Czy na Disney+ pojawi się sezon Hawkeye 2?

23/12/2021 17:47

Po zakończeniu sezonu 1 Hawkeye na Disney + fani zastanawiają się, czy będzie Sokole oko sezon 2. Jakie nowe przygody i wyzwania przyniesie ten serial dla Kate i Clinta.

Krążą pogłoski o filmie Young Avengers, a w produkcji jest seria Echo, w której pojawią się Kingpin, Echo i Daredevil. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o sezonie Hawkeye 2.

Data premiery drugiego sezonu Hawkeye: kiedy trafi do Disney+?

Możliwości Sezon 2 Hawkeye wydaje się teraz mały, ponieważ nie widzieliśmy go na scenie post-kredytowej pod koniec sezonu 1. Hawkeye..

Uważa się, że Hawkeye i Kate prawdopodobnie pojawią się w innym serialu lub filmie Marvela, być może w serii Echo, która jest rozwojem, w którym obecnie możemy zobaczyć Kate i Clinta.

Chociaż szanse na sezon 2 Hawkeye są niewielkie, jeśli nadejdzie sezon 2 Hawkeye, prawdopodobnie zostanie wydany w 2023 roku.

Czy Kingpin nie żyje w pierwszym sezonie Hawkeye?
Wyjaśnienie zakończenia pierwszego sezonu Hawkeye: Czy Kingpin nie żyje w pierwszym sezonie Hawkeye? (Disney +)

Szczegóły obsady sezonu 2 Hawkeye: Kto może wziąć udział?

Jeśli kiedykolwiek zdarzy się sezon 2 Hawkeye. W takim przypadku zaangażowanie Jeremy'ego Rennera w serialu jako Clinta nie będzie duże, ponieważ w oparciu o finał pierwszego sezonu Hawkeye możemy oczekiwać, że Kate Bishop z Haile Steinfeld zastąpi Jeremy'ego Clinta, nowego Hawkeye.

Tak więc, jeśli kiedykolwiek zdarzy się sezon 2 Hawkeye, zobaczymy Kate Hailee jako główną rolę żeńską jako OG Hawkeye.

Według producenta serii Tring Tran podczas wywiadu z CinePOP powiedział:

„W przypadku Clinta Bartona zawsze pojawiają się nowe historie do opowiedzenia, a do odkrycia jest o wiele więcej. Jednak zobaczymy, co się stanie, ponieważ była to niesamowita praca z Jeremym, a ponieważ Jeremy kochał swoją postać, istnieje wiele możliwości, na które będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Sugeruje to, że Marvel Studios planuje odnowić serię Hawkeye na drugi sezon.

Ale wciąż są znaki zapytania dotyczące wyglądu Kingpina, ponieważ pod koniec pierwszego sezonu Hawkeye widzieliśmy, jak Maya / Echo w końcu strzela do Kingpin z pustej odległości i zabija go, ale według komiksów Kingpin nie umiera; Potem oślepnie, ale nie umrze, więc nawiasem mówiąc, jest szansa, że ​​zobaczymy Katie Hawkeye jako następną w nowej serii deweloperskiej Marvela o nazwie Echo.

Ponadto, ponieważ Daredevil jest teraz oficjalną częścią MCU, mogliśmy również zobaczyć Matta Murdocka z Charliego Coxa współpracującego z Katie Haile i Echo z Alaqua Cox w serialu.

Mamy nadzieję, że zobaczymy również nową najlepszą przyjaciółkę Kate, Yelenę Romanoff (Florence Pugh), a postać Yeleny ma pozostać w pobliżu, aby pomóc Kate w jej nadchodzących misjach, może zobaczymy je obie w którymkolwiek z nadchodzących projektów MCU.

Yelena i Kate w 1 sezonie Hawkeye
Yelena i Kate w Hawkeye Sezon 1 (Disney + kredyt)

Hawkeye Sezon 2: Czego się spodziewać?

Pierwszy sezon Hawkeye'a wyraźnie wyjaśnił fanom, że Clint Barton prawdopodobnie odejdzie z pracy jako Hawkeye i zajmie się tylko sprawami, które będą pilne i wymagają jego uwagi.

Kate Bishop z Hailee Steinfeld prawdopodobnie będzie w przyszłości nową Lady Hawkeye.

To powiedziawszy, Kate jeszcze nie znalazła dla niej odpowiedniego imienia (Lady Hawk, Hawk Eve, Hawk Shot i Lady Arrow).

Jedno jest więc pewne: zaangażowanie Kate będzie teraz dotyczyło zespołu Young Avengers, z którym Marvel drażnił się od dłuższego czasu.

Kate, Jelena, dwaj synowie Wandy, córki Ant Mana, wszyscy rozpoczną swoją podróż w nową erę, aby zastąpić swoich bohaterów na dużym ekranie.

Dodatkowo, w oparciu o finał pierwszego sezonu Hawkeye, jasne jest, że postać Echo będzie miała również ważną rolę do odegrania w nadchodzącej serii spinoffów Echo, co Marvel już potwierdził.

Postać Alaqua Cox została odkupiona pod koniec pierwszego sezonu Hawkeye, ustawiając ją jako strażnika w następnym projekcie MCU, Echo.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up