Hawkeye Episode 3 Zakończenie Wyjaśnienie: Co się stało z Mayą i „Wujkiem”?

02/12/2021 13:00

Hawkeye Odcinek 3 Zakończenie To było dość wybuchowe i widzimy, że duet Clint Barton i Kate Bishop Buduj dobrą więź jako zespół. Nadal wspólnie walczą z wrogami. Jednak wraz z postępem wydarzeń obserwujemy wzrost liczby złoczyńców dla obu z nich.

Potem zobaczymy Maja Lopez w bardzo młodym wieku, kiedy ojciec mówi mu, że nie będzie mógł chodzić do szkoły, ponieważ jego ojciec nie mógł zapłacić pieniędzy. To się nie skończyło Majowie rosnąć.

Świat pomógł jej nauczyć się wielu rzeczy i ostatecznie na dłuższą metę dorosła. Widzenie wszystkich rzeczy wokół niego pozwoliło mu nauczyć się różnych nowych rzeczy.

Odcinek 3 Hawkeye nosi tytuł „Echa”. Ten odcinek zaczyna się od kilku retrospekcji Mayi. Ona jest nowym wpisem o superbohaterach w Marvel Cinematic Universja.

Obecnie nie jest bohaterką; Odgrywa rolę lidera Dres Mafii. Ten gang składa się z ludzi, którzy są dobrze ubrani. Członkowie gangu mają zwyczaj kończenia większości zdań słowem „brat”, niezależnie od tego, z kim rozmawiają.

Po śmierci ojca Mayi przejęła gang. Jego głównym motywem jest zemsta na mordercy ojca, czyli: Ronin.

Chociaż tylko dwa odcinki zostały wydane w pierwszym tygodniu serialu, wydaje się, że osiągnęliśmy środek programu. Rozumiemy beztroski ton, jaki program chce nadać od samego początku.

Ten odcień odgrywa dobrą rolę w rozwijaniu więzi między Kate Bishop i Clintem Bartonem. Clint chciał mu to wynagrodzić dresowa mafia, ale ten plan w końcu się nie powiódł, kiedy Kate wkroczyła na scenę i pokrzyżowała plan Bartona.

Kiedy Maya wchodzi na scenę i zaczyna się przesłuchanie, Clint robi wszystko, aby to zrozumiała Czarna Wdowa Zabił już prawdziwego Ronina. Clint mówi im, że to, co się teraz dzieje, to bałagan w pudłach.

Następnie widzimy walkę między dresami a duetem, w której duet próbuje uciec z opuszczonego magazynu, w którym byli przetrzymywani.

Walka wygląda bardzo ciekawie, ponieważ duet walczy z całym gangiem tylko za pomocą puli piłek, wózków sklepowych wraz z ich łukami i strzałami.

Następnie widzimy pościg samochodowy, w którym ujawniają się talenty Kate. Clint również pokazuje nam dobre umiejętności jazdy. Nie tylko jazda robi na nas wrażenie; potem zobaczymy jego sztuczki z łukiem i strzałą.

Widzimy tutaj szeroką gamę strzał, od strzałek nurnikowych po strzały eksplodujące. Po tej scenie możemy powiedzieć, że W serialu więź duetu zacieśniła się.

Wiemy, że Clint ma ostateczny termin powrotu do domu przed świętami Bożego Narodzenia. Gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, rozumieją, że muszą trochę przyspieszyć. Dlatego planują udać się do apartamentu Bishopa, aby uzyskać dostęp do jego bazy danych o zabezpieczeniach.

Pomoże ci to uzyskać wiele informacji o dresowej mafii i Kazi, który jest zastępcą Mayi.

Hawkeye Odcinek 3 Zakończenie
Spojrzenie na dzieciństwo Mayi. (kredyt: Disney +)

W finale trzeciego odcinka Hawkeye dzieje się coś ciekawego. Gdy Clint i Kate grasują po strychu, na scenę wkracza przyszły ojczym Kate, a następnie atakuje Mściciela starym mieczem Roninów.

Ten program wykonuje fantastyczną robotę, łącząc przeszłe wydarzenia i przyszłość Marvel Cinematic Universe. Odcinek 3 Hawkeye przyniesie do MCU główną postać, która będzie miała również solowy program w Disney +.

To się nie kończy; Mogliśmy także zobaczyć wprowadzenie jednego z największych złoczyńców MCU.

Hawkeye Odcinek 3 Zakończenie - Jaki jest stan więzi między duetem?

Odcinek 3 Hawkeye to jeden z tych odcinków, które odgrywają ważną rolę w budowaniu więzi między Clintem i Kate Bishop. Clint odkrywa, że ​​Kate ufa trochę we wszystkim, więc każe jej go powstrzymać.

Ale widzimy też, jak przyznaje, że Kate jest utalentowaną łuczniczką po wydarzeniach podczas pościgu samochodowego.

Widzimy podczas pościgu samochodowego, że Kate wystrzeliwuje zwodniczą strzałę, która niszczy cały wrogi samochód. Strzała rzuca bożonarodzeniowe choinki na drogę pojazdu i wreszcie samochód staje w trudnej sytuacji.

Chociaż widzieliśmy, że Clint nie chce, aby Kate była tak zaangażowana w bycie łucznikiem, jak Hawkeye; Jednak w trzeci odcinek Sokole OkoWiemy, że tak naprawdę daje wiele wskazówek i wskazówek, jak może być jeszcze lepiej.

Clint mówi mu również kluczową rzecz: jeśli zdecyduje się kontynuować to życie, będzie to miało swoją cenę.

Hawkeye Odcinek 3 Zakończenie
Pstryknięcie duetu w akcji. (kredyt: Disney +)

W pierwszych dwóch odcinkach serialu widzimy, jak Clint boryka się teraz z kilkoma fizycznymi ograniczeniami. Twoje dni jak Mściciel odcisnął również swoje piętno na swoich słuchaczach. W odcinku 3 Hawkeye rozumiemy to jeszcze lepiej po tym, jak Maya uszkodziła aparat słuchowy Clinta.

Przez cały odcinek widzimy, że Clint ma trudności z usłyszeniem tego, co mówi mu Kate. Clint musi porozmawiać z synem przez telefon i wie, że będzie potrzebował w tej sprawie pomocy Kate. Kate pomaga pośredniczyć w rozmowie telefonicznej między Clintem a jego synem.

Kiedy prowadzi rozmowę, rozumie konsekwencje swojego działania dla Clinta i całej jego rodziny.

Pod koniec odcinka 3 zobaczymy, że więź między nimi stała się silniejsza. Jednak Clint wciąż potrzebuje trochę czasu, aby ujawnić Kate wiadomość, że to on ścigał przestępców takich jak Ronin.

Kate pyta go, skąd tyle wie o Roninie, ale Clint nic o tym nie mówi.

Jednak, jak widzieliśmy, imię Czarnej Wdowy pojawiło się już na scenie, więc to tylko kwestia czasu, zanim zobaczymy Na scenie pojawia się Yelena Belova, grana przez Florence Pugh.

W serialu pozostało jeszcze sporo odcinków, co oznacza, że ​​zobaczymy, że związek między nimi idzie w większym stopniu. Obecnie zgadzają się co do jednego: muszą zdobyć Pies do pizzy na spacer.

Hawkeye Episode 3 Zakończenie: Szczegóły dotyczące postaci Mayi Lopez.

Odcinek z tego tygodnia stanowi doskonały początek historii Mayi López. Wkrótce zostanie bohaterką i będzie znana jako Echo. Widzimy kilka retrospekcji, zanim tytuł serialu zostanie wyświetlony na ekranie.

Wszystkie te retrospekcje określają typ dzieciństwa, jakie miała Maya, jej talenty i to, jak jest obecnie napędzana śmiercią ojca.

Hawkeye Odcinek 3 Zakończenie
Maya jako Echo niedługo pojawi się na MCU. (kredyt: Disney +)

Lubić Nieostrożny był genialnym bojownikiem o niewidomą przestępczość, Maya jest również głucha. Jej głuchota staje się darem, z którego uczy się właściwie korzystać na drodze do stania się wykwalifikowanym wojownikiem.

Scena z retrospekcji pokazała nam, że Maya rozwinęła umiejętność uważnego obserwowania ruchów wroga, a następnie planowania jego ruchów. Uważnie przygląda się, jak najlepsza uczennica w jej klasie pokonuje swojego przeciwnika.

Kiedy z nim walczy, używa dokładnie tego samego ruchu, aby go powalić. Ta umiejętność czyni ją jedną z najlepszych wojowniczek w Marvel Cinematic Universe.

Jeśli spojrzymy na rzeczywiste komiksy, zobaczymy, jak Hawkeye wycofuje się ze swojego życia po krótkim czasie. Dzieje się tak głównie dlatego, że Clint Barton, podobnie jak Ronin, był związany ze śmiercią ojca.

W komiksach wspomniano, że Wilson Fisk, oś zbrodni, to on faktycznie zamordował swojego ojca. Ale Maya była zmuszona wierzyć, że to Daredevil go zabił.

Ojciec Mayi był prawą ręką Fiska, a także jego przyjacielem. Kiedy jego ojciec zaczął być włóczęgą dla Fiska, zabił go. Ponieważ matka Mayi również zniknęła z obrazu, Fisk zabrał Mayę i szkolił ją w ślady ojca.

Zakończenie odcinka 3 Hawkeye: szczegóły dotyczące wujka

Jest duża szansa, że ​​zobaczymy Kamień węgielny nadchodzi w hawkeye. Kingpin jest jednym z niesławnych złoczyńców Spider-Mana i Daredevila. Mogliśmy zobaczyć jego debiut w Marvel Cinematic Universe w serialu Hawkeye.

Może się zdarzyć, że zespół Hawkeye po prostu tworzy fałszywe oczekiwania, ale program daje nam różne sygnały, które prowadzą nas do przekonania, że ​​Kingpin może dostać się do programu.

Na początku odcinka widzimy ojca Mayi mówiącego jej, że „Wujek„Odbierze go po zakończeniu zajęć karate.

Widzimy mężczyznę ubranego w porządny garnitur biznesowy, który idzie w stronę Mai i przyciska jej policzki. Za pomocą Hawkeye Odcinek 3 Zakończenie, jej twarz nie jest wyświetlana na ekranie. Wszyscy znają go jako „wujka”.

Aby dodać do tajemnicy, widzimy, że Clint również nie zwraca się do tej osoby po imieniu. Clint mówi Kate, że na szczycie gry jest ktoś, kto znacznie przewyższa Mayę, z kim nikt nie chciałby zadzierać.

Już przyjechaliśmy W połowie drogi, a do programu pozostały tylko trzy odcinki.

Wiele pozostaje do omówienia w tych trzech odcinkach, zaczynając od tego, kto zabił Armanda? Jak to jest Jack powiązany z morderstwem? i kilka innych.

To nie tylko Dres Mafii; Drużyna Hawkeye musi również chronić się przed wszystkimi innymi złoczyńcami za nimi. Bądź na bieżąco z MediaScrolls, aby dowiedzieć się więcej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up