Tsuki To Laika To Nosferatu, odcinek 3: data premiery, szczegóły wydania i spoilery

12/10/2021 20:44

Tsuki To Laika To Nosferatu, odcinek 3: data premiery, szczegóły wydania i spoilery

Wybór kandydatów do szkolenia kosmonautów rozpoczyna się od odcinka Tsuki do Laika do Nosferatu z 20 kandydatami na kosmonautów i trzema tysiącami kandydatów do armii ZSRR. Elity wciąż były wybierane jako najjaśniejsze i najmocniejsze uderzenie. Tsuki to Laika to Nosferatu Episode 3 ukaże się w przyszłym tygodniu. Niedawno zadebiutowało anime, ukazujące lot kosmiczny z wyścigu na Księżyc. Kosmonauci przeszli specjalne szkolenie, aby przygotować się do nadchodzących zawodów. W ostatnim odcinku 3 od Tsuki do Laiki do Nosferatu, kucharz zastanawiał się nad młodym wampirem, pierwszym obiektem testowym, który udał się na Księżyc.

Ale Irina marzyła o wyprawie na Księżyc, mimo że została wzięta za królika doświadczalnego. Lew nadzoruje ją, szkoli na najlepszego kosmonautę. Nie obchodzi go wampirzyca, bo zaczął ją lubić. Irina gardzi ludźmi, ponieważ traktują ją jak śmieci. Rano widzieliśmy, jak żołnierze jedli po treningu, ale brakowało tylko tych właściwych. Później tej nocy widzimy Irinę w jej celi. Wampirzyca budzi się, ponieważ nie zna światła.

Irina śpi w trumnie, ale jej to nie obchodzi, mimo że w łóżku śpią inni ludzie. Tymczasem Lew przybywa, aby kontrolować swojego ucznia i puka do drzwi, mówiąc mu, że to on. Lev i Irina pracują nad czymś, bo już drugiego dnia zostają kosmonautami. Rozmawiają o treningu, ale Lev martwi się o jej cenny naszyjnik i każe jej go zatrzymać, ponieważ może się zgubić. Oboje udają się na poligon, podczas gdy Lew wyjaśnia po drodze zadania dnia. Później widzieliśmy, jak przejechali dwanaście okrążeń, aby poprawić swoją wytrzymałość.

Poprzednio w odcinku 2 od Tsuki do Laika do Nosferatu

Lew nie docenił Iriny, myśląc, że nie pobiegnie szybciej, niż się spodziewał. Lew mówił również o bieganiu w średnim tempie, ponieważ jest to pierwszy dzień Iriny. Ale Irina minęła go, przypominając mu, że nie brali udziału w wyścigu. Irina uważała, że ​​ludzie są powolni. Ale Lew odmówił pozostawienia go przez dziewczynę i postanowił iść z nią do końca. Patrząca na nich różowowłosa dziewczyna przypomina im, żeby nie szli za szybko. Ale tajemniczy incydent ma miejsce, gdy Lew spogląda za siebie i odkrywa, że ​​wampirzy instynkt Iriny się obudził.

Chroni ją naszyjnik, który zdjęła. Ale Irina wie, jak się kontrolować i postanowiła biec z Lwem. Wyścig kończy się później i widzimy dwóch wyczerpanych rozłożonych na ziemi. Ona i dziewczyna z różowymi włosami rozmawiają o swoim treningu, pamiętając, że to była osnowa. Oboje są przekonani, że Irina zostanie wybrana jako kandydatka. Wyniki treningu rozczarowały Irinę, która przegrała w ułamku sekundy. Żaden wampir nie lubi przegrywać z ludźmi i pragnie zemsty za tę stratę.

Lew rozmawia z Anyą, a Irina dąsa się do porażki. Anya ujawnia, że ​​jest podekscytowana występem Iriny i że jej ciało jest elastyczne. Trio udaje się do kwatery głównej, a Anya postanawia fizycznie przetestować ciało Iriny. Irina nie mogła uwierzyć, że muszą przez to przejść, ale Anya to doceniła. Lev jest po drugiej stronie, ponieważ nie może mieszać się w sprawy dziewczyn. Irina śmieje się z ludzi z ludzi, ale oboje kontynuują zadanie dnia. Lew dowiedział się, że wampiry łączą miłość i nienawiść, jeśli chodzi o ludzi.

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 3 – data premiery

Odcinek 3 Tsuki to Laika to Nosferatu ukaże się 18 października 2021 roku. Lew postanowił posłuchać, ale przybył lekarz i zobaczył, jak słucha tego, co mówią dziewczyny. Lew czuł się zakłopotany, ponieważ dziwnie było słyszeć rozmowy dziewcząt. Później widzieliśmy, jak Lew gotuje dla Iriny jedzenie, którym cieszą się tylko wampiry. Irina nauczyła się nowych rzeczy od Lwa i ludzkiego jedzenia. Był zaskoczony, widząc coś, co wyglądało jak pasta do zębów i zastanawiał się, czy ludzie jedli pastę do zębów. Przyjrzyjmy się oficjalnym szczegółom trzeciego odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu.

Oglądaj odcinek 3 od Tsuki do Laiki do Nosferatu online – szczegóły transmisji

Możesz oglądać odcinek 3 Tsuki to Laika to Nosferatu online w Funimation i Crunchyroll w poniedziałki o 13:50 JST. Jeśli nie jesteś w regionie Japonii, możesz oglądać odcinek 3 Tsuki to Laika to Nosferatu online na oficjalnym kanale anime na YouTube. Okazało się, że to kosmiczne jedzenie, a nie pasta do zębów. W końcu widzimy Irinę wracającą do swojej celi, gdy słońce ma wschodzić. W kwaterze głównej rywala Irina jest postrzegana jako prawdziwy wróg prowadzący do lotów kosmicznych. Do zobaczenia na wyjściu z odcinka 3 od Tsuki przez Laika do Nosferatu.

Powiązane posty

Go up