Hawkeye, data premiery odcinka 5, gdzie to obejrzeć, spoilery i podsumowanie odcinka 4

08/12/2021 11:45

Sokole Oko Odcinek 5 Wygasa w przyszłym tygodniu, a fani z pewnością będą bardzo podekscytowani tym nowym odcinkiem i jego wydarzeniami do przedstawienia.

Jak sama nazwa wskazuje, możemy zobaczyć Clinta Bartona, najbardziej zakorzenionego Mściciela, i jego podróż przez serię wydarzeń, które mają miejsce tuż przed Bożym Narodzeniem.

To najnowszy program Marvela, który został wprowadzony po kilku hitowych programach, takich jak WandaVision, Sokół i Zimowy Żołnierz i Loki.

Widzimy, że Clint Barton chce spędzić święta z rodziną, ale fakty nie pozwalają mu wrócić do rodziny.

Data premiery odcinka 5 Hawkeye i gdzie możemy ją zobaczyć?

Sokole Oko Odcinek 5 ukaże się w 15 grudnia 2021. To jest Środa w następnym tygodniu.

Jak wspomniano, wszystkie nowe odcinki Hawkeye zostaną wydane w środę tygodnia. To samo stanie się z Sokole Oko Odcinek 5.

Serial ma w zanadrzu sześć odcinków, a w przyszłym tygodniu zobaczymy przedostatnie odcinki pokazu.

Sokole Oko Odcinek 5
Obejrzyj nowy odcinek, który jest emitowany tylko w Disney+. (kredyt: Disney +)

Podobnie jak wszystkie poprzednie odcinki serialu, odcinek 5 Hawkeye będzie dostępny do streamowania Disney +.

Więc jeśli jeszcze nie subskrybowałeś platformy, śmiało zdobądź swoją.

Będziesz mógł oglądać odcinki Hawkeye wraz z całą najnowszą zawartością z Marvel Cinematic Universe.

Czego możemy się spodziewać w odcinku 5 Hawkeye?

Jak wspomniano powyżej, Sokole Oko Odcinek 5 Wejdzie do sprzedaży 15 grudnia. Wygląda na to, że ten odcinek przyniesie tylko ogromną serię postów na Twitterze.

Może się tu dziać wiele rzeczy.

Wiele plotek mówiło, że Kingpin lub Wilson Fisk – Vincent D'Onofrio z programu Netflix Nieostrożny wkrótce pojawi się w Hawkeye.

Ludzie są bardzo skłonni wierzyć, że zobaczą Kingpin; mimo braku pewnych wiadomości dotyczących postaci Mayi López czy Echo.

Sokole Oko Odcinek 5
Pstryk, gdy facet spotyka się z Mayą na jej zajęciach karate. (kredyt: Disney +)

Jeśli wrócimy do komiksów, Maja Lopez ma długą historię w Kingpin. Kingpin jest jego przybranym ojcem.

Vincent D'Onofrio Wydaje się również, że podsyca płomienie na Twitterze swoimi tweetami wypełnionymi ukrytymi oznakami czegoś wielkiego.

Również w listopadzie, gdy Trinh tran, firma produkcyjna Hawkeye'a, udzieliła wywiadu i przez pomyłkę wspomniała o włączeniu Kamień węgielny na wystawie.

Więc szanse są duże, że zobaczymy Kingpina w Sokole Oko Odcinek 5.

Jedna z najważniejszych wskazówek, które serial już nam dał w odcinku 3 Hawkeye, znajduje się w scena retrospekcji gdzie ojciec Mayi zostawia ją na zajęciach karate i mówi jej, że jego Wujek będzie tam, aby cię odebrać, gdy jego lekcja się skończy.

Wtedy możemy zobaczyć wujka Mai, który jest nosić garnitur i wydaje się, że ma dość duży kształt. Chociaż górna część jego twarzy, w tym twarz, nie została celowo odsłonięta, po usłyszeniu głosu postaci jesteśmy prawie pewni, że jest to nikt inny D'Onofrio.

Sokole Oko Odcinek 5
Czy możemy zobaczyć Kingpin w odcinku 5 Hawkeye? (Źródło zdjęcia Marvel Studios)

Jeśli jednak jesteś fanem Marvel Cinematic Universe, wiesz, jakie okazują się plotki. Plotki są zabawne, ponieważ czasami są prawdziwe, a czasami całkowicie błędne.

Więc lepiej nie oczekuj od niego zbyt wiele Sokole Oko Odcinek 5 bo jeśli nasze oczekiwania się nie spełnią, nikomu nie będzie nic miłego.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat Sokole Oko Odcinek 5. Obejrzyj odcinek i zostaw w komentarzach, co o nim myślisz.

Podsumowanie odcinka 4 Hawkeye: Czy widzieliśmy Jelenę Belovą w odcinku 4 Hawkeye?

Po zaskakującym obrocie wydarzeń w końcowej scenie odcinka 3 Hawkeye widzimy Sokole Oko Odcinek 4 Wróć na drugą połowę programu.

Odcinek ten odegrał istotną rolę w kontynuacji interesującego zestawu wydarzeń powstałych podczas pierwszych trzech odcinków serialu.

Nie ma wątpliwości, że Sokole Oko Odcinek 4 w rzeczywistości był w stanie sprostać oczekiwaniom fanów.

ten postacie mają więcej miejsca do oddychania, umożliwiając widzom głębsze nawiązanie z nimi kontaktu.

Związek pomiędzy Clint Barton i Kate Bishop nadal się rozwija i rośnie jeszcze bardziej niż wcześniej.

Oboje mają różne spojrzenia na wszystko.

Sposób, w jaki ta dwójka spotyka się i zaczyna pracować pomimo tak wielu różnic, zrobi wielkie wrażenie na publiczności i fanach serialu.

Twórcy programu wykorzystali historia postaci i opracował je specjalnie na potrzeby serialu w piękny sposób. Postać Clinta Bartona całkowicie kontrasty z postacią Kate Bishop.

Clint ma za sobą wyczerpującą przeszłość i był przytłoczony ogromnym ciężarem minionych wydarzeń na plecach, podczas gdy Kate jest młoda, pewna siebie i bardzo podekscytowana wydarzeniami, które dzieją się wokół niej.

Sposób, w jaki oboje wchodzą w interakcję w tym odcinku, można uznać za najlepszy w porównaniu ze wszystkimi poprzednimi odcinkami, które już się wydarzyły. Najlepszą rzeczą jest zobaczyć, jak wspólnie obchodzą Boże Narodzenie.

Gdy wydarzenia rozwijają się w odcinku 4 Hawkeye, widzimy, jak oboje udają się do całkowicie ciemnego mieszkania, aby przywrócić tajemniczy Rolex. Gdy już tam dotrą, zostają zaatakowani przez dwie kobiety.

Jeden z nich jest Majowie, a drugi był ubrany w pełny kombinezon maskujący.

Kiedy skafander został zdemaskowany, zobaczyliśmy, że był Jelena Biełowa, grany przez Florencja pugh, kto był wcześniej widziany na scenie po napisach Black Widow.

Sokole Oko Odcinek 5
Spojrzenie na Jelenę Belową w odcinku 4 Hawkeye (źródło: Disney +)

Jelena Biełowa była częścią tego samego programu, który stworzył Black Widow Killer jako Natasha Romanoff

Natasha poświęciła ją w Avengers: Endgame, aby zdobyć Kamień Duszy. Natasza i Jelena łączyła silna więź.

Contessa Valentina Allegra de la Fontaine Napełniła uszy Yeleny wieloma kłamstwami na temat Clinta i od tego czasu obwiniała Clinta za śmierć Natashy i teraz podjęła decyzję, aby to zrobić. Zabij go.

Bądź na bieżąco z MediaScrolls aby dowiedzieć się więcej o programie i nadchodzących odcinkach.

Nie zapomnij spojrzeć Sokole Oko Odcinek 5 stan na dzień 15 grudnia 2021 r.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up