Data premiery filmu animowanego Jujutsu Kaisen 0

03/04/2021 12:16

Zaraz po ostatnim odcinku adaptacji serialu telewizyjnego Jujutsu Kaisen, Mappa ogłosiła Jujutsu Kaisen 0, nowy film animowany. Jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić, jaka jest część tej historii, czy jest to kontynuacja, czy prequel i czy jest to kanon. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Jujutsu Kaisen 0: postacie, zwiastun, data premiery, a nawet spoilery, jeśli chcesz je zobaczyć.

CZYM JEST JUJUTSU KAISEN 0?

Jak już wiesz, Jujutsu Kaisen to początkowo seria mang Gege Akutami opublikowana w Weekly Shonen Jump. Manga rozpoczęła się w marcu 2018 roku i nadal jest w toku, a 15 tomów jest do tej pory w toku.

Jujutsu Kaisen 0 był prequelem wydanym w 2017 roku, zanim manga została serializowana i jest jednorazowa. Jak w jednym tomie. Całość nosi tytuł Jujutsu Kaisen 0 - Tokyo Toritsu Jujutsu Koutou Senmon Gakkou. Co można przetłumaczyć jako Jujutsu Kaisen 0 - Tokyo Metropolitan Technical School of Magic.

DATA PREMIERY FILMU JUJUTSU KAISEN 0

Mappa ogłosiła, że ​​film Jujutsu Kaisen 0 zostanie otwarty w Japonii zimą. Oznacza to, że film ukaże się w listopadzie lub grudniu 2021 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana.

Otworzono oficjalną japońską stronę internetową, na której po raz pierwszy w nadchodzących miesiącach zostaną opublikowane informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Crunchyroll, jako usługa simulcast dla serialu telewizyjnego Jujutsu Kaisen, prawdopodobnie ogłosi w ciągu kilku godzin, że będzie również symulować film po japońskiej dacie premiery. Poinformujemy Cię, gdy tylko będziemy mieć datę premiery.

JUJUTSU KAISEN 0 JEST KOLEJNY CZY WCZEŚNIEJSZY? CZY MOGĘ TO ZOBACZYĆ NAWET JEŚLI NIE WIDZIAŁEM SERIALU?

Jujutsu Kaisen 0 to prequel. Jednak jego wydarzenia są bardzo ważne dla następnych i nadchodzących łuków Jujutsu Kaisen, które można by dostosować do sezonu 2. Zamiast kontynuować adaptację mangi do anime z sezonem 2, lepiej jest dostosować mangę Jujutsu z początek. Kaisen 0. Mappa i komitet produkcyjny postępują słusznie.

Ponieważ oryginalna manga Jujutsu Kaisen 0 została wydana przed głównym serialem, możesz obejrzeć następny film, nawet jeśli nie widziałeś głównego serialu telewizyjnego Jujutsu Kaisen. Japońska popkultura w tej samej kolejności, co oryginalna kolejność wydawania, jest zwykle najlepsza.

Jednak film Jujutsu Kaisen 0 może również zawierać różne elementy, których nie ma w oryginalnej mandze, aby zapowiedzieć możliwe przyszłe zmiany.

KIM SĄ GŁÓWNE ZNAKI JUJUTSU KAISEN 0?

Akcja Jujutsu Kaisen 0 toczy się na rok przed wydarzeniami z głównej serii i przybyciem Itadori do Jujutsu High School. Fabuła koncentruje się na kilku postaciach starszych od Itadori o rok: Maki, Panda, Toge i Yuta Okkotsu.

Yuta jest bohaterem Jujutsu Kaisen 0 i jest niezwykle ważną postacią w Jujutsu Kaisen jako całości. Ale do tego dojdziemy później. W historii Jujutsu Kaisen 0, Yuta zostaje sprowadzony do Jujutsu High przez Satoru Gojo, ponieważ ściga go jego przyjaciółka z późnego dzieciństwa, Rika Orimoto.

Jednak Yuta nie może kontrolować swoich mocy, ponieważ klątwa Riki jest klasyfikowana jako specjalna kategoria i jest niesamowicie potężna. W międzyczasie Suguru Geto poluje na Yutę, aby przywłaszczyć sobie duszę Riki i dodać ją do swojej kolekcji przeklętych duchów.

Mówiąc najprościej, Jujutsu Kaisen 0 to historia powstania Yuty i jest ona bardzo ważna. Chociaż Yuta jest nieobecny w większości mangi Jujutsu Kaisen i nie pojawia się w anime, powraca w łuku Itadori Extermination, który jest ciągłym wątkiem w mandze.

Rozdziały 140-143, ostatnie cztery, obejmują walkę między Yutą i Yuji, który początkowo działa jako antagonista, ale w rzeczywistości pomaga Yuji zorganizować jego śmierć, aby uniknąć przepędzenia.

Osobiście się tego spodziewałem. Naprawdę spodziewałem się, że Mappa ogłosi coś innego po zakończeniu anime Jujutsu Kaisen, biorąc pod uwagę jego popularność. Ale znowu plany anime są planowane z wieloletnim wyprzedzeniem i jest prawdopodobne, że komitet produkcyjny zdecydował się na projekt filmu animowanego dla Jujutsu Kaisen 0 w tym samym czasie, co anime telewizyjne.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up