Data premiery 3 sezonu Stargirl, odnowiona czy anulowana?

02/11/2021 05:12

Stargirl to dramat o superbohaterach oparty na postaci DC Comics o tym samym imieniu, zatytułowany „DC's Stargirl sezon 3”. Fabuła kręci się wokół Courtney Whitmore, uczennicy liceum, która jest superbohaterką Stargirl i dzierży potężny Kosmiczny Kostur… Courtney i jej zespół potężnych przyjaciół, którzy bronią Blue Valley (JSA), kontynuują dziedzictwo Justice Society z Ameryki. Geoff Johns jest człowiekiem stojącym za serią i wyda ją w 2020 roku.

Krytycy chwalili jego wartość jako rozrywki rodzinnej, a film spotkał się z pozytywnymi reakcjami. Minęło trochę czasu od zakończenia drugiego sezonu serialu, a widzowie prawdopodobnie zastanawiają się, czy zobaczymy, jak Courtney i jej przyjaciele osiągną swój pełny potencjał jako bohaterowie i nastolatkowie w trzecim sezonie. Jeśli chcesz wiedzieć, czego nauczyliśmy się do tej pory o 3 sezonie „Stargirl”, nie szukaj dalej!

Data premiery sezonu 3 Stargirl

W 2021 roku stacja CW wyemitowała drugi sezon „Stargirl”, który został nazwany „Summer School”. Drugi sezon miał premierę 10 sierpnia. W drugim sezonie jest trzynaście odcinków, każdy trwający od 42 do 53 minut. Drugi sezon zakończył się 2 listopada 2021 r. finałem sezonu. Sezon 2 został dobrze przyjęty przez krytyków i widzów.

CW odnowiło serię na trzeci sezon, jeszcze przed wyemitowaniem drugiego odcinka drugiego sezonu w maju 2021 roku. CEO CW Mark Pedowitz wyraził swój entuzjazm dla kontynuowania narracji we wspólnym oświadczeniu ogłaszającym odnowienie „Stargirl” i „Kung fu”. ”.

Kung Fu i Stargirl z DC nie tylko zapewniły fanom oszałamiającą wizualnie akcję i wysoki heroizm, ale także uderzyły w potężne struny, gdy zagłębiły się w dynamikę rodziny i osobiste relacje, które są sednem tych historii, a my nie możemy. Poczekaj, co się stanie, powiedział. „Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co będzie dalej” – podsumował.

Według doniesień, zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się w październiku 2021 r. i mogą przyspieszyć w miarę upływu roku. Ponieważ zdjęcia do drugiego odcinka serii rozpoczęły się również w październiku, oczekuje się, że harmonogram produkcji trzeciego odcinka będzie podobny do harmonogramu jego poprzednika. W rezultacie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, trzeci sezon „Stargirl” może nadejść w sierpniu 2022 roku.

Obsada Stargirl w trzecim sezonie: Kto może być jej częścią?

Brec Bassinger (Courtney Whitmore / Stargirl), Luke Wilson (Pat Dugan / STRIPE), Yvette Monreal (Yolanda Montez / Wildcat II), Anjelika Washington (Beth Chapel / Doctor Mid-Nite II), Cameron Gellman (Rick Tyler / Hourman II) , Sprowadza Romano (Mike Dugan), Amy Smart (Barbara Whitmore), Nicka Tarabay (Eclipso) i Huntera Sansa (Cameron Mahkent).

Sezon 3 prawdopodobnie przywróci większość oryginalnej obsady. Eclipso de Tarabay może, ale nie musi pojawić się w nowym sezonie, podobnie jak główni złoczyńcy serialu w pierwszym sezonie. Sylvester Pemberton / Starman, grany przez Joela McHale'a, awansował do regularnej serii 3 sezonu po tym, jak pojawiał się sporadycznie w pierwszych dwóch sezonach.

Dodatkowo Neil Hopkins (Lawrence „Crusher” Crock / Sportsmaster) i Joy Osmański (Paula Brooks / Tigress), którzy pojawili się w poprzednich sezonach, powrócą jako stali bywalcy w tym sezonie. Inny członek obsady, Jonathan Cake (Richard Swift / The Shade), mógłby pojawić się w trzecim filmie. Ysa Penarejo (Jennie-Lynn Scott) powraca, podobnie jak Alex Collins (Charles McNider / Doctor Mid-Nite).

Fabuła: Co to jest?

Sezon 2 „Stargirl” śledzi Courtney, gdy próbuje pogodzić swoje osobiste i nadludzkie życie po klęsce ISA. Ze względu na jej słabe oceny jest zmuszona uczęszczać do szkoły letniej, podczas gdy reszta JSA zajmuje się swoimi sprawami. Shade, były członek ISA, który ma swój własny ukryty cel, również musi stawić czoła Courtney. Tymczasem Cindy łączy siły z Eclipso, aby wskrzesić ISA pod przykrywką Amerykańskiego Towarzystwa Niesprawiedliwości.

Najprawdopodobniej Starman / Sylvester pojawi się w rodzinie Dugan-Whitmore w poszukiwaniu Kosmicznego Kostura i starego przyjaciela o imieniu Pat w trzecim sezonie, aby wyjaśnić, jak przeżył. Wpis Sylwestra może mieć znaczące konsekwencje dla rozwijającej się kariery superbohatera Courtney. Z drugiej strony Cindy i Injustice Unlimited mogą siać spustoszenie w Blue Valley, zmuszając JSA do pozostawania w wysokiej gotowości przez cały czas. Istnieje również możliwość, że dowiemy się więcej o Toddzie, młodszym bracie Jennie.