Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 3 spoilery, data premiery, oglądaj anime online

14/10/2021 09:39

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 3 spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Kandydaci do szkolenia kosmonautów są wybierani w odcinku 3 od Tsuki przez Laika do Nosferatu, w którym bierze udział 20 kosmonautów i 3000 rekrutów z armii ZSRR. Wybrano jednak najlepszych, ponieważ byli najbystrzejszymi i najlepszymi muzykami. Odcinek 3 „Tsuki to Laika to Nosferatu” będzie dostępny w przyszłym tygodniu. Nowy serial animowany przedstawia rasę ludzi podróżującą na Księżyc w kosmosie. Aby przygotować się do zawodów, kosmonauci przechodzą rygorystyczny trening. Jak widać w nowym odcinku Tsuki, Laika i Nosferatu, kucharz był zaintrygowany wampirzą dziewicą, pierwszą ludzką istotą wysłaną na księżyc w celu zbadania.

Chociaż była wykorzystywana jako królik doświadczalny, Irina miała ambicję udać się na Księżyc. Lev ma za zadanie nadzorować i szkolić ją, aby była najlepszym kosmonautą z możliwych. Odkąd zaczął ją lubić, nie obchodzi go już wampirzyca. Irina nienawidzi ludzi, ponieważ traktują ich jak śmieci. Jedyne, czego brakowało, to poranne śniadanie żołnierzy, po treningu. Później tej nocy widzimy Irinę w jej więziennej celi. Młody wampir, który nigdy wcześniej nie widział światła, zaczyna się budzić.

Irina spędza noce w trumnie, ale nie przeszkadza jej spanie na materacu obok niej. Tymczasem Lew podchodzi do swojego ucznia i puka do drzwi, zapewniając go, że to rzeczywiście on. Następnie zostaw wiadomość. Od drugiego dnia jako kosmonauci Lew i Irina są zajęci pracą nad czymś. Jednak Lew jest bardziej zaniepokojony jej bezcennym naszyjnikiem i prosi ją, aby go zatrzymała, aby nie został skradziony. Lew prowadzi ich przez zadania dnia, gdy dotrą do obszaru treningowego. Aby zwiększyć swoją wytrzymałość, wykonali dwanaście okrążeń wokół toru. Możesz przeczytać więcej o dacie premiery odcinka 3 Tsuki to Laika to Nosferatu, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko.

Tsuki to Laika to Nosferatu, odcinek 2 — podsumowanie

Kiedy Lev zaczyna trenować Irinę w Epizodzie 2, zdaje sobie sprawę, że ma ona wiele cech charakteru z ludźmi, w tym jej dziwactwa, lęki i pragnienia. Ponieważ wampiry boją się zepsucia krwią, nie piją jej, nawet jeśli lubią jej smak. Lev odkrywa lęk wysokości Iriny w miarę postępów w jej treningu i daje jej gazowaną wodę, aby pomóc jej przezwyciężyć go.

Punkt widzenia Iriny i jej powody, dla których udała się w kosmos, pozostają tajemnicą, choć obaj stają się sobie bliscy. Dopóki Lew będzie traktował ją jak przedmiot, czas to naprawić. W końcu jako jedyny w bazie traktuje ją jak człowieka. Jeśli chodzi o parowanie Leva z Iriną, jego szefowie mówią, że wybrali go, ponieważ to on okazał szacunek Maly, psu, którego wysłali w kosmos, który wkrótce potem tragicznie zmarł. W innym miejscu można zobaczyć, jak ktoś niszczy zdjęcie Iriny.

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 3 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów z odcinka 3 od Tsuki do Laika do Nosferatu, ale dodaj naszą stronę do zakładek, aby móc wrócić później i przeczytać ten artykuł po jego aktualizacji.

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 3 – data premiery

Data premiery odcinka 3 Tsuki to Laika to Nosferatu to sobota 17 października 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu, dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie . Tsuki to Laika to Nosferatu2 odcinek 3 będzie emitowany w każdą niedzielę o 17:35 czasu JST.

Gdzie mogę zobaczyć od Tsuki przez Laika do Nosferatu?

Nie ma ogłoszenia na oficjalnej platformie, która będzie transmitować Tsuki do Laiki do Nosferatu z oryginalnym japońskim dubbingiem i angielskimi napisami. Zaktualizujemy artykuł po opublikowaniu oficjalnego ogłoszenia.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Tsuki to Laika to Nosferatu” będzie składać się z 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 roku. Nowy odcinek będzie publikowany co tydzień w niedzielę o 17:35 czasu JST.

Szczegóły zespołu od Tsuki do Laiki do Nosferatu

Wyreżyserowane przez Akitoshi Yokoyama
Ze scenariuszem Keisuke Makino
Muzyka Yasunori Mitsuda
Studio animacji Arvo
Original Network TV Tokyo, BS NTV, SUN, KBS Kyoto
Oryginalna transmisja 4 października 2021 - zaplanowana

Powiązane posty

Go up