Data wydania, godzina, miejsce przeczytania i spoilery w rozdziale 1013 One Piece

3 lata ago

Oddzielone kapsuły maszerują w kierunku zamierzonego celu, ponieważ prawie wszystkie walki zostały ustalone. Luffy walczy na dachu z Kaido, ale jego siła słabnie, gdy opisuje go Momo. Yamato zdaje sobie sprawę z sytuacji i rusza na dach. Tymczasem trio Nami, Ulti i Big Mom pozostaje nietknięte.

Ulti uderza Tamę, co rozwściecza Big Mom, ale to Nami uderza ją w plecy. W końcu Nami nie może tolerować, gdy ktoś kładzie ręce na dziecku. One Piece Chapter 1013 pogorszy sytuację, a fani z niecierpliwością czekają na jego premierę.

One Piece to bardzo znana seria manga stworzona przez Eiichiro Oda. Jest to najlepiej sprzedająca się manga w historii z ponad 450 tomami w obiegu.

Ponadto jest to trzeci najlepiej sprzedający się komiks w historii, zaraz za Batmanem i Supermanem. One Piece to największy hit Shonen Jump, który co tydzień dostarcza niesamowite rozdziały. Fani mają nadzieję, że kolejny rozdział będzie kontynuacją trendu i zapewni kilka niesamowitych chwil.

Data wydania One Piece Rozdział 1013

Datę premiery One Piece Chapter 1013 ustalono na 16 maja 2021 r. Zostanie on opublikowany w magazynie Weekly Shonen Jump, który publikuje go w odcinkach od ponad 20 lat. Możesz znaleźć harmonogram publikacji rozdziałów w różnych krajach.

Japonia - 1:00, 17 maja
Indie - 16 maja, godz
USA / Kanada - 16 maja, godz. 10:00
Wielka Brytania - 16:00, 16 maja
CES (Europa) - 16 maja, godz

Gdzie przeczytać 1013 rozdział One Piece?

Oficjalna aplikacja Shonen Jump, Viz Media, zapewni cyfrową wersję następnego rozdziału. Ponadto Mangaplus zapewnia również publikację mangi One Piece. Istnieją również inne nieoficjalne skanery, które oferują przetłumaczone wersje, ale nie zalecamy ich.

Manga Więcej
Viz Media

Jakie są spoilery w 1013 rozdziale One Piece?

Na szczęście pojawiły się spoilery dotyczące One Piece Rozdział 1013. Dzięki użytkownikowi reddit u / gyrozepp95, wiemy teraz, co wydarzy się w następnym rozdziale. Sprawdź spoilery do następnego rozdziału One Piece poniżej.

- Ulti dochodzi do siebie po ataku Nami.

- Nami używa "Tornado Tempo" przeciwko Ulti, który unika jej i przygotowuje się do pokonania Nami.

- Big Mom używa połączonego ataku Napoleona, Prometeusza i Hery, aby zaatakować Ulti, który zostaje znokautowany.

- Hera powstała na polecenie Prometeusza, który zapytał Dużą Mamę, czego chce od dziewczyny (tak to widzimy na zdjęciu).

- Zeus widzi Herę i łamie jej serce.

- Big Mom: „Już cię nie potrzebuję, Zeusie. Hera, możesz to zjeść. "

- Zeus błaga o życie, ale Wielka Mama nie ma dla niego litości.

- Big Mom próbuje zaatakować Nami i Usoppa. Zeus, uciekając przed Hera, próbuje przeprosić Nami.

- Zeus poświęca się, aby Nami mogła uciec.

- Kid wchodzi na scenę, używając swojego „Punk Gibson” przeciwko Big Mom.

- Przechodzimy do Kaidou Vs. Luffy.

- Kaidou: "Wynik był oczywisty ... Byłem podekscytowany, bo dawno nie byłem, ale popełniłem błąd ... Musiałem poderżnąć gardło i ogłosić zwycięstwo ... W ten sposób nikt uwierzyłbyś, że możesz wygrać… ”.

- Pod koniec rozdziału widzimy, jak Luffy KO spada z Onigashimy do morza ...

One Piece Rozdział 1012 Szybkie podsumowanie

W ostatnim rozdziale One Piece, nalot wykonał kolejny krok. Większość walk została przygotowana i możemy spodziewać się dużej akcji w nadchodzących wydaniach. Na razie zróbmy krótkie podsumowanie One Piece Rozdział 1012.

Izo pyta Kiku, czy będzie w stanie utrzymać się jedną ręką, na co odpowiada, że ​​to tylko swędzenie. Kiku prosi Kinemona, aby pozwolił mu wykończyć Kanjuro. Kinemon idzie w kierunku miejsca, w którym znajduje się Momonosuke, podczas gdy Kiku ucieka w kierunku Kanjuro.

Strąki w ruchu

W międzyczasie Scisillian spotyka Nekomamushiego i informuje go, że zabójca Pedro nadal przebywa na tej wyspie. W domu Momo Yamato pyta o zdrowie Luffy'ego. Słysząc, że zmieniło się to w walkę 1 na 1, nie marnuje czasu, kierując się w stronę sufitu.

Sanji bierze Zoro

Podczas ucieczki Sanji pada na Zoro i Lawa, którzy padają na niego z dachu. Law mówi mu o złamanych kościach Zoro i prosi go, by zajął się kolegą z drużyny. Sanji, nie wiedząc, jak poradzić sobie z raną Zoro, bandażuje go na całym ciele i formuje krzyż. Z Zoro na plecach zbliża się do głównej sceny.

Z drugiej strony Ulti jest zła na Big Mom za uderzenie w stronę 1. Złości się i atakuje Tamę, co rozwściecza Big Mom. Ale ku jego zaskoczeniu Nami przyjmuje pozycję i uderza Ultiego. Mówi, że nie może tolerować bicia dziecka.

Powiązane posty

Go up