Log Horizon Season 4: data premiery, obsada i szczegóły historii

3 lata ago

Jeden z pierwszych nowoczesnych isekai, Log Horizon, został właśnie ukończony w marcu tego roku. Wyprodukowana przez Studio Deen fabuła koncentruje się wokół gry online Elder Tale, przeznaczonej dla wielu graczy. Jeśli znasz inny anime „Sword Art Online”, bez problemu zrozumiesz koncepcję Log Horizon.

Chociaż nie jest tak popularny jak SAO, Log Horizon przez lata zbudował bardzo oddaną rzeszę fanów. W końcu program istnieje od 2013 roku, a nawet po 7 latach nie wydaje się, że ma się skończyć.

Po zakończeniu sezonu 3 rozmowy na sezon 4 są nadal w powietrzu. Log Horizon podąża za powieścią o tym samym tytule, aw powieści pozostało jeszcze dużo materiału do omówienia w anime. Wraz z premierą sezonu 4 dowiemy się więcej o świecie Elder Tale i jego mieszkańcach. Dowiedz się o dacie premiery, obsadzie i historii 4. sezonu Log Horizon.

Zaloguj datę premiery sezonu 4 Horizon

W chwili pisania tego tekstu nie ogłoszono oficjalnej daty premiery 4 sezonu Log Horizon. Jednak fani nie mogą się doczekać następnego sezonu, ponieważ anime odniosło sukces zarówno w Japonii, jak i na całym świecie. Może wystąpić wieloletnie opóźnienie w produkcji sezonu 4 Log Horizon.

Jeśli spojrzysz na historię tego anime, zauważysz, że między sezonami 2 i 3 nastąpiło duże opóźnienie. Jest więc prawdopodobne, że sezon 4 będzie miał taki sam los. Jednak szansa na nadejście sezonu 4 jest w tym momencie dość duża.

Shiroe jest główną postacią anime.

Studio Deen może chcieć poczekać na wydanie kilku nowych tomów przed wznowieniem serii. Albo w innym scenariuszu, mogą szybko rozpocząć następny sezon, ponieważ ostatni sezon obejmował tylko 12 odcinków. Niezależnie od tego, biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w sezonie 3, fani z niecierpliwością czekają na premierę sezonu 4.

Log Horizon Season 4 Casting

W tej chwili nie mamy żadnych oficjalnych informacji o obsadzie, ale ogólne spekulacje sugerują, że obecni członkowie powrócą do swoich ról. Ta spekulacja wynika z faktu, że aktorzy byli lojalni serialowi nawet po długich opóźnieniach.

Jad Saxton i Mike Yager, którzy grali postacie Akatsuki i Shiroe, prawdopodobnie powrócą na następny sezon. Podobnie możemy spodziewać się ponownego zobaczenia Luci Christian i Maggie Flecknoe w akcji podczas nadchodzącej premiery Log Horizon.

Log Horizon Season 4 Story

Anime Log Horizon jest inspirowane jego powieściami. Możemy mieć nadzieję, że serial podejmie historię tych powieści na następny sezon. W trzecim sezonie Akatsuki i jego koledzy z drużyny pokonali Eirenus Genius i uwolnili wszystkich poszukiwaczy przygód.

Sezon 3 zaadaptował elementy z tomu 12 zatytułowanego „Log Horizon: Destruction of the Round Table” oraz elementy z powieści 13. Również nazwa trzeciego sezonu jest taka sama jak w tomie 12.

W sezonie 4 historia może podążać za tomem 14 powieści „Twilight Orphan” i kontynuować historię.

Powiązane posty

Go up