Jujutsu Kaisen Rozdział 146 data premiery, spoilery i czytanie mangi online

12/04/2021 11:33

Rozdział 146 Jujutsu Kaisen jest kolejnym z serii mangi i wszyscy nie mogą się doczekać. Tengen powiedział Yuji i Choso wszystko i dlaczego gra Cullinga jest ważna. W 146 rozdziale Jujutsu Kaisen fani z pewnością zobaczą więcej Kurus Hana, ponieważ jest jedyną kobietą, która może otworzyć kostkę. Ponieważ Gojo zniszczył wszystkie potrzebne do walki przedmioty, jedynym rozwiązaniem jest. Liczby na temat daty wydania mangi Jujutsu Kaisen Rozdział 146, spoilerów, podsumowania, surowych skanów i metod czytania mangi online są dostępne tutaj.

Jujutsu Kaisen Rozdział 145 Podsumowanie

Megumi zdaje sobie sprawę, że Yuji jest wciąż ten sam i zmienia temat na Tengena. Był nieśmiertelny, ale nie odporny na starzenie się, powiedział Tengen Yukji. Ujawnia, że ​​od jedenastu lat nie połączył się z gwiezdnym naczyniem plazmowym i że jego starzenie się również przyspiesza i obraca się. Yuka pyta, czy w tamtym czasie nie było innej plazmy gwiezdnej. Megumi patrzy, jak Yuji i Yuka schodzą zbyt głęboko i pamięta, dlaczego tu są.

Yuta ujawnia, że ​​chcą poznać cel Kenjaku i otworzyć Królestwo Pryzmatu. Odpowiada, że ​​pod jednym warunkiem może jej powiedzieć. To jest obraz przedstawiający śmierć Yuty, Yuki i Womb Choso. Tengen ujawnia, że ​​dwóch z jego wybranych musi tu zostać, aby go chronić. Yuta zastanawia się, dlaczego Tengen jest nieśmiertelny, a Maki uważa, że ​​Tengen martwi się o pieczęć. Yuki mówi, że to niesprawiedliwe, ponieważ Tengen mu tego nie wyjaśnił.

Może im powiedzieć o Kenjaku, jeśli zrobią to, co powiedział. Zgadzają się, a Kenjaku ujawnia, że ​​chce zmusić wszystkich ludzi w Japonii do ewolucji. Ale ma niską energię klątwy i nie może użyć bariery, poprzez bezczynną transmutację, aby zmienić całą Japonię w czarodziejów. Tengen ujawnia decyzję Kenjaku, aby wszyscy mężczyźni wyglądali tak samo (Tengen). Yuji pyta, czy jest to możliwe, a Choso jest zszokowany i pyta, jak Kenjaku może połączyć się ze wszystkimi w Japonii.

Jujutsu Kaisen Rozdział 146 Spoilery, przecieki

Spojlery do rozdziału 146 Jujutsu Kaisen pojawią się jak zwykle wcześnie rano w czwartek 15 kwietnia. Wycieki mangi są zawsze wczesne w postaci spoilerów tekstowych i ujawniają podstawowe szczegóły historii. To tylko kwestia czasu, zanim pojawi się 146 spoilerów, ujawniających więcej szczegółów, takich jak tytuł rozdziału, szczegóły zerwania i krótkie podsumowanie. Kiedy wycieki z mangi zostaną zweryfikowane i przetłumaczone na angielski, spoilery i podsumowanie Jujutsu Kaisen 146 zostaną zaktualizowane.

Jujutsu Kaisen Rozdział 146 - data wydania

Datę premiery Jujutsu Kaisen Chapter 146 ustalono na niedzielę 18 kwietnia 2021 r. W sklepach, zgodnie z informacją. Surowe skany rozdziału 146 zostaną zeskanowane online 2-3 dni przed premierą spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną premierę.

Gdzie przeczytać 146 rozdział Jujutsu Kaisen?

Viz i Mangaplus mają wszystkie ostatnie rozdziały mangi Jujutsu Kaisen. Najnowszy rozdział 146 można również znaleźć na tych dwóch stronach. Są to internetowe platformy do czytania mangi, które pozwalają użytkownikom bezpłatnie czytać wszystkie najnowsze rozdziały aktualnej mangi. Nie możesz się oprzeć tej ofercie. Nie wspieramy korzystania z nielegalnych platform manga, ponieważ nie pomagają one w promocji twórcy ani pracowników.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up