, co prowadzi byłego mistrza do wyjaśnienia, że ​​nie stworzył Gearless Joe samodzielnie i dlatego zaczął nosić ten sprzęt, walcząc jako ktoś inny. Wódz mówi sobie, że Joe jest jego przeciwieństwem, ujawniając, że używa swojego sprzętu do noszenia syna Carlo w każdej walce. Obecnie Aragaki, Sachio i inni dowiadują się, że Joe był w przeszłości uzależniony od środków przeciwbólowych.

Naukowiec z Shirato odwiedza żonę Maca, Mayę, aby zapytać ją o skutki uboczne implantu, ale ona twierdzi, że ich nie ma. Joe gromadzi wszystkich członków zespołu Nowhere i szczerze opowiada o swoich doświadczeniach po opuszczeniu ich wiele lat temu. Pyta wszystkich o zdanie, czy powinien podjąć wyzwanie na Macu i stwierdza, że ​​i tak będzie to jego ostatnia walka. Większość Drużyny Nigdzie zgadza się, że akceptuje tę ostatnią walkę. Wkrótce pojawia się również Yuuri, który obiecał Liu pomoc swojemu dawnemu rywalowi. Joe ujawnia, że ​​w meczu przeciwko Macowi będzie nosił sprzęt szefa.

Po jednym z jej odcinków Mac dowiaduje się od Mayi, że zgodziła się pozwolić Sakumie wykorzystać ją jako królika doświadczalnego w zamian za przeszczep jej syna, Miguela. Mac idzie skonfrontować się z Sakumą, która przypomina mu, że gdyby Maya nie podjęła tej decyzji, Miguel by nie żył. W odcinku 12 Yukiko była w stanie skontaktować się z zespołem Nowhere i powiedzieć im, czego dowiedziała się o Macu i Sakumie. Stan Maca może się pogorszyć, zagrażając dobru jego żony i syna.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up