Tsuki to Laika to Nosferatu, odcinek 1, spoilery, data premiery, oglądaj anime online

26/09/2021 11:21

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 1 spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Keisuke Makino napisał serię książek science fiction Tsuki do Laiki do Nosferatu, którą zilustrował Karei. Shogakukan wydał sześć tomów pod marką Gagaga Bunko od grudnia 2016 roku. Po tym, jak od marca 2018 roku pojawił się w odcinkach na stronie Kodansha's Comic Days, ukazał się tom tankbon z adaptacją mangi z grafikami Sojihogu. Arvo Animation planuje premierę animowanego serialu telewizyjnego w październiku 2021 roku. Dowiedz się więcej o dacie premiery pierwszego odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko.

Tsuki to Laika to Nosferatu odcinek 1 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla odcinka 1 od Tsuki do Laika do Nosferatu.

Tsuki to Laika to Nosferatu – odcinek 1 – data premiery

Data premiery odcinka 1 Tsuki to Laika to Nosferatu to sobota 3 października 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka Tsuki to Laika to Nosferatu, dodać naszą stronę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Tsuki to Laika to Nosferatu2 odcinek 1 będzie emitowany w każdą niedzielę o 17:35 czasu JST.

Gdzie mogę zobaczyć od Tsuki przez Laika do Nosferatu?

Nie ma ogłoszenia na oficjalnej platformie, która będzie transmitować Tsuki do Laiki do Nosferatu z oryginalnym japońskim dubbingiem i angielskimi napisami. Zaktualizujemy artykuł po opublikowaniu oficjalnego ogłoszenia.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Tsuki to Laika to Nosferatu” będzie składać się z 12 odcinków i będzie emitowane od 3 października 2021 roku. Nowy odcinek będzie publikowany co tydzień w niedzielę o 17:35 czasu JST.

Więcej informacji o Tsuki a Laika a Nosferatu

W tym fikcyjnym świecie istnieją dwa wielkie supermocarstwa: Związek Republik Zirnitry na wschodzie i Zjednoczone Królestwo Arnak na zachodzie, dziesięć lat po długiej wojnie, która go podzieliła. Oba kraje są obecnie w wyścigu kosmicznym, aby zobaczyć, które z ich aspiracji można osiągnąć jako pierwsze. Premier Związku Radzieckiego Gergiev ogłosił imponującą propozycję rozpoczęcia załogowych podróży kosmicznych w 1960 roku pod nazwą programu Mechtat. W tym celu Republika tworzy Łajkę 44, odizolowane miasto, w którym nadzieje kosmonautów rywalizują o zaplanowane załogowe loty kosmiczne i gdzie naukowcy budują niezbędny sprzęt w bardzo tajnym środowisku.

Irina Ruminescu jest wampirem, który zaprzyjaźnia się z rezerwowym kandydatem na astronautę Lev Leps. Gdy Operacja Nosferatu dobiegnie końca, program Mechtat zatrudni Irinę do przetestowania różnych sytuacji kosmicznych, zanim wyśle ​​ją samą w podróż z załogą. Obaj mają ambicję, by od dawna udać się na krańce wszechświata.

Rękaw

8 marca 2018 r. witryna Kodansha Comic Days zaczęła masowo publikować adaptację mangi, której grafiką jest Sojihogu. Do przechowywania wszystkiego wykorzystano jedną objętość zbiornika. Pogarszający się stan zdrowia Sojihogu zmusił adaptację do wstrzymania adaptacji na czas nieokreślony w styczniu 2019 roku.

Anime

17 marca 2021 roku ogłoszono adaptację animowanego serialu telewizyjnego. Prowadzony przez Arvo Animation, wyreżyserowany przez Akitoshi Yokoyama, serial zawiera projekty postaci autorstwa Hiromi Kato i muzykę skomponowaną przez Yasunori Mitsudę. Za jej skomponowanie odpowiada twórca serialu Keisuke Makino. Zostanie wyemitowany w TV Tokyo, BS NTV, SUN i KBS Kyoto 4 października 2021 r. Hi no Tsuki ”(Scarlet Moon) to piosenka otwierająca Ali Project, a„ Arifureta Itsuka ”(Everyday Someday) to piosenka Chima . ogrodzenie.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up