Data premiery filmu Cherry 2

03/04/2021 13:18

W reżyserii Anthony'ego i Joe Russo „Cherry” to dramat kryminalny, który obraca się wokół anonimowego bohatera (Tom Holland) i jego doświadczeń związanych z romansem, wojną, uzależnieniem i zbrodnią. Czas spędzony przez braci Russo na czele największej serii naszego pokolenia miał oczywiście wpływ na sposób, w jaki robią film w ogóle, ponieważ „Cherry” jest prawdopodobnie uosobieniem stylizowanego filmu z wykorzystaniem technik narracyjnych. głównego bohatera.

Film wydaje się być także hołdem dla filmów, które prawdopodobnie zainspirowały dwóch reżyserów w okresie ich formowania się, w tym „Goodfellas”, „Full Metal Jacket” i „Apocalypse Now”. Po premierze film zebrał skromne recenzje, a krytycy chwalili występ Hollanda. Jeśli zastanawiasz się, czy w najbliższej przyszłości pojawi się sequel „Cherry”, oto, co wiemy.

Data premiery sequela Cherry

Cherry ukazał się w kinach w USA 26 lutego 2021 roku. Apple TV + zakupił prawa do dystrybucji filmu wcześniej, we wrześniu 2020 roku. Premiera filmu na platformie streamingowej miała miejsce 12 lutego 2021 roku.

Jeśli chodzi o sequel „Cherry”, ani producenci, ani dyrektorzy Apple nie wypowiedzieli się w tej sprawie. Bracia Russo zdobyli międzynarodową sławę dzięki udziałowi w Marvel Cinematic Universe. Przed wyreżyserowaniem dwóch sequeli zespołu, „Avengers: Infinity War” i „Avengers: Endgame”, wyprodukowali trylogię „Kapitan Ameryka”. Więc oczywiście mają pewne doświadczenie w robieniu sequeli.

Jednak nie wszystkie recenzje „Cherry” były pozytywne, a niektórzy krytykowali kiepską realizację ambitnych tematów filmu. A to negatywnie wpływa na perspektywę kontynuacji. Dodatkowo „Cherry” jest oparta na pół-autobiograficznej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Nico Walkera, który napisał książkę, będąc wciąż w więzieniu za rabowanie banków. Pracując nad tym projektem, w dużym stopniu opierał się na osobistym doświadczeniu wojny i uzależnień.

Jeśli chodzi o bohaterów, to oprócz Holland, w "Cherry" występuje Ciara Bravo jako Emily, dziewczyna i przyszła żona bohatera, oraz Jack Reynor jako Pills and Coke, kupiec bohatera. Widzimy Forresta Goodlucka jako Jamesa Lightfoota, najlepszego przyjaciela bohatera, Michaela Gandolfiniego jako kuzyna Joe i Kyle'a Harveya jako Roya. Cała obsada prawdopodobnie powróci w sequelu, z wyjątkiem Reynora, którego postać umiera w pierwszym filmie.

Cherry kończy się po zaoferowaniu jej dwóm głównym bohaterom zasłużonego odkupienia. Bohaterka uzależnia się od heroiny z powodu zespołu stresu pourazowego, Emily również uzależnia się od narkotyków. Bohater zaczyna rabować banki, by płacić za narkotyki. W końcu zwraca się do policji, mając nadzieję, że władze mogą udzielić pomocy, której on i Emily desperacko potrzebują. Widzimy, jak spotykają się w ostatnich chwilach filmu.

Siostra Anthony'ego i Joe Russo, Angela Russo-Otstot i Jessica Goldberg, napisali powieść Walkera do scenariusza. Aby doszło do kontynuacji „Cherry”, Walker musi najpierw napisać kolejną powieść, albo Russo-Otstot i Goldberg muszą stworzyć oryginalny scenariusz o tych samych postaciach. Kontynuacja „Wiśni” może skupiać się na życiu bohaterki i Emily po ich wyjściu z więzienia. Mogła pokazać, jak wracają do normalności i razem odnajdują szczęście. Jeśli reżyserzy wznowią projekt, sequel „Cherry” zostanie wydany w 2024 roku lub później.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up