Data premiery filmu Sailor Moon Eternal

3 lata ago

Netflix nabył międzynarodowe prawa do transmisji strumieniowej do najnowszej części popularnej animowanej serii Sailor Moon, Sail Moon Eternal.

Jest to prawdopodobnie największe przejęcie anime przez giganta streamingu, a fani są podekscytowani, gdy dowiadują się, że części 1 i 2 filmu będą dostępne na całym świecie.

Ema Hirayama, dyrektor ds. Pozyskiwania treści dla Netflix, powiedziała: „To marzenie każdego z nas w Netflix, aby dołączyć do„ Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie ”w naszej rozszerzonej liście anime. Podziel się tą niesamowitą historią z fanami na całym świecie. świat. . "

Sailor Moon Eternal jest oparty na mandze Sailor Moon stworzonej przez autorkę Naoko Takeuchi. Film trafił do kin w Japonii na początku tego roku.

To był drugi raz, kiedy film Sailor Moon został wydany w kinach, pierwszym był Sailor Moon SuperS: The Movie w 1995 roku.

Data premiery Sailor Moon na wieczność

Film podzielony jest na dwie części. Oficjalne konto YouTube Netflix dla animowanych treści opublikowało zwiastun Sailor Moon Eternal.

Obie strony będą transmitować na całym świecie w serwisie Netflix od 3 czerwca.

Obsada Sailor Moon Eternal

Obsada tego filmu została przełożona. Japoński głos Super Sailor Moon to głos Kotono Mitsuishi, który grał tę samą postać w Sailor Moon SuperS. Amerykańską aktorką głosową w Super Sailor Moon jest Stephanie Sheh.

Yoshitsugu Matsuoka i Chris Niosi to odpowiednio japońscy i amerykańscy aktorzy głosowi dla Pegasusa.

Fabuła Sailor Moon Eternal

Akcja Sailor Moon Eternal toczy się w ramach wymarzonego wątku mangi Sailor Moon i jest bezpośrednią kontynuacją serialu animowanego Sailor Moon Crystal.

W kwietniu, gdy kwitną kwiaty wiśni, a Tokio świętuje całkowite zaćmienie słońca, Sailor Moon i Chibiusa spotykają Pegaza, który szuka dwóch dziewic, aby złamać pieczęć Złotego Kryształu.

W międzyczasie w mieście pojawia się niesławna grupa zwana Cirque of the Dead Moon, której plan polega na podbiciu Ziemi, Księżyca i ostatecznie Wszechświata poprzez zdobycie legendarnego Srebrnego Kryształu.

Powiązane posty

Go up