Czy wyjaśniono zakończenie odcinka 5 Hawkeye i czego można się spodziewać po odcinku 6 Hawkeye?

15/12/2021 20:59

Odcinek 5 Hawkeye był bez wątpienia najlepszy. W końcu zobaczyliśmy spotkanie Yeleny i Kate. Ponadto możemy wreszcie zobaczyć Kingpina, który po raz pierwszy pojawił się w serialu Hawkeye. Czego możemy się spodziewać po odcinku 6 Hawkeye? Czy Jack naprawdę jest niewinny i jak są spokrewnieni Elanor i Kingpin?

Cóż, jeśli przegapiłeś dzisiejszy odcinek i potrzebujesz podsumowania wydarzeń z odcinka 5, nie martw się. W tym artykule omówimy pełne zakończenie odcinka 5 Hawkeye.

Hawkeye, odcinek 5, podsumowanie: Co się stało z Yeleną? Czy była wśród osób dotkniętych snapem Thanosa?

Odcinek 5 zaczął się świetnie; Najpierw widzimy Jelenę wracającą do domu byłego towarzysza, gdy próbowali uwolnić zabójcę od prania mózgu za pomocą antidotum.

Ale dowiedzieliśmy się, że ta wdowa nigdy nie miała prania mózgu i żyła szczęśliwie, robiąc to, do czego większość czarnych wdów jest wyszkolona: zabijać dla pieniędzy.

Ta wdowa zapytała Jelenę, jak się miewa jej siostra; w odpowiedzi powiedział, że z jego siostrą wszystko w porządku i że ma nadzieję spotkać się z nią wkrótce po tym, jak uwolnił wszystkie wdowy od prania mózgu za pomocą swojego antidotum.

Wtedy Jelena przeprosiła i poszła do łazienki i spojrzała na siebie w lustrze. Potem zobaczyliśmy odwrócony kurz, jak widzieliśmy w WandaVision, potem wróciła Jelena i obserwowaliśmy, jak kurz odpływa, jak widzieliśmy po Blip Thanosa.

Yelena była jedną z tych, których dotknął snap Thanosa
Yelena była wśród osób dotkniętych Snapem Thanosa (Źródło zdjęcia Disney +)

Okazuje się teraz, że była jedną z miliardów ofiar, które zostały dotknięte przez Snap Thanosa (do tej pory nie wiedzieliśmy o tym).

Limit czasu między dwoma snapami, Thanosem i Tonym, wynosił dokładnie pięć lat. I tutaj widzieliśmy, że po trzasku Thanosa Jelena zniknęła, a pięć lat później Tony przywrócił wszystkie plecy; może wtedy Elena też wróciła. Teraz nieświadoma tego, co się właśnie wydarzyło, martwi się, że straciła pięć lat swojego życia.

Kiedy Yelena wróciła, zauważyła, że ​​zmieniła się cała atmosfera wokół niej i choć jest dokładnie w miejscu, całe miejsce zostało odnowione.

O czym rozmawiały Kate i Jelena?

Odcinek 5 Hawkeye był fantastyczny pod wieloma względami; Najpierw zobaczyliśmy, że Yelena była wśród tych osób, które zostały dotknięte z powodu snapu Thanosa, a potem zobaczyliśmy, jak Kate w końcu otwiera się przed swoją matką Elanor i ujawnia tajemnicze zbrodnie, w które był zamieszany Jack.

Kate zasugerowała również, że Jack był powiązany z morderstwem Armanda, a Elenor obiecała Kate, że zbada sprawę, a później widzimy, że Jack został aresztowany.

Ale Jack nadal upiera się, że jest wrabiany i że jest niewinny.

Kate kłóci się o Clinta z Yeleną
Kate kłóci się o Clinta z Yeleną w odcinku 5 Hawkeye (Źródło zdjęcia Disney +)

Później, kiedy Kate wraca do swojego mieszkania, zdaje sobie sprawę, że Yelenie udało się teraz dostać do swojego mieszkania i rozmawiali o Clincie.

Yelena mówi Kate, że Czarna Wdowa była jej siostrą i że zmarła z powodu Clinta, ale Kate mówi inaczej, że Clint nie jest odpowiedzialny za jej śmierć; Clint nigdy nie mógłby zrobić czegoś takiego. Kate powiedziała również Yelenie, że Czarna Wdowa jest najlepszą przyjaciółką Clinta.

Hawkeye Episode 5 Zakończenie Wyjaśnienie: Kto był odpowiedzialny za śmierć ojca Echo?

W odcinku 5 Hawkeye widzimy, jak Clint ponownie zakłada garnitur Ronina i spotyka się z Echo, co może pomóc jej zdobyć przydatne informacje, które mogą powstrzymać jej spór z Roninem, a być może po tym Echo zostawi rodzinę Clinta w spokoju.

Oboje walczyli podczas ich konfrontacji, ale tutaj Clint zdołał pokonać Echo i ujawnił, że szef Echo kazał zabić jego ojca, w co Echo najpierw nie uwierzył, ale informacje pasują do obrazu. Ale kim był szef Echo, nie zostało jeszcze ujawnione w serii. Powiemy o tym najprawdopodobniej w finale.

Po kłótni Clintowi udało się uciec z tego miejsca z pomocą Kate, a następnie udali się do mieszkania Grilla, gdzie po prostu odpoczywali i śmiali się.

Clint zakłada garnitur Ronina, by zmierzyć się z Echo
Clint zakłada garnitur Ronina, by zmierzyć się z Echo (Źródło zdjęcia Disney +)

Następnie Kate otrzymuje wiadomość tekstową od Yeleny, w której ujawnia, że ​​osobą, która wynajęła ją, by wydobyła Clinta, była nikt inny jak matka Kate, Elanor.

To było dla Kate szokiem, a potem Jelena podzieliła się zdjęciem swojej matki z Kingpin.

Kate pokazała to zdjęcie Hawkeye'owi, a Hawkeye stwierdził, że to osoba, której najbardziej się obawiała, to Kingpin, czyli Wilson Fisk z serii Daredevil.

Czy głównym złoczyńcą jest Kingpin Hawkeye?

Tak, od końca piątego odcinka Hawkeye wydaje się, że Kingpin jest głównym złoczyńcą serii Hawkeye.

W końcu zauważyliśmy nawet, że Clint przyznał, że zna Kingpina i bał się jego zaangażowania. Wygląda więc na to, że Clint i Kingpin znają się i może wcześniej pracował z Kingpin.

Hawkeye Episode 6 z pewnością zawiąże wszystkie luźne końce i ostatecznie dowiemy się, jak Elanor i Kingpin są spokrewnieni. Czy ona stoi za morderstwem Armanda? I może Jack został wrobiony i jest niewinny.

Ponadto w Zakończeniu Czarnej Wdowy widzieliśmy, jak Yelena została zwerbowana przez Val (Julia Louis-Dreyfus) i to ona powiedziała nam, że Clint był odpowiedzialny za śmierć jej siostry.

Dlaczego więc teraz Jelena nagle mówi, że matka Kate, Elanor, rekrutuje ją? Czy jest jakaś historia? Cóż, otrzymamy wszystkie nasze odpowiedzi w odcinku 6. Hawkeye.

Kingpin po raz pierwszy pojawia się w serialu Hawkeye
Kingpin po raz pierwszy pojawia się w serialu Hawkeye (źródło zdjęcia Disney +)

Hawkeye Odcinek 6: Czego się spodziewać?

Odcinek 6 Hawkeye z pewnością pokaże, jak Kate i Clint ponownie łączą siły. W końcu mogliby pójść pod przykrywką, aby dowiedzieć się, jak Kingpin i Elanor (matka Kate są spokrewnieni).

Zakończenie mogło również pokazać, że Clint atakuje Kaziego. Zgodnie z końcem piątego odcinka Hawkeye, jasne jest, że Jack jest niewinny i zostaje wrobiony.

Również tajemniczy zegar, o którym Hawkeye często mówi w programie, tajemnica zegara musi zostać wyjaśniona.

Ponadto w Zakończeniu Czarnej Wdowy widzieliśmy, jak Yelena została zwerbowana przez Val (Julia Louis-Dreyfus), a Val powiedziała jej, że Clint był odpowiedzialny za śmierć jej siostry. Dlaczego więc teraz Jelena nagle mówi, że matka Kate, Elanor, zwerbowała ją do zabicia Clinta? Czy jest jakaś historia? Cóż, otrzymamy wszystkie nasze odpowiedzi w odcinku 6. Hawkeye.

Czy zobaczymy, jak Kate i Clint łączą siły po raz ostatni w odcinku 6 Hawkeye?
Czy zobaczymy, jak Kate i Clint łączą siły po raz ostatni w odcinku 6 Hawkeye? (Źródło obrazu Disney +)

Odcinek 6 Hawkeye: data premiery i szczegóły transmisji

Hawkeye Episode 6 ukaże się 22 grudnia 2021 roku. Będzie to ostatni odcinek serialu. Odcinek 6 Hawkeye będzie dostępny do streamowania wyłącznie na Disney+.

Powiązane posty

Go up