Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 9 spoilery, data premiery, oglądaj anime online

18/11/2021 13:34

Keisuke Makino napisał serię książek science fiction Tsuki do Laiki do Nosferatu, którą zilustrował Karei.  Shogakukan wydał sześć tomów pod szyldem Gagaga Bunko od grudnia 2016 roku. Po tym, jak od marca 2018 roku pojawił się w odcinkach na stronie Kodansha's Comic Days, ukazał się tom tankbon z adaptacją mangi z grafiką Sojihogu.  Arvo Animation planuje premierę animowanego serialu telewizyjnego w październiku 2021 roku. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 9. odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu, spoilerach, gdzie można go obejrzeć online i nie tylko.  Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 9 Spoilery Nie ma jeszcze spoilerów dla odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu.  Data premiery odcinka 9 Tsuki to Laika to Nosferatu Data premiery odcinka 9 Tsuki to Laika to Nosferatu to sobota, 21 listopada 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu, dodaj naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo przyjść Wróć i przeczytaj zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania uległa zmianie.  Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 9 będzie emitowany w każdą niedzielę o 17:35 czasu JST.  Gdzie mogę zobaczyć od Tsuki przez Laika do Nosferatu?  Nie ma ogłoszenia na oficjalnej platformie, która będzie transmitować odcinek 9 od Tsuki do Laika do Nosferatu z oryginalnym japońskim dubbingiem i angielskimi napisami.  Zaktualizujemy artykuł po opublikowaniu oficjalnego ogłoszenia.  Ile będzie odcinków?  Ogłoszono, że anime

Keisuke Makino napisał serię książek science fiction Tsuki do Laiki do Nosferatu, którą zilustrował Karei. Shogakukan wydał sześć tomów pod szyldem Gagaga Bunko od grudnia 2016 roku. Po tym, jak od marca 2018 roku pojawił się w odcinkach na stronie Kodansha's Comic Days, ukazał się tom tankbon z adaptacją mangi z grafiką Sojihogu. Arvo Animation planuje premierę animowanego serialu telewizyjnego w październiku 2021 roku. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery 9. odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu, spoilerach, gdzie można go obejrzeć online i nie tylko.

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 9 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu. Dodaj naszą witrynę do zakładek, aby później wrócić i przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 9 – data premiery

Data premiery 9 odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu to sobota, 21 listopada 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery zmienił się. Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 9 będzie emitowany w każdą niedzielę o 17:35 czasu JST.

Gdzie mogę zobaczyć od Tsuki przez Laika do Nosferatu?

Nie ma ogłoszenia na oficjalnej platformie, która będzie transmitować Tsuki to Laika do odcinka Nosferatu 9 z oryginalnym japońskim dubbingiem i angielskimi napisami. Zaktualizujemy artykuł po opublikowaniu oficjalnego ogłoszenia.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Tsuki to Laika to Nosferatu” będzie miało w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedzielę o 17:35 czasu JST.

Szczegóły zespołu od Tsuki do Laiki do Nosferatu

Wyreżyserowane przez Akitoshi Yokoyama
Ze scenariuszem Keisuke Makino
Muzyka Yasunori Mitsuda
Studio animacji Arvo
Original Network TV Tokyo, BS NTV, SUN, KBS Kyoto
Oryginalna transmisja 4 października 2021 – zaplanowana

Więcej informacji o Tsuki a Laika a Nosferatu

W tym fikcyjnym świecie istnieją dwa wielkie supermocarstwa: Związek Republik Zirnitry na wschodzie i Zjednoczone Królestwo Arnak na zachodzie, dziesięć lat po długiej wojnie, która go podzieliła. Oba kraje toczą obecnie kosmiczny wyścig, aby zobaczyć, które ze swoich aspiracji można jako pierwsze zrealizować. Premier Związku Radzieckiego Gergiev ogłosił imponującą propozycję rozpoczęcia załogowych podróży kosmicznych w 1960 roku pod nazwą programu Mechtat. W tym celu Republika tworzy Łajkę 44, odizolowane miasto, w którym aspirujący kosmonauci rywalizują o zaplanowane załogowe loty kosmiczne i gdzie naukowcy budują niezbędny sprzęt w bardzo tajnym środowisku.

Irina Ruminescu jest wampirem, który zaprzyjaźnia się z rezerwowym kandydatem na astronautę Lev Leps. Kiedy Operacja Nosferatu dobiegnie końca, program Mechtat zatrudni Irinę do przetestowania różnych sytuacji kosmicznych, zanim wyśle ​​ją samą w podróż z załogą. Obaj mają ambicję, od dawna, udać się na krańce wszechświata.

Rękaw

8 marca 2018 r. witryna Kodansha Comic Days zaczęła masowo publikować adaptację mangi, której grafiką jest Sojihogu. Do przechowywania wszystkiego wykorzystano jedną objętość zbiornika. Pogarszający się stan zdrowia Sojihogu zmusił adaptację do wstrzymania adaptacji na czas nieokreślony w styczniu 2019 roku.

Anime

17 marca 2021 zobaczył zapowiedź adaptacji animowanego serialu telewizyjnego. Prowadzony przez Arvo Animation, wyreżyserowany przez Akitoshi Yokoyamę, serial zawiera projekty postaci autorstwa Hiromi Kato i muzykę skomponowaną przez Yasunori Mitsudę. Za skomponowanie serii odpowiada twórca serialu Keisuke Makino. Zostanie wyemitowany w TV Tokyo, BS NTV, SUN i KBS Kyoto 4 października 2021 r. Hi no Tsuki ”(Scarlet Moon) to piosenka otwierająca Ali Project, a„ Arifureta Itsuka ”(Everyday Someday) to piosenka. Zamknięcie Chimy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up