Blend S Season 2 - data premiery, fabuła, obsada

3 lata ago

Blend S Season 2: Blend S to japońska czteropasmowa manga napisana i zilustrowana przez Miyuki Nakayamę. Po tym, jak seria manga zyskała wielu zwolenników, A-1 Pictures zaadaptowała tę mangę do serialu animowanego. Anime to zabawny komediodramat, który był emitowany od października 2017 do grudnia 2017 i był uwielbiany przez krytyków i fanów na całym świecie. Fani anime tak długo czekali na sequel.

Jesteśmy tutaj, aby poinformować o dacie premiery kontynuacji tej ukochanej serii mangi i jej fabule.

Blend S Season 2: Co się dzieje w Blend S?

Historia Blend S opowiada historię Maiki Sakuranomiya, uczennicy liceum. Za każdym razem, gdy komuś pomaga, czuje się bardzo szczęśliwa i dobrze czuje się z poczuciem, że zrobiła coś dobrego lub dobrego. Stara się znaleźć pracę na pół etatu, ponieważ ma przerażający uśmiech na twarzy. Jednak jej menadżer zatrudnia ją jako kelnerkę we włoskiej kawiarni.

Kawiarnia oferuje unikalne postacie, takie jak Tsundere i jej młodsza siostra. W kawiarni dziewczyny interpretują różne typy osobowości i obsługują klientów, którzy lubią ten typ osobowości. Jej uśmiech przypisuje się sadystycznej i złej osobowości, a kiedy już się do tego przyzwyczai, postanawia wykorzystać swój zły uśmiech jako swój atut i bezwzględność, czyniąc ją znaną członkinią kawiarni.

Seria pokazuje nam różne zabawne przygody w każdym odcinku, ponieważ wszystkie nowe postacie z serii są wprowadzane tylko przez Maikę. Fabuła serialu jest głupia, ale stwarza twórcom wiele okazji do zabawy różnymi emocjami i dodania jej odrobiny humoru. Maiku jest postrzegany jako dziecko i szczęśliwy, a dla widzów zabawnie jest widzieć, że bohater serialu jest dominującą i złą osobą w serialu.

Blend S: Ile jest odcinków?

Animowany serial telewizyjny ma 12 odcinków, co czyni go idealnym serialem „Kawałek życia” dla widzów.

Odcinek 1: Super Sadist From The Beginning - 8 października 2017 r
Odcinek 2: Candy Without Honor - 15 października 2017 r
Odcinek 3: After the Date, Rated R - 22 października 2017 r
Odcinek 4: The New Girl is a Big Sister - 29 października 2017 r
Odcinek 5: Deszcz, a potem wiatr - 5 października 2017 r
Odcinek 6: Na brzegu wody itp. (dla dorosłych) - 12 października 2017 r
Odcinek 7: Busy with Bananas and Strawberries - 19 listopada 2017 r
Odcinek 8: An Idol Character, Too - 26 listopada 2017 r
Odcinek 9: Owner's Inauguration, Sister Attack - 4 grudnia 2017 r.
Odcinek 10: I'll Teach You - 10 grudnia 2017
Odcinek 11: Good for the Tsundere, Bad for the Angle - Dec 01, 2017
Odcinek 11 Kocham cię! - 24 grudnia 2017 r

Mieszanka S Sezon 2: fabuła

Historia ma wiele do zrobienia z jego postacią w Blend S Season 2, ponieważ komiks manga ma w sumie cztery tomy, a pierwsze dwa sezony zawierały tylko jeden z dwóch. Jeśli Blend S Season 2 ujrzy światło dzienne, da twórcom szansę na zbadanie większej liczby cech postaci i mnóstwa zabawnych i upiornych ruchów, które mogą sprawić, że fani nie mogą się doczekać innych sezonów Blend S.

Blend S Season 2: Postacie i obsada

Anime Manga będzie miało wszystkie stare postacie w nowym sezonie. Ale mogą też pojawić się nowe postacie, które mogą pojawić się w Blend S Season 2, a także zostaną wprowadzone pewne zmiany w głosach postaci z serii, co nie jest złe dla fanów takich jak oni. Mieszaj sezon 2 tak długo.

Aktorzy / postacie, które były obecne w sezonie 1 Blend S to:

Azumi Waki ​​(Maiku Sakuranomiya)
Akari Kito: Kaho Hinata
Anzu Haruno: Mafuyu Hosikawa
Atsumi Tanezaki: Miu Amano
Sora Tokui: Hideri Kanzaki
Tomoaski Maeno: Dino Roma
Tatsuhisa Suzuki: Kouyo Akizuki
Rei Matsuzaki: Aika Sakuranomiya

Maiku Sakuranomiya jest głównym bohaterem serialu. Lubi grać w gry i interesuje się wieloma rzeczami, ale przede wszystkim jest przygnębiona tym, jak ludzie oceniają ją po jej wyglądzie. Ale z drugiej strony jest bardzo wesoła i beztroska i zwykle nie okazuje złości.

Dino Roma to włoski menadżer, który pracuje również w kafeterii. Ludzie często oskarżają go o bycie zboczeńcem i otwarcie odkrywa się, że okazuje uczucia Maiku Sakuranomiya.

Kaho Hinata to energiczna i bardzo młoda kelnerka kawowa. Często przyciąga dużą liczbę ludzi wszystkimi swoimi umiejętnościami, a także interesuje się grami takimi jak Maiku. Lubi też grać Acrades i ma bardzo dynamiczną osobowość, która pozwala mu być bardzo blisko swoich klientów.

Mafuyu Hosokawa jest kelnerką, która jest również studentką. Wygląda atrakcyjnie, drobno i delikatnie, ale ma dość umiejętności i dojrzałości, by radzić sobie samodzielnie. Nie jest zbyt dobra w komunikacji werbalnej i wykorzystuje swoje emocje do komunikowania się z innymi.

Miu Amano to kelnerka, która jest najstarszą ze wszystkich kelnerek i siostrą dla wszystkich innych w kawiarni. Interesuje się sztuką i Dojinshi.

Hideri Kanzaki to chłopiec, który jest także kelnerką, ale przez większość czasu ubiera się jak dziewczyna i chce zostać idolem. Często chwali się swoimi fanami i własną urodą. W anime jest bardzo szczęśliwy i wesoły, ale wydaje się, że coś ukrywa w swoim umyśle.

Aika Sakuranomiya jest starszą siostrą Sakuranomiya. Jest sadystką i często błędnie interpretuje Dino Roma jako chłopaka Maiku Sakuranomiya, co prowadzi do dramatu.

Blend S Season 2: Data premiery

Oto oczywiste pytanie, jakie zadaje sobie każdy fan serialu: Kiedy wyda się drugi sezon Blend S?

Cóż, już wiemy, że ukazały się 2 tomy edycji, takich jak seria anime manga, która ukazała się na początku 2019 r., Oraz pierwszy odcinek Blend S wydany w 2017 r. Od wydania tych tomów minęły już 3 lata i wciąż tam są. nie był zielonym singlem, który aprobuje nowy sezon twórców.

Mimo to fani serii są bardzo zainteresowani sezonem 2 Blend S, więc może istnieć możliwość, że twórcy serialu rozważają zrobienie kontynuacji serii zgodnie z prawdziwą teorią adaptacji.

Jeśli jednak szukamy oficjalnego oświadczenia, nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie ze strony A-1 Pictures ani obsady serialu dotyczące sezonu 2 Blend S, ale wciąż jest nadzieja dla fanów z wydanymi edycjami tomu. i chcą wiedzieć, co stanie się z ich postaciami w serialu.

Mieszanka S: Gdzie zobaczyć?

Możesz oglądać mangę anime na stronie Funimation lub na Crunchyroll.com, która oferuje wszystkie 12 odcinków serialu.

Powiązane posty

Go up