Jujutsu Kaisen Rozdział 150 - „SAYONARA MAY”, data wydania!

24/05/2021 22:43

Fani przejmują się smutkiem, który właśnie poczuli, czytając poprzedni rozdział. Widzieliśmy, jak Mai jako bliźniaczka dźwigała cały ciężar swojej bezradności i mocy. Nie chcąc stać się silniejszym, w końcu poświęcił swoje życie, wkładając całą swoją siłę w Maki. To uwolniło pierwotny potencjał Maki i jest teraz dosłownie najsilniejszym możliwym członkiem swojego klanu z Mai jako jej przeklętą bronią. Chwilę po odzyskaniu władzy przecina głowę ojca na pół. Maki i Mai stają się jednym, a przeklęta energia płynie w ich żyłach. Na tym blogu będziemy omawiać Jujutsu Kaisen Rozdział 150 - „SAYONARA MAY”, data premiery!

Jujutsu Kaisen Rozdział 150 Data wydania

Premiera rozdziału 150 Jujutsu Kaisen zaplanowana jest na 30 maja 2021 roku. Po niszczycielskim rozdziale spodziewamy się, że Maki przejmie główną rolę. Musi naprawić wszystkie błędy w świecie klanu Jujutsu i wziąć odpowiedzialność za uwolnienie Gojo Sensei z więzienia. Zapewniamy, że fani będą cieszyć się gratką, która rozpocznie się w przyszłym tygodniu, ponieważ rozdziały będą kontynuowane. Aby uzyskać więcej informacji na temat Jujutsu Kaisen Rozdział 150, bądź z nami na bieżąco.

Jujutsu Kaisen Rozdział 150 Przeczytaj online!

Przeczytaj Jujutsu Kaisen Rozdział 150 online za darmo i tylko w Viz Media i MangaPlus. Internetowe platformy do czytania mangi są dosłownie najlepszym miejscem do oglądania całej mangi shonen jump. Ukazują się regularnie i bez opóźnień wszystkie ostatnie rozdziały. A najlepsze jest to, że są one oficjalne i całkowicie bezpłatne.

Cóż, to właściwie podsumowuje wszystko, co dotyczy 150 rozdziału Jujutsu Kaisen. Mam nadzieję, że ten artykuł zawierał informacje. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na te tematy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Powiązane posty

Go up