Toonami potwierdza datę premiery czwartego sezonu Czarnej Koniczyny

25/05/2021 12:06

Toonami potwierdził datę premiery czwartego sezonu Czarnej Koniczyny w składzie Adult Swim! Jeśli śledziliście nowe odcinki Czarnej Koniczyny w Toonami w każdą sobotnią noc, bez wątpienia zauważyliście, że najnowsze odcinki śledzą oryginalny cykl treningowy anime, ponieważ Asta i inni magiczni rycerze trenują do następnej bitwy. przeciwko Królestwu Spade. Ale odkąd rozpoczęła się angielska premiera sezonu 4 z Funimation, fani zastanawiali się, kiedy te nowe odcinki zostaną wyemitowane na Toonami.

Data premiery czwartego sezonu Black Clover

Czekanie nie potrwa długo, odkąd Toonami ujawnił na swojej oficjalnej stronie na Facebooku, że Black Clover rozpocznie czwarty sezon w sobotę. 19 czerwca o 2:00 czasu wschodniego. Toonami zmienia nieco swój harmonogram na przyszły miesiąc, ale prawdopodobnie będzie to największy szok, ponieważ fani w końcu będą mogli zobaczyć ostatni wątek anime w akcji. Rozpoczyna się 155 odcinkiem serii i trwa do końca!

Harmonogram Toonami na sobotę 29 maja rozkłada się w następujący sposób:

12:00 - My Hero Academia
12:30. - Dr Stone
1:00 - Wojny żywnościowe! Shokugeki no Soma
1:30 - Obiecana Nibylandia
14:00 - Koniczyna czarna
14:30 - Naruto: Shippuden
15:00 - Atak na Tytana
15:30 - Dragon Ball Super

Jeśli czwarty sezon Czarnej Koniczyny jest intensywny, to jednocześnie ostatni! Anime zakończyło swoją passę 170 odcinków wcześniej tej wiosny w Japonii, ale to jeszcze daleka od zakończenia adaptacji jako całości. Black Clover ogłosił również, że pojawi się nowy film fabularny, ale nie ujawnił jeszcze żadnych konkretnych szczegółów dotyczących fabuły, personelu lub daty premiery. Co tydzień ukazują się nowe rozdziały oryginalnej mangi Yuki Tabata.

Możesz śledzić trzy najnowsze rozdziały (lub całą serię z płatną subskrypcją) w bibliotece cyfrowej Shonen Jump firmy Viz Media. Ale co o tym myślisz? Nie możesz się doczekać rozpoczęcia ostatniego sezonu Black Clover w przyszłym miesiącu? Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć, jak to wszystko się skończy na Toonami? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach lub możesz nawet skontaktować się ze mną bezpośrednio w sprawie wszystkich animowanych i innych fajnych rzeczy @Valdezology na Twitterze!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up