Megalo Box – data premiery sezonu 3

28/06/2021 06:00

Megalo Box ”to sportowe anime telewizyjne opracowane z okazji 50. rocznicy słynnej serii manga„ Ashita no Joe ”. Megalo Box ”odbywa się w futurystycznej Japonii, gdzie dysproporcja ekonomiczna między bogatymi i biednymi stała się bardziej widoczna. W tym społeczeństwie jednym z najlepszych źródeł rozrywki jest boks megalomański, odmiana tego starożytnego sportu, w którym zawodnicy mogą używać mechanicznych urządzeń zwiększających ich siłę. W pierwszym sezonie bohater, Joe, zyskuje sławę walcząc bez drużyny i wygrywając inauguracyjny turniej w Megalonii. Na początku drugiego sezonu podróżuje po kraju, uczestnicząc w podziemnych walkach pod nazwą „Nomad”.

Sezon 1 był emitowany między 6 kwietnia 2018 a 29 czerwca 2018. Sezon 2 „Megalo Box” niedawno się zakończył. Jeśli jesteś ciekaw, czy będzie trzeci sezon, mamy Cię w zasięgu ręki.

Megalo Box – data premiery sezonu 3

Drugi sezon „Megalo Box” (znany również jako „Megalo Box 2: Nomad” lub „Nomad: Megalo Box 2”) miał premierę 4 kwietnia 2021 r. i zawierał 13 odcinków przed premierą. Koniec 27 czerwca 2021 r. TMS Entertainment opracowało anime, a You Moriyama prowadzi zespół produkcyjny, a Katsuhiko Manabe i Kensaku Kojima przewodzą zespołowi scenarzystów. Jeśli chodzi o sezon 3, to wiemy.

Nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia potwierdzającego lub zaprzeczającego rozwojowi trzeciego sezonu. Megalo Box ”opowiada oryginalną historię, która ma tylko powiązania tematyczne z„ Ashita no Joe ”. „Megalo Box” adaptuje surowy obraz nierówności społeczno-ekonomicznych i ich wpływu na młodych sportowców w Ashita no Joe, a następnie dodaje elementy imigracji i science fiction, tworząc fascynujący, wyjątkowy i zabawny serial. Finał drugiego sezonu z pewnością podzieli publiczność, ale nawet najostrzejszy krytyk tej walki Joe i Mac prawdopodobnie przyzna, że ​​anime na to zasłużyło. Również to zakończenie pozostawia otwarte drzwi do ewentualnego trzeciego sezonu, a nawet filmu animowanego.

Ostatecznie wszystko będzie zależeć od tego, ile kopii Blu-ray / DVD zostanie sprzedanych w drugim sezonie. TMS Entertainment to jedno z największych studiów animacji w Japonii. Dzięki temu z pewnością mają zasoby i umiejętności, aby dalej rozwijać historię Gearless Joe i jego przyjaciół. Okres przejściowy między pierwszym i drugim sezonem trwał trzy lata. Dlatego możemy założyć, że sezon 3 „Megalo Box” może zostać wydany na początku 2024 roku.

Fabuła Megalo Box w sezonie 3: co to jest?

W finale sezonu 2 walka Joe i Maca kończy się po tym, jak Sachio rzuca ręcznik. Następnie Mac przeszedł na emeryturę z boksu, aby być z rodziną. Liu znów zaczyna trenować. Yukiko ujawnia technologię BES i rezygnuje z funkcji dyrektora Grupy Shirato i rozpoczyna pracę z dziećmi znajdującymi się w niekorzystnej sytuacji. Sakuma zostaje aresztowany za manipulowanie danymi. Odcinek kończy się, gdy Sachio zabiera motocykl Joe na wycieczkę.

W sezonie 3 może dojść do rewanżu między Joe i całkowicie wyzdrowiałym Liu. Joe mógłby dokończyć naprawę Gym Nowhere i sprawić, by był w pełni sprawny. W sezonie 2 Mikio i Yukiko w końcu zdołali porzucić zaciekłą rywalizację. Ich relacja powinna się poprawić w przyszłym sezonie. Sachio mógł w końcu wrócić i zacząć ćwiczyć w Gym Nowhere.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up