Data wydania One Piece Rozdział 1013

10/05/2021 04:09

Autor mangi Eiichiro Oda właśnie opublikował kolejny epicki rozdział mangi One Piece. Ostatni rozdział 1012 przedstawia kontynuację wojny przeciwko Kaido na Onigashimie. Po tygodniowej przerwie manga powróciła na swoją oś czasu z oficjalną premierą w niedzielę 9 maja 2021 roku.

Teraz, gdy w końcu mamy nowy rozdział, przechodzimy do rozdziału 1013 One Piece. Jeśli jesteś jednym z fanów mangi, który ma nadzieję zobaczyć więcej akcji, czytaj dalej, ponieważ zamierzamy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami, które wiemy o następnym rozdziale.

Podsumowanie poprzedniego rozdziału

Ostatni rozdział mangi zatytułowany jest „Itch”, a na okładce znajduje się Kid. Manga zaczyna się od członków Nine Red Sabres. Stamtąd mogliśmy zobaczyć reakcję Nekomamushiego po dowiedzeniu się o śmierci Pedro. Mogliśmy również zobaczyć, jak Yamato żegna się z Momonosuke i Shinobu, którzy planują zostać wabikiem. Tymczasem manga zmienia się w Sanji'ego niosącego Zoro. Po tym, jak Law przetransportował Zoro, Zeusa i siebie, Sanji przypadkowo ich znalazł.

Gdy zbliżamy się do końca rozdziału, rozdział 1012 omawia walkę między Wielką Mamą a Stroną 1. Po zobaczeniu porażki Strony Pierwszej, Ulti był wściekły i zaatakował Nami i pozostałych. Tama, która była z Nami i Ussopem, również została zaatakowana przez Ulti. Z powodu akcji Ulti, Big Mom był wściekły. Tuż przed tym, jak Big Mom wyładowała swój gniew na Ulti, Nami interweniowała i zaatakowała Ulti.

Rozdział mangi kończy się gniewem Nami na Ulti. W miarę zbliżania się do kolejnego rozdziału będziemy również gotowi do oglądania meczu Nami - Ulti. Jak myślisz, kto może wygrać? Czy zobaczymy, jak Big Mom pomoże Nami?

Data wydania 1013 rozdziału One Piece

Czy premiera kolejnego rozdziału będzie opóźniona? Nie, kolejna zaplanowana premiera mangi One Piece nie będzie opóźniona. Oznacza to tylko, że w niedzielę 16 maja 2021 r. Otrzymamy One Piece Chapter 1013.

Jak zawsze, możesz przeczytać następny rozdział od oficjalnych dystrybutorów mangi, takich jak Shueisha's Viz Media i Manga Plus. Jeśli czytasz serial na urządzeniach mobilnych, Manga Plus jest również dostępna w Google Play Store i App Store.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up