Data premiery trzeciego sezonu The Boys, fabuła, obsada i nie tylko

19/11/2021 13:57

Data premiery trzeciego sezonu The Boys, fabuła, obsada i nie tylko

Seria premium Amazon Prime The Boys powraca na ekrany w trzecim sezonie z porwaną obsadą i wspólnym wątkiem. Stworzony przez Erica Kripke, ten dramat o superbohaterach dość szybko powróci na długo wyczekiwany powrót z nowym sezonem na zegarze.

The Boys rozpoczęli nadawanie na platformie w lipcu 2019 roku z pierwszym sezonem, który obejmował 8 odcinków. Odniósł ogromny sukces, a jego drugi sezon wydany w 2020 roku spotkał się z jeszcze lepszym przyjęciem. Producenci serialu mają nadzieję, że serial pozostanie spójny, ponieważ dodaje kolejny rozdział do historii. Porozmawiajmy o dacie emisji 3 sezonu The Boys, obsadzie i nie tylko.

Fabuła The Boys

Seria Boys to satyryczna wersja gatunku superbohaterów, który widzieliśmy przez te wszystkie lata. Superbohaterowie są uważani za dobrych ludzi, którzy ratują ludzkość i karzą złych. Jednak The Boys wprowadza widzów w ciemną stronę superbohaterów i niektóre z ich zwariowanych elementów.

Głównymi superbohaterami w serii są Homelander, Starlight, Queen Maeve, A-Train itp. Inną frakcją, która chce zdemaskować tych fałszywych superbohaterów, są William Butcher, Huge Campbell, Mother's Milk, Frenchi i Kimiko.

Główni bohaterowie Billy Butcher i Hugh Campbell są ofiarami wyczynów Siódemki, ale ze względu na ich wpływ nie otrzymują sprawiedliwości. Postanawiają więc stworzyć własną grupę antysuperbohaterów, złożoną z ludzi takich jak oni, i nazywają ją „Chłopcami”.

Mając jasny cel na uwadze, dokładają wszelkich starań, aby zdemaskować tych ludzi, posuwając się nawet do zabicia niektórych z nich w ciągu dnia. Jego głównym celem jest Homelander, pogardzany przez Billy'ego za zgwałcenie swojej żony. Z drugiej strony Campbell nienawidzi A-Train, ponieważ przypadkowo zabił swoją dziewczynę. Wszyscy mają motyw i chcą ujawnić Siódemkę całemu światu.

Podsumowanie sezonu 2 chłopców

W podsumowaniu drugiego sezonu The Boys, po zawarciu umowy z Vought, Billy udaje się do kabiny, aby odebrać Ryana. Jednak zmienia plany i postanawia uratować Rebeccę i Ryana. Homelander zabiera wszystkie oczy, a podczas walki Ryan przypadkowo strzela do Rebeki.

Maeven przybywa i grozi Homelanderowi ujawnieniem zdjęć jego samolotu, jeśli nie pozwoli Billy'emu i Ryanowi odejść. Teraz, gdy gra Stormfront się skończyła, Chłopcy wyjaśnili wszystkie zarzuty. Niektóre dawne twarze dołączają do Siódemki, a Adana zostaje zabita przez zabójcę, który okazuje się być Neumanem.

Data premiery 3 sezonu Boys

Sezon 3 serii The Boys został przedłużony do premiery w 2020 roku. Po sukcesie pierwszych dwóch sezonów było nieuniknione, że ten antybohaterski serial będzie miał w drodze wiele edycji.

Z tego, co możemy powiedzieć, seria niedługo zostanie wydana. Amazon Prime może ogłosić oficjalną datę premiery w ciągu najbliższych kilku dni, a seria może wyemitować już w styczniu lub gdzieś w połowie 2022 roku.

Obsada 3 sezonu chłopców

W przypadku obsady trzeciego sezonu The Boys na ekran powrócą różne postacie, w tym Karl Urban i Jack Quaid w roli tytułowej. Ponadto pojawią się również Antony Star i Erin Moriarty. Sezon 3 prawdopodobnie skupi się bardziej na Caludii Doumit, która będzie głównym antagonistą sezonu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up