Data wydania One Piece Rozdział 1012 i lektura online

02/05/2021 09:14

Rozdział 1012 One Piece ukaże się wkrótce w serii mangi i wszyscy nie mogą się doczekać. Przerwa w Złotym Tygodniu dobiegła końca i od teraz wszystko wróci do normalnego toku. Chociaż niektóre spoilery z One Piece Rozdział 1012 są już znane, obraz nadal nie jest do końca jasny. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o dacie wydania One Piece Chapter 1012, spoilerach, wyciekach, surowych skanach i podsumowaniu historii mangi.

One Piece, rozdział 1012, data wydania i lektura online

Według oficjalnych raportów, data premiery 1012 rozdziału One Piece w oficjalnej angielskiej wersji mangi to niedziela, 9 maja. Seria manga została opóźniona o tydzień z powodu przerwy w Złotym Tygodniu, która właśnie się skończyła, więc wszystko będzie dobrze.

Fani mogą legalnie i bezpłatnie przeczytać One Piece Rozdział 1012 online z następujących źródeł.

Viz Media
Shonen Jump
MangaWięcej

Spojlery, przecieki i podsumowanie historii w One Piece Rozdział 1012

Spoilery do One Piece Chapter 1012 pojawiły się w zeszły wtorek w formie koreańskich przecieków, które ujawniły tytuł mangi, podsumowanie historii i szczegóły przerwy w następnym rozdziale. Ci, którzy chcą zaryzykować, mogą kliknąć poniższy link, aby przeczytać podsumowanie historii One Piece Rozdział 1012 na własne ryzyko.

Rozdział 10: 12 skanów RAW

One Piece Rozdział 1012 zostanie wydany w ten czwartek, a skany mangi zostaną opublikowane w ten piątek, zgodnie z raportami. Fani lepiej poczekać na oficjalną premierę mangi i unikać surowych lub skanów, aby uzyskać lepsze wrażenia. Szczegółowe podsumowanie 1012 rozdziału One Piece również zostanie zaktualizowane na jakiś czas przed wydaniem surowej mangi.

Powiązane posty

Go up