Data premiery filmu Jujutsu Kaisen 0

03/04/2021 11:15

Anime Jujutsu Kaisen właśnie się zakończyło, a wraz z zakończeniem sezonu anime zapowiedziało także film Jujutsu Kaisen, który wkrótce pojawi się. Jujutsu Kaisen zadebiutował jesienią 2020 roku i właśnie zakończył swój pierwszy sezon. Anime zawiera ciekawą historię i od pierwszego odcinka śledzimy historię Itadori. Finał sezonu był genialny, kiedy w końcu zobaczyliśmy, że wczesne lata osiągnęły zupełnie nowy poziom.

W tym czasie Sukuna nadal zajmował się swoimi sprawami i to dzięki rozwojowi Itadori spał przez cały czas. Ale dzisiaj, wraz z zapowiedzią filmu Jujutsu Kaisen, Jujutsu Kaisen 0, tym razem anime przyjrzy się temu, co wydarzyło się przed rozpoczęciem mangi. Film będzie adaptacją prequelu do mangi Jujutsu Kaisen, która opowiada historię Yuty, nowej postaci z serii.

Wiadomość pojawiła się pod koniec sezonu i to studio MAPPA wyprodukuje film. Otrzymamy również historie postaci takich jak Satoru Gojo, na które większość fanów prawdopodobnie nie będzie się doczekać. Wiemy również, że Panda została stworzona przez Yagę podczas jego walki z Mechamaru. Dlatego też będziemy mieli okazję odkryć jego historię w filmach.

Na razie nie ma żadnych wiadomości dotyczących przyszłości anime, ponieważ Jujutsu Kaisen właśnie się zakończył. Tak więc następny projekt, na który czekamy, to kolejny film, oczekujący na aktualizacje kontynuacji anime. W przeciwieństwie do anime, film skupia się na życiu Yuty i jej przyjaciółki, która stała się przekleństwem i nieustannie go nęka. Zwrócił nawet uwagę Satoru Gojo, który w końcu przekonał Yutę do przyłączenia się do zaawansowanego technologicznie Jujutsu.

Data premiery filmu Jujutsu Kaisen 0

Jujutsu Kaisen Movie 0 ukaże się zimą 2022 r. To znaczy między styczniem a marcem 2022 r. Pozostało więc jeszcze trochę czasu do premiery filmu. Ostatni sezon anime właśnie się zakończył i był transmitowany na Crunchyroll, ale szczegóły streamowania filmu nie są jeszcze znane.

Anime pokazało nam, jak pomyślnie opracowano pierwszy rok w krótkim czasie. Widzieliśmy też, jak tworzą swój związek z powietrza. Chociaż byli niewzruszeni, gdy dowiedzieli się o śmierci Itadori, okazało się, że byli równie zaniepokojeni. Ale wraz z nadchodzącym filmem będzie dotyczył głównie starszej generacji zaawansowanych technologicznie Jujutsu.

Podobnie jak w przypadku wielu filmów animowanych, prawdopodobnie nie będzie przejścia do historii anime. Wydaje się, że filmy animowane idą tak szybko w porównaniu z cotygodniowymi odcinkami. Ale ponieważ jest to prequel, służy słusznemu celowi, ponieważ będzie krótki i na temat. Więc to będzie dobry ruch, aby zobaczyć, czy naprawdę potrzebujesz zrozumieć świat Jujutsu i to, co wydarzyło się przed rozpoczęciem serii.

Najważniejsza będzie część związana z przeszłością Satoru Gojo. Obecnie wygląda nieporównywalnie i można się zastanawiać, jak udało mu się stać tym, czym jest dzisiaj. Ale ponieważ prequel zaczyna się, gdy dołączył już do magów Jujutsu, możemy nie patrzeć tak daleko w przeszłość jego życia.

Jest też rola Pandy, więc film nie skupia się tylko na jej przeszłości. Streszczenie skupia się głównie na życiu Yuty, które będzie zatem głównym wątkiem fabularnym filmu. Jak zwykle zostanie zwerbowany przez Satoru Gojo, a Yuta wydaje się mieć ogromny problem osobisty, który mógłby rozwiązać, gdyby dołączył do Czarowników Jujutsu.

Powiązane posty

Go up